Jump to content

spenderr

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About spenderr

• Rank
    Nowy
  1. spenderr

s6 [Odrzucone][Odwołanie] SpEnDeRr

nie wchodziłem na żadnych innych kontach to moje nowe konto bo stare mi ukradli. zrobiłem se nowe konto i kolega mnie namówił na granie w hw
  2. spenderr

s6 [Odrzucone][Odwołanie] SpEnDeRr

steam id poprawiłem. Ponieważ nie byłem sprawdzany ani nic. A gram czysto
  3. Twój Nick: SpEnDerR hw69.pl Id konta: 76561198988212253 Data/czas bana: 10.09.2019 / na 365dni Nick Moderatora: nie znam Powód bana: nie jest mi znany Uzasadnienie: Wchodzę dziś na HW i patrze mam bana. Byłem na centrum pomocy i kazali mi napisz podanie o ubana. Więc uważam ze ban dostał nadany bez podstawy. Proszę bardzo o ubana ponieważ lubię grac w hurtworlda. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...