Jump to content
HabaBaba

Szukam Ludzi do GRY

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By RYKzYT
      Nick na forum: RYKzYT Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: RYKzYT SteamID: 76561198244445832 Imię: Maciek Wiek: 18 Mikrofon: Tak posiadam blue yeti Mutacja: Głos bardzo tonowy (ludzie po głosie mówią że mam 30 lat) Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: od 5 do 10 godz zależy od dnia Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Byłem moderatorem, który zajmował się eventami i ludzie byli bardzo zadowoleni nie z nagród a z pomysłu na event Coś o sobie: Mam 18 lat jestem grafikiem, PhotoShop używam przez 5 lat i wykonuje fajne prace chodzę do szkoły i po szkole lubię grać na serwerze s9 [x1000][Steam] Dlaczego Ty: Myślę, że przyda się jeszcze jeden helper, bo nie zawsze jeden helper ma czas, żeby nadzorować zachowanie graczy.
    • By Riniteox
      Czy serwer 9 nie miał być na ItemV2 po wejściu na serwer pisze ze niby tak
    • By Michaolas
      Witam chciałbym się zapytać dlaczego jak w chodzę na serwer "łączę" się to w trakcie ładowania mnie wywala i "połączenie nieudane" a wszystko jest internet tak tylko sie dzieje na itemv2 na EAC działają ine serwery normalnie tylko na tym itemv2 nie działa
    • By ExoHurtWorld
      Nick na forum:  ExoHurtWorld Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♦fℓαѕн♦ Exo SteamID: 76561198277510394 Imię: Wiktor Wiek: 17 Mikrofon: dobry Mutacja: jest Znajomość regulaminu: 90% Znajomość gry: 100% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 2-3h na tygodniu 3-5h w weekend Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIgdy  Coś o sobie: Mieszka koło Radomia, jestem wysoki (190cm). Interesuje się motocyklami, siatkówką oraz informatyką.  Dlaczego Ty: Myślę ze nadaje się na to stanowisko ponieważ, można mi zaufać, lubię pomagać oraz jestem przyjacielski.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...