Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • !Dark!

   UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

   Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
Bicek

s1 Szukam Ekipy!

Polecane posty

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu sięZaloguj się

 • Podobna zawartość

  • Przez G3neraL
   Twój Nick: ★TWD★ G3neraL |dogry.pl Data/czas bana: 22 kwietnia Nick Moderatora: Nie wiem Powód bana: Rajd na kange (prawdopodobnie) Uzasadnienie: Nie było mnie wtedy na serwerze, nikt mnie nie poinformował o rajdowaniu, dowiedziałem się o tym dopiero kiedy próbowałem wejść na serwer(godzina około 16), powiedzieli mi na ts, że dostali wszyscy bana (jeżeli będzie potrzebne więcej informacji mogę je podać na ts3).
  • Przez Kubsox
   Admini moja ekipa prosi o rozpatrzenie wprowadzenia banów za oszustwa przy wymianach bo wiele ludzi chce się normalnie wymienic i jak zostaną oszukani to helperzy mówią, że nie mogą nic z tym zrobić. Proszę o rozpatrzenie sprawy
  • Przez G3neraL
   Dostałem bana kiedy nie było mnie na serwerze, powód nie jest napisany więc nie wiem za co, proszę o pomoc
  • Przez G3neraL
   Co mam zrobić jak kupuje kolor nicku i mi go nie zmienia. Wpisuje dobry steamid ponieważ wszystko inne działa 
  • Przez OmG
   Witam . Chcialbym wszystkich przeprosic za ostanie wybyki  prosić o unbana dla ekipy Wolf , Wiem zachowalisy sie nie stosownie do regulaminu i wielokrotnie były z nami problemy  czy to o niesłuszne muty czy o jakies wyzwiska do ekip przeciwnych , Jako Lider  owej ekipy chciałbym znowu  zagrac na serwerze s1 ale starym składem który bym naprawde OK , Starzy wyjadacze  napewno pamietają . Ogólnie chcemy zakonczyc kariere w tej Grze i to byl pierwszy serwer na którym żesmy sie złączyli . 
 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×