Jump to content
Sign in to follow this  
Huczi

ts3 [Przyjęte][TS3] NieMogeTak

Recommended Posts

Nick:NieMogeTak
Pierwsza Wizyta:Grudzień 2016
Data urodzenia:26.10.200
Wiedza o tsie od strony Usera [1-10]:10
Wiedza o tsie od strony Admina [1-10]:9
Kariera na TS3:Własny serwer TeamSpeak3 ... Serwer ten służył dla graczy mojego serwera
Dlaczego ten TS?: Ponieważ jestem tutaj opiekunem i często tutaj jestem. Jest tu miła administracja mili pomocni ludzie :P
Rozmiar buta:42
Kilka słów o sobie: Jestem Filip . Jestem opiekunem tej serwerowni . Lubie piłkę nożną i gry komputerowe .  Jestem nolife . Lubie pociągi xD
Czas na TS: 5godzin +/-
Co zmieniłbyś na Serwerze: Może wygląd chętnie oraz wiadomość powitalną na tsie .
Co chciałbyś robić:  Pomagać graczom dbać o jakąś strefę :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Yankes
      Nick: Yankes
      UniqueID:  2TUXO0Rzt9nXl3DC6OQw94RyxDA=
      Pierwsza Wizyta: 2017 początek czerwca 
      Data urodzenia: 12.03.2001
      Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8
      Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7.5
      Kariera na TS3: Byłem Helperem na s2 kilka razy i chwilę na s11 jak dobrze pamietam jeśli się mylę to przepraszam
      Dlaczego ten TS?: Ponieważ mam dla mnie w pewnym sensie znaczenie i chcę powrócić do pomocy
      Rozmiar buta: 43
      Kilka słów o sobie: Siema jestem Piotrek pochodzę z pewnej dziury pracuję jako mechanik samochodowy w wolnym czasie jeżdzę moto jak i siedzę przed komputerem. Zainteresowania: Motoryzacja, Militaria i od niedawna informatyka
      Czas na TS: w tygodniu 5-6h weekendy do 12
      Co zmieniłbyś na Serwerze: Serwer z tego co wiem jest lepszy ale postarał bym sie żeby pojawiało się coraz więcej graczy powrócić do czasów zapełnionych serwerów.
      Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać przede wszystkim graczom jak i innym administratorom w potrzebie współpracować i przede wszystkim być uczciwą osobą wobec innych
      Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...