Jump to content
 • 0
ReD536

inne [Rozwiązane]Problem z EAC

Question

Witam, pobrałem instalke gdy otwieram easyanticheat.setup wyskakuje mi coś takiego, tak uruchamiałem komputer ponownie to nic niedalo, pobierałem to od nowa również nic to niedalo ktoś coś pomoże?

image.thumb.png.a39e51537bd3c20d0a77706af949f792.png

Share this post


Link to post

8 answers to this question

Recommended Posts

 • 0

Spróbuj uruchomić zgodnie z instrukcją z działu download. Klient z pierwszego linku nie działa?

Share this post


Link to post
 • 0

cały czas gdy probuje uruchomić eac to wysakuje mi to co wysłałem powyżej

 

jeśli mozesz to moge ci udostępnić ekran na discord to sam zobaczysz...

Share this post


Link to post
 • 0

Podlinkowałem opis instalacji, masz tam na samym dole podstrony. Skup się i zrób wszystko poklei co jest tam napisane, a jeśli nadal nie będzie działało to bardzo dokładnie tu opisz co i jak robisz i w którym momencie masz i jaki błąd. Takie sprawy załatwimy tylko na forum, aby nie powtarzać się każdemu z osobna tego samego.

 • Like 1

Share this post


Link to post
 • 0

Widzę, że grasz na serwerach s6 i s8, czyli chyba cenna rada przeczytania ze zrozumieniem instrukcji instalacji musiała pomóc i sobie poradziłeś, także zamykam.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By ezbemc
   Po odpaleniu launchera i kliknieciu  launch odpala mi sie nowe okno i po chwili gasnie a gra sie nie odpala i wyrzuca mnie do  launchera 
  • By etopechalno
   Hello! I have spent the whole childhood playing this game and now I'm having nostalgia and I want to come back to the game. Unfortunately, there are no servers with high online left, only your ones, but I just can't join them. Gaming should be away from politics. in modern Russia only elderly people support the authorities in power, most of the young people (who mostly play this game) don't support the policy that is beeing carried out. I'm begging you to remove the sanctions on russian players. Hope you get my idea. Thank you! 
  • By pixel57
   Witam, po kilkuletniej przerwie chciałem powrócić do gry ze znajomymi w Hurta ale podczas dołączania na jakikolwiek serwer hw69 podczas Downloading Structure Data wywala błąd Access Denied (proxy/vpn).
   Aktualnie nie używam żadnego VPN'a, DNS'y też usunąłem i dalej ten sam problem. Może to być spowodowane przez dostawce internetu?
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...