Jump to content
Racekk

Szukam Ludzi Do Wspólnej Gry

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Zzzubbi
      Witam wszystkich niektórzy mnie może znają lub nie nie będę się dużo rozpisywał. W razie czego zapraszam na pw lub steam https://steamcommunity.com/id/zubelik/
      3000H
      lat 18
      mikro
      ts
      brak dc (i dc odpada)
      serwer najlepiej s1 ale mi to objętne moge grać na każdym 

• By Mavours
      Witam, jak nazwa tematu szukam kogoś z kim mógłbym pograć w tą zacną grę. Mam nabite tak około 150h, aczkolwiek chciałbym ogarnąć nowe zmiany, na serwerze 7, jakiś teamspeak tak 16+
      Sam mam 22, także myślę, że można się ze mną dogadać
      Pozdrawiam.
    • By Prezes
      Witam

Szukam ekipy do wspólnej gry. Może coś o mnie. Jestem Kamil, a mój pseudonim to "Prezes". Jestem weteranem tej gry (mówię tylko i wyłącznie o starej wersji). Wraz z aktualizacja postanowiłem wrócić lecz moja stara ekipa niestety już nie ma czasu zbytnio na grę (byłem w niej najmłodszy - dziś mam 18 lat). W grze spędziłem ponad 1000h, z reguły byłem budowniczym - ale po aktualizacji prawdopodobnie będę musiał nauczyć się wszystkiego od nowa. Mam ogromny dystans do siebie, gry oraz otaczającego świata. Wyróżnia mnie poczucie humoru oraz częsta aktywność w grze. Nie stawiam co do Was wymogów, jednak nie liczcie, że będę grał w ekipie z krzykaczami. 

Serwer jest mi obojętny byle był mały drop (Itemv2 najlepiej).

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź pod tym postem i mam nadzieję, że do usłyszenia! 
    • By Racekk
      Szukam Ekipy Do Grania Na Serwerze s8.
      Szukam Ludzi Od 13l Do 16l.
    • By Szakalin
      Witam!

Poszukuję towarzyszy do wspólnej gry na serwerze 5, na tej platformie serwerowej. Nie szukam dużej ekipy 1/2/3 osoby max. Coś o mnie? Nazywam się Kamil, mam 17 lat (niedługo 18). W świecie Hurtworld spędziłem ponad 600h także grę ogarniam perfekcyjnie. Szukam osób w przedziale wiekowym 15-18. Jaki musisz być? Przede wszystkim zgrany - zgranie i zaufanie w tej grze jest najważniejsze. Poza tym, nie interesuje mnie twój kolor skóry itd. Możecie próbować mnie łapać w grze (tam też mam nick Szakalin) lub tutaj. Pozdrawiam serdecznie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...