Jump to content
Crejzoll

ts3 [Przyjęte][TS3] Crejzoll

Recommended Posts

 • Nick: Crejzoll
 • UniqueID: UnghLqGBHq5Wy1yUP5XBAw0Zzws=
 • Pierwsza Wizyta: 21.12.2019 14:42:04
 • Data urodzenia: 29.04.2001
 • Wiedza o TS3 od strony Usera : 7-10
 • Wiedza o TS3 od strony Admina : 5-10
 • Kariera na TS3: Nigdy nie byłem adminem na jakimkolwiek publicznym tsie, jedynie na prywatnych.
 • Dlaczego ten TS?: Ten ts polecił mi znajomy .
 • Rozmiar buta: 44
 • Kilka słów o sobie: Mam na imię Radek i mam 19 lat. Uczę się w technikum elektrycznym moją pasją jest siłownia i gry komputerowe. W weekendy i dłuższe wolne od szkoły chodzę do pracy głównie jako operator maszyn , ewentualnie elektryk. 
 • Czas na TS: Teraz ze względu pandemi jestem cały czas dostępny. Nawet kiedy nie było pandemi byłem w stanie spędzać kilka godzin dziennie na tsie.
 • Co zmieniłbyś na Serwerze: absolutnie nic , ze strony użytkownika jestem zadowolony.
 • Co chciałbyś robić: Chciałbym robić to na co będę posiadał permisje. W główniej mierze pomagał osobą, które takowej pomocy potrzebują.
 • Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
Edited by Crejzoll
 • Like 1

Share this post


Link to post

Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji TS!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By NowiCB
   Twój nick: ESA
   Unique ID: IOoRk8fiNFb2BqrmuD76FwYpA1w=
   Data nadania blokady: Ponad 5 miesiące temu
   Nick moderatora: Nomi 
   Powód blokady: "Działanie na niekorzyść serwera" po tym jak obraziłem Nomiego insta dostałem perma bana. 
    
  • By B0dz1o
   Nick: Patrick UniqueID: 53s0hbvqA2f2jh9yXmlecdF1Gqc= Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 02.05.2020 Data urodzenia: 23.03.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 7 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 6 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Były to serwery od gry World of Tanks funkcje pełniłem mniej więcej admina/pomocnika Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Ten TS ponieważ jest dobrze rozbudowany. Na dodatek bardzo fajna administracja i atmosfera. Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Cześć na imię mi Patryk mam 17 lat. Moje zainteresowania to między innymi E-sport, informatyka, sztuki walki. Jeśli chodzi o moje zachowanie, raczej jestem osobą która nie lubi być bardzo ale to bardzo toksyczna, zdarza się ale raczej próbuje być opanowany. Myślę że nie mam większych problemów w rozmowie z drugą osobą. Raczej jestem osobą otwartą na poznawanie i nawiązywanie nowych kontaktów. Czas na TS: 8h-12h Co zmieniłbyś na Serwerze: Na serwerze raczej nie zmieniał bym nic ponieważ jest bardzo fajnie rozbudowany i nic mu nie brakuje. Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Raczej wiadomo jako wyższym rangą Admin TS chciałbym utrzymywać porządek na serwerze, i zawsze być otwarty na różne typu konwersacje. Zapoznałam się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  • By Matwoj24
   Twój nick: matwoj Id konta: matwoj Data nadania bana: 14.10.2020 Czas jaki pozostał do końca: 7dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: TS3 Powód bana: (Wielokrotna obraza administracji, brak kultury, obraza użytkowników) Uzasadnienie: Dlaczego uważam że ban jest niesłuszny ? a to dlatego że użytkownik J U L K A jdd zaczął wyzywać najpierw moderatora Nomiego którego broniłem powiedziałem "Nomi jest spoko fajny przystojny chłopak " na co kolega o nicku D Y B S O N stwierdził kolokwialnie mówiąc że jestem "pedałem" przez co został przeze mnie zwyzywany i potem wbił incognito, każdy był grzeczny nikt się nie wyzywał gdy tylko poszedł zaczęli go wyzywać i powiedziałem że ten moderator ma kija w dupie i to wszystko po czym znowu próbowali mnie cisnąć od gej   aż tu nagle Pan Nomi wszedł i mi wlepił bana na 7dni  18:13:02> Zostałeś zablokowany za 7 dni na serwerze przez "Nomi" (Wielokrotna obraza administracji, brak kultury, obraza użytkowników) za 2 i 3 ale za pierwsze niestety nie. To że ktoś powie komuś że ma kija w dupie to nie jest uznawane za wyzwisko proszę to skopiowałem z googla  Osoba mająca "kija w dupie" jest antypatyczna, sztywna, traktuje ludzi z wyższością, jest dumna i pyszna. Czyli czytając ten tekst i znając tego moderatora można śmiało stwierdzić że to do niego pasuje. Jestem osobą która nie szuka zaczepki ale ją otrzymuje i w tym przypadku tak było zostałem zwyzywany od ładnie mówiąc gej i nie jestem z tych co się popłaczą administracji bo ktoś mnie wyzywa ocenili mnie szybciej niż mnie poznali co jest dość przykre. jestem osobą co zgłasza cheaterow i ts3 jest mi potrzebny na wipe ,więc proszę o krótszego bana pozdrawiam 
  • By farmer1312
   Nick: farmer1312 UniqueID: oTS0S0CwlCw6SQaR0uLvSK9n86Q= Pierwsza Wizyta: Około 2 lata temu, nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Data urodzenia: 10.11.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera: 7 Wiedza o TS3 od strony Admina: 7 Kariera na TS3: Kilka razy miałem swoje prywatne serwery postawione na VPS oraz kilka lat wstecz współwłaściciel serwera publicznego osiągającego 100+ osób online. Dlaczego ten TS: Ponieważ jest dobrze rozbudowany i dopracowany. Miła administracja i zawsze chętna do pomocy. Rozmiar buta: 50 Kilka słów o sobie: Mam na imię Konrad i mam 17 lat. Moje główne zainteresowanie to sporty walki. Jestem osobą miłą, kulturalną i z reguły nie posiadam problemów w prowadzeniu konwersacji. Obecnie uczęszczam do szkoły i uczę się zawodu operator obrabiarek skrawających. W wolnym czasie lubię usiąść na ławce i skręcić XXX. Czas na TS: W tygodniu 3/4h a w weekendy od 5 do 10 godzin. Co zmieniłbyś na Serwerze: Moim zdaniem serwer jest dopracowany i jedyne co bym zmienił to odświeżył wygląd kanałów. Co chciałbyś robić: Jako pomocnik chciałbym dbać o porządek na serwerze oraz pomagać użytkownikom, natomiast jako wyższa ranga chciałbym odpowiadać za organizowanie eventów, rekrutację do administracji itp... Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.
  • By SuSaNa
   Nick: ღSuSaNaღ UniqueID: bPEv7bZc8vrT8ZZND4SVYGUKFzw= Pierwsza Wizyta: Było to jakoś 2017, niestety nie pamiętam dokładnej daty, ponieważ mam inny sprzęt  Data urodzenia: 05.03.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera 7 Wiedza o TS3 od strony Admina  6 Kariera na TS3 Już raz miałam okazje pełnić funkcje pomocnika ts3 na tej serwerowni  Dlaczego ten TS?: Ponieważ uważam, że jest bardzo rozbudowany oraz uwielbiam przebywać na nim.  Rozmiar buta:  38/39 Kilka słów o sobie: Cześć, mam na imię Zuza mam 19 lat.Skończyłam liceum ogólnokształcące o profilu makijaż, wizaż i styl. Moje hobby to makijaż, charakteryzacja oraz gry komputerowe.   Uwielbiam przebywać ze znajomymi, gdy tylko znajdę chwile biegnę aby umilić im  czas. Lubię pomagać ludziom, nawet pełniłam służbę jako wolontariuszka. Jestem pomocna, miła i przyjacielska dla tego sporo osób lubi ze mną gadać. Mam do siebie duży dystans co prowadzi do tego, że ze mną idzie się pośmiać jak i porozmawiać na poważne tematy.  Czas na TS:  Mogłabym w tygodniu spędzić tu od 6 do 15 godzin, a wy weekend całe dnie  Co zmieniłbyś na Serwerze: Myślę, że na tym serwerze team speak nie ma co zmieniać, ponieważ jest bardzo dobrze dopracowany Co chciałbyś robić: Chciałabym umilać czas użytkownikom różnymi eventami. Pomagać w dalszym rozwijaniu się serwera oraz pomagać w prowadzeniu. Zapoznałam się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

×
×
 • Create New...