Jump to content
Jenkins

s1 [Przyjęte][Helper] XZY/Jenkins

Recommended Posts

• Nick na forum:  Jenkins
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: xzy/Jenkins
  • SteamID: 76561198311548754
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: RP
  • Imię: Michał
  • Mikrofon: Posiadam sprawny, dobry jakościowo mikrofon.
  • Mutacja: Jest
  • Znajomość regulaminu: Znam regulamin serwera w 100%
  • Znajomość gry: Po ponad trzech tysiącach godzin spędzonych w grze, znam ją również w 100%.
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Na serwerze S1 w trakcie trwania WIPE jestem w stanie spędzać około 8h dziennie w ramach normalnej rozgrywki, ale nie ma problemu na nadzorowanie zachowań na serwerze oraz pomoc graczom powyżej tych 8 godzin z racji na tryb pracy, który pozwala mi na posiadanie gry na drugim monitorze :) Przy obecnej sytuacji na świecie jestem dostępny praktycznie 24/7. Jak można sprawdzić w przeciągu 12 dni (od 06.11) na serwerze S1 spędziłem ponad 100 godzin. Jednym z powodów odrzucenia mojego ostatniego podania był zbyt krótki staż na serwerach HW69, aczkolwiek swoje podanie napisałem po konsultacji z jednym z członków administracji, który udzielił mi odpowiedzi, że nie jest wymagany wysoki staż na serwerze, lecz aktywność gdy już się na nim gra.
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak
  • Coś o sobie: Jak wspomniałem wyżej mam na imię Michał, przygodę z graniem w Hurtworlda rozpocząłem mniej więcej w 2016 roku. Od tamtego czasu brałem czynny udział w rozgrywce, która niestety została zniszczona przez fale cheaterów co zmusiło mnie do zmiany gry na GTA RolePlay. Właśnie w tej grze rozpocząłem swoją przygodę ze streamowaniem i chciałbym to kontynuować na waszym serwerze Hurtworld. 
  • Dlaczego Ty: Liczny czas spędzony w grze pozwolił mi na zdobycie doświadczenia oraz cierpliwości do ludzi, których można spotkać na swojej drodze w diemensland przez co uważam się za odpowiednią osobę do pełnienia roli helpera. Dodatkowo na innym serwerze Hurtworld obejmowałem to stanowisko około rok czasu przez co nauczyłem się podejścia do graczy oraz potrafię udzielić im pomocy w większości problemów jakie mogą napotkać, nie tylko na serwerze ale też w samej grze. Drugim i ostatnim powodem odrzucenia mojego ostatniego podania było "pojechaniu po graczu" w pierwszej wiadomości gdy wszedłem na serwer po raz pierwszy. Przyznaje się że zrobiłem to z powodu, że była to moja pierwsza wiadomość po powrocie do tej gry po długim okresie czasu i za czasów swojej wcześniejszej "kariery" tym charakteryzowały się serwery, że nie miały ograniczeń względem "kultury słowa". Gdy tylko zostałem zmutowany, za swoje zachowanie to wyciągnąłem wnioski, zrozumiałem że społeczeństwo się zmieniło i moje zachowanie zostało dostosowane do reszty graczy. Teraz po wyciągnięciu wniosków sam zwracam uwagę innym osobom, na ich kulturę jaką prezentują na serwerze.

Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji HW!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...