Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Awhumi

Użytkownik
  • Zawartość

16
  • Ostatnio

• Time Online

25d 7h 50m 9s

Reputacja

4 Neutralny

1 obserwujący

O Awhumi

• Ranga
    Bywalec
  1. jest za tym żeby dropiło więcej deto z hangarów.
  2. s6 [Odrzucone][Helper] Marihuaninem

Jetem na tak -miły -zna grę -zna regulamin
  3. forum [Odrzucone][Moderator] PaTyK

Jestem na tak. -Pomocny -zna regulamin -sumienny -dobrze zna grę -miły
  4. Nick na forum: Awhumi Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Awhumi SteamID: http://steamcommunity.com/id/Awhumi Imię: Filip Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy od nauki ale około 3/4 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak (Kila serwerów do Minecraft jako Właściciel, Niestety upadły. Coś o sobie: Nazywam się Filip interesuje i uczę się programowania. Mieszkam w Małopolsce. Lubie się bawić w pluginach. Posiadałem kilka serwerów do Minecraft Ale upadły z powodów finansowych. Gram w Hurtworld od ponad roku i miałem długą przerwę. Lubie grać z innymi Dlaczego Ty: Dużo czasu spędzam przy Hurtworld. I dorze znam tą grę. szybko się uczę. Denerwuje mnie zachowanie niektórych Graczy.
  5. Czy chcecie mieć więcej deto na s6??
  6. Jestem za dodaniem drewnianych betonów na s1
  7. s8 [Odrzucone][Helper] Kamixs

Jestem na Tak. -spoko ziomek -opanowany -poprawił sie
  8. s8 [Odrzucone][Helper] Kamixs

jestem na tak!!!!
  9. Nick na forum: Awhumi Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Awhumi SteamID: http://steamcommunity.com/id/Awhumi Imię: Filip Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy od nauki ale około 3/4 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak (Kila serwerów do Minecraft jako Właściciel, Niestety upadły. Coś o sobie: Nazywam się Filip interesuje i uczę się programowania. Mieszkam w Małopolsce. Lubie się bawić w pluginach. Posiadałem kilka serwerów do Minecraft Ale upadły z powodów finansowych. Gram w Hurtworld od ponad roku i miałem długą przerwę. Lubie grać z innymi Dlaczego Ty: Dużo czasu spędzam przy Hurtworld. I dorze znam tą grę. szybko się uczę. Denerwuje mnie zachowanie niektórych Graczy.
  10. *Nick na forum: Awhumi *Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Awhumi *Imię: Filip *Wiek: 16 *Mikrofon: Tak *Mutacja: Tak (Dużo osób daje mi po 19\20 Lat) *Znajomość regulaminu: Tak (I tak nie ma go dużo) *Znajomość gry: Tak *Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5/6 h dziennie. Huba że mam coś do roboty (nauka itp.) *Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak (Kila serwerów do Minecraft jako Właściciel, Niestety upadły. *Coś o sobie: Nazywam się Filip interesuje i uczę się programowania. Mieszkam w Małopolsce. Lubie się bawić w pluginach. Posiadałem kilka serwerów do Minecraft Ale upadły z powodów finansowych. Gram w Hurtworld od ponad roku i miałem długą przerwę. Lubie grać z innymi *Dlaczego ty: Dużo czasu spędzam przy Hurtworld. I dorze znam tą grę. szybko się uczę. Denerwuje mnie zachowanie niektórych Graczy.
  11. Nick na forum: Awhumi Nick w grze: Awhumi Imię: Filip Wiek: 16 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: Dobrze Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5\6 H na dzień Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: Nazywam się Filip interesuje się programistyką i dużo czasu spędzam przy komputerze Dlaczego ty: ponieważ gram dużo w Hurtworlda i potrafię wszytko opanować
  12. Nick na forum: Awhumi Nick w grze: Awhumi Imię: Filip Wiek: 15 (w listopadzie 16) Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: tak Znajomość gry: Dobrze Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5\6 H na dzień Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: Nazywam się Filip interesuje się programistyką i dużo czasu spędzam przy komputerze Dlaczego ty: pnieważ gram dużo w Hurtworlda i potrafie wszytskto opanować
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK