Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • !Dark!

   UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

   Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
HabaBaba

Szukam Ludzi do GRY

Polecane posty

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się

 • Podobna zawartość

  • Przez Michaolas
    
   Witam chciałbym się zapytać dlaczego jak w chodzę na serwer "łączę" się to w trakcie ładowania mnie wywala i "połączenie nieudane" a wszystko jest internet tak tylko sie dzieje na itemv2 na EAC działają ine serwery normalnie tylko na tym itemv2 nie działa
  • Przez ExoHurtWorld
   Nick na forum:  ExoHurtWorld Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♦fℓαѕн♦ Exo SteamID: 76561198277510394 Imię: Wiktor Wiek: 17 Mikrofon: dobry Mutacja: jest Znajomość regulaminu: 90% Znajomość gry: 100% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 2-3h na tygodniu 3-5h w weekend Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIgdy  Coś o sobie: Mieszka koło Radomia, jestem wysoki (190cm). Interesuje się motocyklami, siatkówką oraz informatyką.  Dlaczego Ty: Myślę ze nadaje się na to stanowisko ponieważ, można mi zaufać, lubię pomagać oraz jestem przyjacielski.
  • Przez SqzLeem
   Siemka, to jest dramat z tymi owrongami i steckami, kiedy zbierzesz jeden one wpadają 30 po 1 sztuce Nie da rady zrobić, żeby się stackowały?
 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×