Jump to content

strzaleczkayt

User
  • Content Count

1
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About strzaleczkayt

• Rank
    Nowy
  1. mój nick:STRZAŁKA hw69.pl id konta:76561198345215397 data:dzisiaj po zalogowaniu się na hurtworlda i próby wejściu na serwer czas bana:13 dni nick moderatora:automatyczny ban serwer na którym mam bana: s1.hw69.pl powód bana: "bugowanie" uzasadnienie:Ban jest nie słuszny ponieważ na serwer nie wchodziłem przez ok tydzień i się nie bugowałem bo nawet nie wiem jak.Może potwierdzić to mój kuzyn z którym gram w hurtworlda. Proszę o ub ponieważ jest on nie słuszny z góry dziękuję
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...