Jump to content
Mad.

Wielkie zmiany i nowości na serwerowni!

Recommended Posts

To dotyczy również Waszej serwerowni, nie macie innych zabezpieczeń, a fakty sa takie ze na v2 jest podobny problem co na v1 tylko skala odrobine mniejsza.

Zwiekszenie dropu kolorkow 

Edited by Dada

W dniu 29.06.2020 o 03:09, Madani napisał:

Zmieniono:

• Drop wszystkich surowców z 25 do 40, wyjątkiem był tylko diament do rajdu zwiększony do 15.

@Dada

1 minutę temu, Madani napisał:

Chodzi mi o zwiekszenie dropu ze skalek typu zima-red 

• Like 1

1 minutę temu, Dada napisał:

Chodzi mi o zwiekszenie dropu ze skalek typu zima-red 

Chodzi ci pewnie o serwer S1, wydaje mi się że nie leci tego mało, jest wręcz akurat. Nikt na to nie narzekał więc zwiększenie wszystkiego na serwerze zrobi z niego zaraz x15, a jak ci mało surowców to masz inne serwery. 

W dniu 12.07.2020 o 12:53, Madani napisał:

Jest wprowadzony cooldown przez który ogarnięte ekipy bez rang premium, poradzą sobie z takim wyzwaniem jakim można nazwać przeciwników premium.

Jeśli zablokowaliście przyklejane ścianki to z większą ekipą z rangami premium i tak nie mają szans. Przyklejane ścianki były dodatkiem dla ludzi, którzy już potrafili w grę grać, a po blokadzie tego jakoś graczy i tak nie przybyło.

• Not sure if trolling or stupid 1
  • Do not like it 1

7 godzin temu, psychoo102 napisał:

Jeśli zablokowaliście przyklejane ścianki to z większą ekipą z rangami premium i tak nie mają szans. Przyklejane ścianki były dodatkiem dla ludzi, którzy już potrafili w grę grać, a po blokadzie tego jakoś graczy i tak nie przybyło.

Na s1 było 75 osób na wipe, gdzie jeszcze 3/4 wipe temu było ich ledwo 40-50.. to jednak przybyło;p

8 minut temu, Madani napisał:

Na s1 było 75 osób na wipe, gdzie jeszcze 3/4 wipe temu było ich ledwo 40-50.. to jednak przybyło;p

Dokładnie tak :)

• Like 1

siemanko zaliczyliście sklejaki pod bugowanie, niestety pod bugowaniem tego nie można przypisać, sam gadałem z deweloperem hurtworlda jakiś czas temu. pokazałem mu sposoby na ścianki i sufity to gościu odpowiedzial że tego nie zmieni to jest kreatywność ludzi. i za to bana nikt nie dostanie więc dlaczego ktoś ma dostać bana za serwerze nosteam  ?

• Do not like it 2

1 minutę temu, Sobus napisał:

siemanko zaliczyliście sklejaki pod bugowanie, niestety pod bugowaniem tego nie można przypisać, sam gadałem z deweloperem hurtworlda jakiś czas temu. pokazałem mu sposoby na ścianki i sufity to gościu odpowiedzial że tego nie zmieni to jest kreatywność ludzi. i za to bana nikt nie dostanie więc dlaczego ktoś ma dostać bana za serwerze nosteam  ?

Jest to Zakaz na serwery który został wprowadzony przez Admistracje. Ten zakaz jest wpisany w regulaminie, wchodząc na serwer akceptujesz regulamin więc w czy masz problem?? 

ale sam deweloper tej gry(czyli twórca) powiedział że to nie jest bugowanie. chyba nie rozumiesz o czym gadamy i nie umiesz czytać z zrozumieniem.

• Do not like it 1

15 minut temu, Sobus napisał:

chyba nie rozumiesz

Najwidoczniej ty nie rozumiesz że każda serwerownia ma swoje zasady i regulamin to że twórca Hurtworldu powiedział ci że nie ma za to bana to nie oznacza że każda serwerownia będzie się do tego stosować.

• Like 1

1 godzinę temu, Sobus napisał:

odpowiedzial że tego nie zmieni to jest kreatywność ludzi

Nie ważne pod co to jest zaliczane i czym jest, na wybranych naszych serwerach jest po prostu zakazane. Takie po prostu zasady wynikające z pewnych względów.

1 godzinę temu, Sobus napisał:

sam deweloper tej gry(czyli twórca) powiedział że to nie jest bugowanie

Z tego co wiem jednak na v2 podejmowali próby zablokowania tego, a co do v1 to tego już na pewno nie zmienią, ale tylko dlatego, że nie jest już wcale aktualizowane.

4 godziny temu, MateoGaming napisał:

Najwidoczniej ty nie rozumiesz że każda serwerownia ma swoje zasady i regulamin to że twórca Hurtworldu powiedział ci że nie ma za to bana to nie oznacza że każda serwerownia będzie się do tego stosować.

Ja sie tylko wypowiedziałem na ten temat, mi nawet pasuje ze sklejaków nie można robić bo nie ma baz na 100 c4. I niestety to on nie rozumie co ja pisze bo wyskakuje z regulaminem. hmmm sorki myślałem ze na forum mozna sie wypowiedzieć pod danym artykułem.

7 godzin temu, Sobus napisał:

ale sam deweloper tej gry(czyli twórca) powiedział że to nie jest bugowanie. chyba nie rozumiesz o czym gadamy i nie umiesz czytać z zrozumieniem.

A to ciekawe xD

1. Ciekawe z kim i jak sie kontaktowałeś bo  obecnie  od paru  lat   kontakt z dev hw jest praktycznie niemożliwy bo chłopaki  graja  zawodowo w valoranta.

2. V1 jest martwe od 3 lat co najmniej więc faktycznie nikt nic nie będzie z tym robił.

3. Gdyby było jak mowisz nic by nie zmienili między v1 a v2.

W dniu 28.08.2020 o 17:57, Mashaa napisał:

A to ciekawe xD

1. Ciekawe z kim i jak sie kontaktowałeś bo  obecnie  od paru  lat   kontakt z dev hw jest praktycznie niemożliwy bo chłopaki  graja  zawodowo w valoranta.

2. V1 jest martwe od 3 lat co najmniej więc faktycznie nikt nic nie będzie z tym robił.

3. Gdyby było jak mowisz nic by nie zmienili między v1 a v2.

akurat bankroll studio odpowiada na maile, ale nic poza tym 😂

Nie grając w hw aktywnie od 2 lat nawet w 2k20 jestem w stanie dowiedzieć się czegoś nowego. Dziś np. dowiedziałem się, że sklejane i przesuwane ściany to bugowanie co jest bardzo śmieszne, gdyż w momencie, gdy zakażemy ich budowy osoby, które nie mają rang p2w są już bezbronne w kwestii offline rajdów. Nie wiem po co te zmiany aczkolwiek jedna rzecz zwróciła moją uwagę, a mianowicie to, że PRZESUWAKI to bugowanie gry XDDDDDD. Jak byłem w stanie jakkolwiek zrozumieć płacz ludzi o sklejaki (bo owszem były op ale bez przesady) ale to, że ktoś teraz wymyślił (no w sumie nie teraz bo 3 miesiące temu ale dopiero czytam ten post) nowy zakaz budowania tych ścian to kpina. Wygląda to tak, że robicie wszystko pod tzw. RolePlayowców budujących kościoły na bambiku i inne azteckie budowle, aby takowe dzieci nie płakały, że nic nie mogą zrobić na wipe. Przestaną oni grać bo poczują się bezsilni, więc nie będą już zapychać serwerów, aby podbijać statystyki serwerowni. Przykro mi bardzo hw zawsze był grą dla "spoceńców" i nie było w nim miejsca dla nowicjuszy, a jedynie zapaleńcy byli w stanie coś osiągnąć. Ten zakaz nic nie wniesie do sprawy bo hw już dawno umarł i musicie się z tym, w końcu pogodzić.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Nomi
      Witam
      Chciałbym was poinformować, że już w następną sobotę [24.04.2021] o godzinie 19:00 odbędzie się debata. Poruszymy kilka waszych propozycji oraz kilka ciekawych dyskusji i ewentualnych zmian. Oczywiście tradycyjnie na debacie obowiązuje zasada wolności słowa - co oznacza, że nikt nie otrzyma bana za swoje opinie.
      Zapraszam
    • By BooMexPL
      Jak tytuł wskazuje propozycja dotyczy zmiany działania raidblock'a. Do tej pory działał on dopiero po wybuchu C4, co dawało dosyć spore szanse pikanej ekipie na ucieczkę z itemami poprzez jakiekolwiek tp/home. Po rozmowach z graczami doszliśmy do wniosku, że lepszym wyjściem byłby raidblock, który aktywuje się od razu po zaplantowaniu/uzbrojeniu C4. Przez centrum pomocy przewijało się dużo tematów na właśnie taką zmianę, stąd pojawia się ta propozycja na wszystkie serwery v1.
    • By Gips
      Siemanko, mam 13 lat niestety bez mutacji ;/ Jestem nowy w hurtworldzie ale wmiare ogarniam, gram na serwerze od 31 stycznia, jutro wipe 02.02.2021  przez ten czas zrobiłem sobie baze ( moją pierwszą  ) Jestem wyrozumiały, wiek mi wsumie nie przeszkadza Discord - Gipsik#4210
    • By Mad.
      Zauważyłem że spora ilość osób ma błąd przy próbie uruchamiania naszego Launchera, więc podsyłam wam linki do trzech małych paczek, które powinny wyeliminować ten problem.
      System.IO.FileNotFoundException: Nie można załadować pliku lub zestawu 'CefSharp.Core.dll' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego modułu. Nazwa pliku: 'CefSharp.Core.dll' 1. Link [1] - Na lewo klikamy niebieski przycisk download, wybieramy serwer z którego ma nam pobrać paczkę, instalujemy zawartość paczki (po kolei wszystkie lub klikamy plik install all) następnie przechodzimy do punktu drugiego.
      2. Link [2] - Klikamy pomarańczowy przycisk download, pobrany plik instalujemy zgodnie z instrukcją.
      3. ( EWENTUALNOŚĆ! ) Link [3] - Klikamy zielony przycisk download now, po pobraniu otwieramy plik, zmusi nas on do wybrania miejsca gdzie mamy go wypakować, wybieramy dysk na którym mamy zainstalowany system Windows (domyślnie jest to dysk C) po zakończeniu wypakowania przechodzimy do lokalizacji którą wybraliśmy wcześniej, szukamy w niej pliku o nazwie DXSETUP.exe, odpalamy i instalujemy zgodnie z instrukcją, po zakończeniu restartujemy komputer i cieszymy się działającym launcherem.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...