Jump to content
LightKasaro

Rekrutacja do ekipy 2137!

Recommended Posts

Witam!

Jestem liderem ekipy 2137, nasza ekipa istnieje od 2-3 lat pod różnymi nazwami i ostatnio zmieniliśmy z IzI na 2137. Oferujemy miłą atmosferę w ekipie, zaufanych członków, sporą aktywność i możliwość pogrania w inne gry.

Rozpoczynamy rekrutację i wszystkich chętnych zapraszamy na teamspeak serwerowy (hw69.pl) na kanał 119 (jest wyznaczony do celów rekrutacyjnych podkanał, na którym się zbieracie wszyscy od 19:20 w niedzielę 08.04 br.)

Wymagania (jeżeli nie spełniasz wszystkich i tak spróbuj, może Ci się uda :>):

Wiek: 15 lat i więcej (możemy zrobić wyjątek dla kilku osób)

Komunikator: na chwilę obecną jedynie TS3 wchodzi w rolę  i oczywiście musisz posiadać sprawny mikrofon (tutaj nie będzie wyjątków)

Aktywność: czas dzienny jaki wymagamy nie jest określony, po prostu bądź widoczny codziennie i wykazuj się aktywnością. W pierwszy dzień wipe wymagamy aktywności każdego.

Doświadczenie: nie wymagamy godzin, ponieważ godziny niczego nie świadczą, jeżeli ogarniasz coś i słuchasz się rad innych to jako amator może się nawet dostaniesz :)

UWAGA!

Osoby, które nie mogą być obecne proszę o wiadomość prywatną na forum ,wtedy ustalimy termin, który będzie każdemu odpowiadać!

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By dawidvdka
      Nick na forum: dawidvdka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: (ツ) ひっくり返らない : , ごきげんよう hw69.pl SteamID: 76561198831208866 Klan/Ekipa w jakiej grasz: żadnej Imię: Dawid Wiek: 14 Mikrofon: Bardzo dobry Mutacja: prawie zerowa Znajomość regulaminu: bardzo dobra Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-7 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: Nazywam się Dawid mieszkam w Wielkopolsce.Moje zainsteresowania to : informatyka, sporty ,offroad . Od dawna chciałem zostać helperem lecz nie wiem czy uda mi się przez mój wiek. Dlaczego Ty: Ponieważ byłem helperem na dużo serwerach i bardzo się dobrze sprawowałem
    • By dawidvdka
      Witam! Mam pytanie ,ponieważ chciałbym wiedzieć czy jest wolne miejsce na helpera s8 a jeżeli jest to prosiłbym o wzór.
    • By !Dark!
      Właściciel:
      @!Dark!
      @Mad.

Kierownik Hurtworld:
      @Nomi

Opiekun Hurtworld:

Starszy Moderator Hurtworld:

Moderator Hurtworld:
      @KonDraT

Nowy Moderator Hurtworld:
      @matheo0192
      @Macuk
      @Nadia

Helper Hurtworld:

Serwer s1:
      @bakuu1337
      @Zuzka
      Wolne miejsce
      Serwer s5:
      @Grzenio
      @SzYmczOOk
      @NeXi
      Serwer s6:
      @Zuzka
      Wolne miejsce
      Serwer s8:
      Wolne miejsce
      Wolne miejsce
      Serwer s11:
      Wolne miejsce
      Wolne miejsce
      Serwer s12:
      Wolne miejsce
      Wolne miejsce

Kierownik TS:

Technik TS:

Starszy Admin TS:
      @Nomi
      @Muuurio
      @sebosebo

Admin TS:
      @matheo0192

Nowy Admin TS:

Pomocnik TS:

• By szymus970
      witam dało by rado zwiększyć drom ammo z hangarów?
      Nieraz biegam po hangarach po 1h i ledwo wypadnie stak ammo do pompy lub emki 
    • By szymus970
      Nick na forum: szymus970 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [4FUN]Szymus970 SteamID: 76561198362172528 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  4FUN Imię: Szymon Wiek: 23 Mikrofon: Tak, posiadam BEHRINGER C1 Mutacja: Głos po mutacji Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas jaki mogę poświęcić na opiekę serwera, to od 3 do 7 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: TAK byłem tu juz helperem na S3 i s6 Coś o sobie: Jestem szymon mam 23 lat, interesuję się motoryzacją i wędkarstwem, ale lubię też często grać na waszych serwerach. Dlaczego Ty: Ponieważ nie widziałem od dłuższego czasu helpera na s8 a jest, tu dość toksyczna atmosfera i myślę, że jednak przydałby się spokojny i ogarnięty helper na s8.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...