Jump to content
  • 0
JestemKacper

inne [Rozwiązane]Problem z Hurtworldem itemv2 niektóre serwery na Steam widoczne jako Offline

Question

Mam problem z serwerami Hurtworld (gra kupiona). Nagle pewnego dnia, serwery na których grałem, w zakładkach pokazywały się jako serwery OFFLINE mimo tego, że są normalnie włączone. Próbowałem dołączyć przez konsole i nic, przez stronki typu hurtworld-servers.net i nic, przez stronkę samego serwera również nic. Przeinstalowałem grę i też nie pomogło. Ktoś wie co może być przyczyną, bądź jak to naprawić?

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Sprawdź czy w ustawieniach firewall Windows nie masz dodanych regułek blokujących dostęp dla klienta HW.

• 0
11 godzin temu, JestemKacper napisał:

Próbowałem dołączyć przez konsole i nic

1. Co znaczy to `nic`? Bo nie znam tak brzmiącego komunikatu.

2. Wszystkie serwery w przeglądarce klienta masz offline?

3. Na pewno uruchamiasz legacy wersję nie v2?

4. Próbowałeś naszym klientem ze strony się połączyć?

5. Co widzisz pod F1 po nieudanej próbie połączenia?

6. Zrób wszystko z poradnika: 

• 0

1. Mam łączenie, łączenie, łączenie i na końcu komunikat ,,Połączenie nieudane".

2. Nie wszystkie, tutaj chodzi mi o serwery hurtfun

3. Tak jak napisałem gra kupiona i właśnie chodzi mi o serwery na V2.

4. Nie

5. Na zdjęciu

konsoola.jpg

• 0

6 najważniejszego w sumie nadal nie ma. Z tego co patrzyłem ich serwery normalnie są widoczne na Steam, także wygląda na to, że mają zablokowane pewne adresy IP.

Inne serwery normalnie działają?

• 0
1 godzinę temu, JestemKacper napisał:

6 zrobione, oba sposoby, nie pomogło

Tzn tam jest napisane, aby podesłać wynik, ale w sumie sam chyba mam podobnie jak sprawdzałem. Serwer stoi we Francji, działa ale po krótkim teście widać, że mają wrzucone jakieś filtrowanie, na polaków? Hmm dziwne uczciwi, pomocni podesłać brakujące pliczki, kreatywni poeci na czacie, pozdrawiają serdecznie innym członków rodziny nawet ich nie znając.. hmm

Jeśli inne działają to nic tu więcej nie poradzimy.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By ezbemc
      Po odpaleniu launchera i kliknieciu  launch odpala mi sie nowe okno i po chwili gasnie a gra sie nie odpala i wyrzuca mnie do  launchera 
    • By etopechalno
      Hello! I have spent the whole childhood playing this game and now I'm having nostalgia and I want to come back to the game. Unfortunately, there are no servers with high online left, only your ones, but I just can't join them. Gaming should be away from politics. in modern Russia only elderly people support the authorities in power, most of the young people (who mostly play this game) don't support the policy that is beeing carried out. I'm begging you to remove the sanctions on russian players. Hope you get my idea. Thank you! 
    • By pixel57
      Witam, po kilkuletniej przerwie chciałem powrócić do gry ze znajomymi w Hurta ale podczas dołączania na jakikolwiek serwer hw69 podczas Downloading Structure Data wywala błąd Access Denied (proxy/vpn).
      Aktualnie nie używam żadnego VPN'a, DNS'y też usunąłem i dalej ten sam problem. Może to być spowodowane przez dostawce internetu?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...