Jump to content

Puszysty

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

About Puszysty

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Puszysty

[Wzór Na Konkurs]

Ekipa [VVS] Serwer [ S1] Miejscówka [ Magazyn red ] Ilość osób w ekipie [7] Screen bazy https://imgur.com/a/CNXh6QZ
  2. Puszysty

Pochwała NOMI

Dostepny jest zawsze kiedy nie wejde na centrum pomocy to on zejdzie zareaguje szybko i sprawnie.Zajebisat mordeczka +rep Pozdrawiam
  3. Zajebista mordeczka pozytywna osoba moża porozmawiać na każdy tema nie odmawia pomocy w każdej sprawie .Osoba godna awansu na większą rangę. Żeby każdy był taki jak on +rep
  4. Twój nick:VVⓢ PUSZYSTY hw69.pl Id konta:76561198454542983 Data nadania bana: 23.03.2020 Czas jaki pozostał do końca: 4 dni Nick moderatora: nieznany Serwery na których masz bana: s1.hw69.pl Powód bana: lagowanie serwera Uzasadnienie: Dropilem sobie na zimie kiedy moi koledzy lagowali serwer nie wiem dlaczego dostalem ja akurat bana ale prosilbym o ub poniewaz w piatek jest wipe a chcialbym pograc z ekipa W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
  5. Puszysty

s1 [Odrzucone]Odwolanie puszysty

ja na zimie byłm i dropiłem blu to jak tam miałem być i cisnąc beke
  6. Twój nick:VVⓢ PUSZYSTY hw69.pl Id konta:76561198454542983 Data nadania bana: 23.03.2020 Czas jaki pozostał do końca: 12 dni Nick moderatora: nieznany Serwery na których masz bana: s1.hw69.pl Powód bana: lagowanie serwera Uzasadnienie: Dropilem sobie na zimie kiedy moi koledzy lagowali serwer nie wiem dlaczego dostalem ja akurat bana ale prosilbym o ub poniewaz w piatek jest wipe a chcialbym pograc z ekipa W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: pozdro nomiś
  7. Nick na forum: Puszysty Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: teraz Puszysty i GRUBY dawno temu ktoś miał taki sam nick musiałem zmienić na Puszysty SteamID: 76561198454542983 Klan/Ekipa w jakiej grasz: brak Imię: Michał Wiek: 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas jaki mogę poświęcać serwerowi jest duży gdyż gram codziennie w hw Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na serwerach counter strike Coś o sobie: Imię Michał interesuję się Gamingiem w wolnym czasie bawię się w YOU TUBE i montuje nagrania Dlaczego Ty: Ponieważ widzę ze jest na s1 jest zwykle 1 helper czasem 2 oraz widać że jeden czasami nie nadąża w swojej pracy oraz dlatego że pełniłem takową funkcję
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...