Jump to content
TeOcH

s5 [Przyjęte][Odwołanie] TeOcH

Recommended Posts

• Twój nick: TeOcH hw69.pl
  • Id konta: 76561198200940794
  • Data nadania bana: 23.10.2020 
  • Czas jaki pozostał do końca: 29 dni 
  • Nick moderatora: Ey Miś 
  • Serwery na których masz bana: wszystkie 
  • Powód bana: sprawdzanie 
  • Uzasadnienie: Poszedłem afk żeby zrobić sobie jedzenie przed komunikatem że zostaje sprawdzany. Z ekipy pisali na czacie że jestem afk. Wyrzuciło mnie z serwa i dostałem bana na 30dni za to że nie wstawiłem się na sprawdzeniu nie wiedząc o tym... 
  • W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zareklamowałem serwerownie na grupie fb461718509_2020-10-23(1).thumb.png.62cc7b17541fb03b8abe4e6c9f28484d.png
Edited by TeOcH
  • Not sure if trolling or stupid 1

Moje odwołanie też sprawdźcie bo od środy czekam a chce jeszcze se zagrać na s1 i s5 mordy

Pozdrowienia z całuskami  dla administracji 

Sprawdzony nie posiadałeś żadnych podejrzanych plików. Odwołanie przyjęte.

• Awesome xd 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By B4RT3X
      Nick na forum: B4RT3X Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  B4RT3X Hw69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid):76561198387905746 Klan/Ekipa w jakiej grasz:BDJ Imię: Bartosz Wiek: 18 Mikrofon:  Posiadam Mutacja:  Tak Znajomość regulaminu:  znam go w 99% . Znajomość gry: Dostateczna, aby zostać helperem i pomóc nowym graczom. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Myślę ,że w tygodniu jakieś 2/3 godziny w weekend znacznie więcej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem jeszcze takiej funkcji, ale chciałbym spróbować swoich sił w administracji. Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Mam na imię Bartosz, mam 18 lat i pochodzę z małej wsi, która znajduje się na ślądku. Wolny czas przeznaczam na gry komputerowe oraz na wyjściach ze znajomymi. Chodzę do szkoły budowlanej o takim samym profilu. Dlaczego Ty:Chciałbym móc pomagać graczom na centrum pomocy na ts3 oraz mieć wpływ na to co się dzieje miedzy innymi na chacie gry. Ogólnie jestem dość sympatyczną osobą i staram się być sprawiedliwym obserwatorem. Są to odpowiednie cechy, aby zostać helperem.  
    • By Kacprowsky
      Twój nick: Kacprowsky Id konta: 76561198444384205 Data nadania bana: 27.10.2020 Czas jaki pozostał do końca: 10dni  Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: wszystkie (nadane na s8) Powód bana: cheaty Uzasadnienie: Od bana minęło już 80 dni, wraz z nowym rokiem kompletnie zapomniałem o banie, a teraz chciałbym pograć sobie ze znajomymi. Uświadomiłem sobie, że grając na cheatach psuję grę innym. Nie zamierzam już więcej tego robić. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: grafika  

• By BARTEKK
      Twój nick:BARTUŚ︻芫=--- Id konta: 76561198172336659 Data nadania bana: 16.01.2021 Czas jaki pozostał do końca: 24h Nick moderatora:  matheo Serwery na których masz bana:  s5 Powód bana:  oszustwo  Uzasadnienie:  Dostałem bana za oszustwo z którego nic nie zyskałem, w regulaminie jest wyraźnie napisane że za oszustwo jest niesławka 1-7dni więc regulamin został złamany. Dodam jeszcze że jak my zostaliśmy oszukani kilka wipe'ow wcześniej wszystko zostało nagrane przez gracza Haracz i wstawione na YT to nic z tym nie robiliśmy i w naszym przypadku straciliśmy 3 deto, a ja oszukalem ale kolegą nic nie stracił więc nie wiem za co ten Ban jeszcze bez żadnego upomnienia W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Mogę obiecać że już nikogo nie oszukam, zakupiłem rangę ecovip na serwerze ,mogę oddać koledze te strzały które z niego wyleciały.
    • By BARTEKK
      Twój nick:BARTUŚ︻芫=--- Id konta: 76561198172336659 Data nadania bana: 16.01.2021 Czas jaki pozostał do końca: 24h Nick moderatora:  matheo Serwery na których masz bana:  s5 Powód bana:  oszustwo  Uzasadnienie:  Dostałem bana za oszustwo z którego nic nie zyskałem, w regulaminie jest wyraźnie napisane że za oszustwo jest niesławka 1-7dni więc regulamin został złamany. Dodam jeszcze że jak my zostaliśmy oszukani kilka wipe'ow wcześniej wszystko zostało nagrane przez gracza Haracz i wstawione na YT to nic z tym nie robiliśmy i w naszym przypadku straciliśmy 3 deto, a ja oszukalem ale kolegą nic nie stracił więc nie wiem za co ten Ban jeszcze bez żadnego upomnienia W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Mogę obiecać że już nikogo nie oszukam, mogę oddać koledze te strzały które z niego wyleciały.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...