Jump to content

SnopraS

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About SnopraS

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. SnopraS

s5 [Odrzucone]SnopraS

wiesz bo mi chodzi o to ze bardziej im powiedzałem żebysmy zagrali w hurta na hw69 bo spoko się gra nie pisałem do nich ale mogą to potwiedzić tutaj jeszcze za dodatkowe zadośćuczynienie mogę dodać sobie na awatar w ts (logo hw69) na którym siedzi średnio 130 osób
  2. SnopraS

s5 [Odrzucone]SnopraS

a jest ktoś na ts ? żeby koledzy mogli potwiedzić ? albo mogą nawet tutaj komentarz napisać ale to już jak administracja woli
  3. SnopraS

s5 [Odrzucone]SnopraS

nick: SnopraS id konta: 76561198314805188 data bana : coś koło początku Wakacji 2019 czas do końca : old perm nick moderatora : nie wiem dawno to było serwery: S5 powód bana: wyszedłem z hw gdy miałem być sprawdzany (byłem już na ts gdy to się stało ) uzasadnienie : dostałem bana gdy miałem być sprawdzany bardzo nad tym ubolewam zwłaszcza ze teraz naszła mnie ochota na hw. Jeśli będzie potrzeba mogę być w każdej chwili sprawdzany proszę o sprawiedliwe rozpatrzenie podania W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay: poleciłem znajomym hw69 i chcielibyśmy sobie razem pograć.
  4. SnopraS

s5 [Odrzucone]SnopraS

SnopraS 76561198314805188 12.05.2019 czas : perm Dracarys wyjście z hurtworda (przez przypadek) chcieli mnie sprawdzić i już szedłem na tsa i żeby było szybciej wyszedłem z hurtworda no i natychmiast byłem na tsie za dosłownie 30 sec po czym zorientowałem się ze nie wolno wychodzić z hurta i teraz pisze odwołanie zgodnie z regulaminem tak mi kazali jestem czysty chciałem żeby odrazu mnie sprawdzili ale nie chcieli
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...