Jump to content
FrostyPrasley38

ts3 TS3 [Przyjęty] fяσѕтєк

Recommended Posts

 • Nick: fяσѕтєк
 • UniqueID:  z1HUBqoqVtS93kEFS2mDg5Cgs34=
 • Pierwsza Wizyta: 2019-01-25 20:54:37
 • Data urodzenia: 10.06.2002
 • Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9
 • Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9
 • Kariera na TS3: Pełniłem funkcję helpera s12 i admina na owej serwerowni
 • Dlaczego ten TS?: Ponieważ grałem na tej serwerowni trochę czasu i chciałbym powrócić do pomocy
 • Rozmiar buta: 43
 • Kilka słów o sobie: Mam na imię Patryk mam 17 lat. Moimi zainteresowaniami są informatyka i mechatronika i tym podobne ciekawe rzeczy. Jestem kulturalną osobą. W wolnym czasie uczę się gry na skrzypcach.
 • Czas na TS: 5-6h a w weekendy do 7h
 • Co zmieniłbyś na Serwerze: Według mnie cały ts jest zadbany administracja sprawująca piecze nad nim jest na prawdę dobra 
 • Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać przede wszystkim graczom jak i innym administratorom w potrzebie współpracować i przede wszystkim być uczciwą osobą wobec innych

 

Ps. Teraz zanim ktoś pomyśli sobie co ten człowiek tu pisze to chciałbym przeprosić całą serwerownie a głównie Głównego właściciela serwerowni Dark Kierownika Ts3.Madaniego i obecną Panią Kierownik Hurtworld En oraz tamtejszych kolegów z administracji TS jak i Hw a w szczególności  Marcela dla którego nie byłem zbyt miły za całą tą sytuację która miała miejsce moje rzekome nieobecności i przesiadywanie na innym ts przez cały czas

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoim ostatnim podaniem zakończyłem zdanie, że po zmianie Kierownika możesz kombinować z powrotem, ja nadal Kierownikiem jestem więc wiązać się to będzie z tym że przekonywać mnie nie będziesz, bo jeśli uda ci się przekonać osoby które poniekąd znały sytuacje z tobą i zgodzą się dać ci szanse wtedy będziesz ciężko zapier*alał i pokażesz czy na prawdę chcesz nam pomóc czy zaszkodzić, niżej oznaczam dwie osoby z którymi musisz pogadać i proszę o ich wypowiedzi pod podaniem oczywiście po rozmowie. ( Darka w to nie mieszam bo ma ważniejsze sprawy na głowie ).

@Marcel.@eN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie spodziewałem się tego, że to napisze ale jestem na TAK, ponieważ znam frostiego długi okres czasu nawet graliśmy razem w hw, lecz jego praca, którą wsadził w tego ts jak jeszcze nie było nowego kierownika była ogromna, wykonywał ją perfekcyjnie i dbał o wszystko. Myślę, że jest to osoba na odpowiednie stanowisko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też jestem na tak :) Przeprosiny przyjęte. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje! Zapraszam cię jutro o godzinie 20:00 na rekrutację. Jeśli godzina lub data ci nie odpowiada napisz PW na Forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Huczi
   Nick: Huczi UniqueID: bTBzxqLKiM/9u2vmRoZEd3I9rSs= Pierwsza Wizyta: jakieś 5 lat temu dokładnie naprawdę nie da się podać  Data urodzenia: 26.10.2000 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9 Kariera na TS3: StarszyAdminTS3 HW69. Admin HW69 w grze , ModeratorHW69 w grze , PomocnikTS3 , AdminTS3 , NowyAdminTS3 , HelperHW.  Dlaczego ten TS?: Wracam po długiej przerwie do was ❤️ . Najlepszy ts w polsce :P.  Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Cześć jestem filip mam 20 lat i uczę się na informatyka. Uczęszczam do pracy oraz szkoły w każdym wolnym czasie siedzę na ts jak i grach komputerowych. Lubię pizze , Pepsi mam 24 cm w bicku. Ogółem jest pro graczem w gry komputerowe. Posiadam top 100 w PetSimulator na roblox. Czas na TS:  Co rozumiesz po przez ten pod punkt jeśli chodzi o ile mogę siedzieć na ts3 to minimum 3godziny dziennie a w weekendy nie jest to określone ❤️  Co zmieniłbyś na Serwerze:  Nic nie trzeba Madani bogiem ❤️ . Co chciałbyś robić:  Za rekrutację do TEAMU TS3.  
  • By !Dark!
   Jeśli chcesz zostać Adminem na serwerze TeamSpeak, stwórz nowy temat według wzoru:
    
   !!! Wzór nazwy tematu:
   [TS3] <Nick na TS3>  
   !!! Wzór treści tematu: (treść w nawiasach usuń/zastąp odpowiedziami)
   Nick:  UniqueID:  Pierwsza Wizyta: (dokładna data) Data urodzenia:  Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Rozmiar buta:  Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Czas na TS:  Co zmieniłbyś na Serwerze:  Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz)  
    
   !!! Wymagania:
   Tworząc podanie każdy musi posiadać identyczny nick na TSie jak i na forum. W przypadku, kiedy nick w trakcie używania Serwera został zmieniony, a użytkownik chce go zmienić na forum musi skontaktować się z Adminem w celu zmiany nicku. Podania z różniącymi się nickami będą odrzucone z automatu. Podanie nie napisane według wzoru będzie odrzucone z automatu. Na naszym Serwerze szukamy osób kompetentnych, dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby każdy Admin, DJ czy inna ranga funkcyjna potrafiła poprawnie pisać i wysławiać się. Dlatego każdy z punktów wymagających minimalnej liczby zdań jest odpowiednio oznaczony. Jako zdanie rozumie się zdanie wielokrotnie złożone (to takie z 2-3 czasownikami, między którymi są przecinki). Podania w których liczba zdań lub wymagania konkretnego punktu nie będą spełnione, będą z automatu odrzucane. W wypadku kiedy podanie zostanie odrzucone z powodów wymienionych w w.w. punktach użytkownik ma możliwość złożenia podania od początku w nowym temacie, ale tym razem zgodnego z wymaganiami.
      
    
   !!! WAŻNE!
   Każdy kto chce zostać administratorem musi zdawać sobie sprawę, że bycie Adminem to również obowiązek. Nie każę Wam nadkładać życia na tsie nad życie prywatne, jednak jeśli już coś zadeklarujecie to musicie się z tego wywiązać.
    
    
   Pod wypełnionym wzorem należy dodać "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  • By Pemower
   Nick: ♥PeMoWeR♥ UniqueID: ☣ERS☣♥PeMoWeR♥ Pierwsza Wizyta: 17 kwietnia 2019 Data urodzenia: 04.09.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera :  10 Wiedza o TS3 od strony Admina:  5 Kariera na TS3: Moderator/YT Dlaczego ten TS?:  Część. Na wstępie chciałbym podziękować za możliwość brania udziału w procesie rekrutacyjnym (pomocnika ts-a). Mam na dzieje ze w dalszym rozwinięciu pozwolę się dać wam bardziej poznać.
   Przez te 6 mies. Zaznajomiłem się z regułami i obyczajowością panującą na tym ts. Przez ten okres miałem okazje poznać wiele osób, z którymi utrzymuje kontakt. Wasz ts oferuje perspektywę dalszego rozwijania moich zamiłowań i pasji. Dlatego tez postanowiłem aplikować na to stanowisko.
   Ze swojej strony mogę zaoferować profesjonalne podejście do każdego użytkownika i chęć rozwiązywania niekiedy prozaicznych sytuacji.
   Swoją kandydaturę popieram swoim 6 mies. Stażem na Waszym ts, dzięki temu obficie zaznajomiłem się ze standardami, które tu panują. Wasz ts to pasmo wyjątkowych chwil spędzonych wraz z użytkownikami. Wasz ts pozwala mi zdobywać nowe kontakty i spędzać przyjemnie czas w Waszym gronie. Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Nazywam się Przemek mam lat 17. Na co dzień w wolnym czasie, którego mam sporo spędzam czas przed komputerem np. pracując czy relaksując się przy grach korzystając z waszego ts. Moją pasją jest freeride chętnie wyjeżdżam na hopy gdzie wraz z innymi mogę podzielać swoja pasje. Chętnie opowiem o sobie więcej podczas rozmowy, którą mam nadziej da nam się odbyć. Czas na TS: Średnio 7-12godz  Co zmieniłbyś na Serwerze: Przede wszystkim chciałbym moc organizować rozmaite eventy i brać bardziej czynny udział w życiu serwera osobiście uważam, że wykazując własną inicjatywę można wprowadzić wiele pozytywnych zmian- Wystarczy kreatywnie pomyśleć. Co chciałbyś robić: Pragnę swoja osobowością pomagać innym oraz utrzymywać "teamspeak" w należytym porządku. Z wyrazami szacunku ♥PeMoWeR♥ "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"  
  • By Crejzoll
   Nick: Crejzoll UniqueID: UnghLqGBHq5Wy1yUP5XBAw0Zzws= Pierwsza Wizyta: 21.12.2019 14:42:04 Data urodzenia: 29.04.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera : 7-10 Wiedza o TS3 od strony Admina : 5-10 Kariera na TS3: Nigdy nie byłem adminem na jakimkolwiek publicznym tsie, jedynie na prywatnych. Dlaczego ten TS?: Ten ts polecił mi znajomy. Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: Mam na imię Radek i mam 18 lat. Uczę się w technikum elektrycznym moją pasją jest siłownia i gry komputerowe. Hobbistycznie gram w piłkę nożną. W weekendy i dłuższe wolne od szkoły chodzę do pracy głównie jako operator maszyn , ewentualnie elektryk.  Czas na TS: W tygodniu 1-3 godziny dziennie. W weekendy mogę nawet od południa do nocy. Co zmieniłbyś na Serwerze: absolutnie nic , ze strony użytkownika jestem zadowolony. Co chciałbyś robić: Chciałbym robić to na co będę posiadał permisje. W główniej mierze pomagał osobą, które takowej pomocy potrzebują.
  • By Zzzubbi
   Nick:  Zzzubbi オリーブ UniqueID:  bUTmlkHq2DPANkbXwxcE2Mhcj/A= Pierwsza Wizyta: Kurde żeby nie skłamać było to gdzieś między 2016 a 2017. Data urodzenia: 30-05-2000 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: Jeżeli chodzi o podstawowe możliwości Zwykłego Użytkownika na Ts to 10/10. Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: Wiedza od strony Administratora nie będzie 10/10 ale myślę że tak z 8/10 to będzie wiadomo jak każdy zawsze się bawił chciał coś zrobić jakiegoś własnego TSA i coś tam się zawsze obejrzało o co chodzi itd. Kariera na TS3: Kiedyś robiłem swoje własne serwery TeamSpeak ale nie zawsze wypalały jak się gdzieś nagłośniło to z 30 osób było . Nie rozumiem pytania dalej mając na myśli jakie serwery? Wiadomo TeamSpeak3 to raczej głosowe i nic więcej. Dlaczego ten TS?: Na TeamSpeak HW69.PL (lepiej brzmi BigGames.pl) trochę się przesiedziało tu się prosiło o Strefy Zielone kilka miesięcy  ale to inni ludzie byli . A BigGames wybrałem dlatego, że jest uporządkowany, dobrze zrobiony, zaludniony, zawsze się coś dzieje eventy itp. Siedziało się na jakiś randomach co Administrator wchodził raz na kilka tygodni a tutaj zawsze można kogoś spotkać z wyższą rangą ogólnie duży + dla BigGames   Rozmiar buta: 46 Yeti   Kilka słów o sobie: Kilka osób powinno mnie znać także raczej pięć zdań o sobie nie opisze bo zawsze mam z tym problem. No ogólnie to jestem człowiekiem uporządkowanym w sensie że to co już robię to muszę to dokończyć. Według innych jestem miły według innych nie wiadomo  ogólnie jest czas że ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi ale czasami się zdarza i wtedy to ciężko się opanować wiadomo  Na imię mam Dominik jak widać po dacie tyle mam wiosen, uczęszczam do szkoły Branżowej (Zawodówy) w zawodzie Mechanik Samochodowy dobrze się czuję w tym zawodzie w końcu robię to co mnie interesuje lecz to nie tylko jest moim zainteresowaniem ponieważ kilka ich mam . Z moich zainteresowań mogę jeszcze wymienić, że interesuję się trochę informatyką lecz nie taką która zajmuje się pisaniem programów lub coś takiego lecz taką że po prostu lubię sobie pogrzebać w komputerze w sensie powymieniać części z gorszych na lepsze zadbać o maszynę żeby chodziła jak potrzeba i żeby coś tam nie cięło . Z mojego opisu to byłoby na tyle nie wiem co więcej opisać więc kończę   Czas na TS: Mój czas na TS wygląda tak że jestem Online o czasu gdy włączę komputer TS uruchamia mi się automatycznie i łączy mnie ze swoim kanałem i siedzę czasami czas przekracza do 18 godzin ale to są wyjątki . Lecz zawsze jestem Online Poke lub PW na mnie działa odruchowo. Aktualny czas połączenia dziś kiedy piszę podanie (26-12-2019): 7 hour(s) 46 minute(s) 14 s. Co zmieniłbyś na Serwerze: Na serwerze zmieniłbym Chat chodzi bardziej o Bota Lub kilku botów które zmieniają godzinę i datę na serwerze głównie na Czacie dużo roboty z tym nie jest bo stosowałem to kilka razy na swoich prywatnych serwerach do zabawy a jest to zawsze trochę pomocne. Wiem ktoś może napisać że to nie ma sensu bo jak się siedzi na TeamSpeak i nie jest się w żadnej grze to widać Date i Godzinę na Pasku Zadań ale jest to tylko moja propozycja   Co chciałbyś robić:  Oczywiście że utrzymywać porządek na Serwerze żeby nie było bałaganu dbać o kanał prywatne jak i inne kanały a najważniejsze żeby pomagać ludziom jak najbardziej mogę w ich problemach na TeamSpeak tworzenie kanałów aktualizowanie ich itd. Wiadomo zawsze jakaś robota by się znalazła    
   Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
    
   Pozdrawiam wszystkich czytających jak i Administratorów Serwerów Gry i TeamSpeak 😘❤️
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...