Jump to content
BooMexPL

s8 [Przyjęte][Helper] xeMooB

Recommended Posts

 • Nick na forum: BooMexPL
 • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: xeMooB / BooMex
 • SteamID: 76561198891455925
 • Klan/Ekipa w jakiej grasz:  PROR
 • Imię: Wojtek
 • Wiek: 18 lat
 • Mikrofon: Tak
 • Mutacja: Po mutacji
 • Znajomość regulaminu: Regulamin znam dobrze. Co jakiś czas czytam przypominam sobie go ponownie.
 • Znajomość gry: Grę znam bardzo dobrze. Jedyny mankament to znajomość nazw miejscówek na mapie.
 • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zwykle największą aktywność wykazuje w godzinach od południa do nocy, między 16:00 a 01:00.
 • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie
 • Coś o sobie: Interesuję się motocyklami, sportem, składaniem komputerów i "drobnym" majsterkowaniem. Wolny czas spędzam na amatorskim łowieniu ryb, a wieczorami spędzam czas przy komputerze grając w gry.
 • Dlaczego Ty: Jestem miły, energiczny, zabawny i pomocny. Szybko nawiązuje dobre kontakty i nie wywołuje sprzeczek z innymi graczami. Już jako gracz staram się pomagać innym przez co jestem lubiany przez sporo ludzi grających na hw69. Myślę, że szybko nawiązał bym dobry kontakt pomiędzy mną, administracją i innymi graczami.
Edited by BooMexPL
błąd "Nieprawidłowe steamid"
 • Awesome xd 1

Share this post


Link to post

Aktywność sprawdziłam i faktycznie w ostatnich dniach było jej całkiem sporo. Zauważyłam natomiast, że lubisz robić sobie "przerwy" od gry? Gdybyś miał helpera, to czy również pojawiałyby się takie "przerwy"? Co do logów, w ostatnim czasie nie wydawały mi się one rażące. Miałam możliwość wpaść w pewien dzień na s8 i zostałam "poratowana" młotkiem i chęcią pomocy ze strony tego gracza. Jak na ten czas jestem na tak i chętnie zobaczyłabym Cię w Administracji. :)

Share this post


Link to post

Przerwy, są spowodowane znudzeniem/"zrażeniem" się do gry. Gramy w niedużej ekipie (zwykle 2 osobowej). Każdy wipe wygląda podobnie, tzn. większa ekipa od nas ma przewagę (nie chodzi o ekipy 4 os tylko ponad) przez co zmniejsza się frajda z gry z powodu malej szansy na zdobycie rzeczy z meteoru, który nie oszukując się jest jednym z najważniejszych eventów na serwerze. Ponadto od pewnego czasu z ekipą mamy problem z wejściem na serwer od razu po wipe (część administracji kojarzy chyba ten problem bo zglaszam go systematycznie) co zwykle wiąże się z brakiem miejscówki na bazę i odpuszczeniem sobie wipe'a. Ale do rzeczy. Na stanowisku helpera takie przerwy zdarzały by się tylko przypadkach jakiegoś prywatnego wyjazdu (niezmiernie rzadko). A to, że dosyć sporo nowych osób potrzebuje pomocy wiązało by się z brakiem znudzenia grą, bo zawsze było by coś do roboty.

Edited by BooMexPL
Auto korekta

Share this post


Link to post

Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji HW!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By KRUPSONEK
   Nick na forum: Krupsonek
   Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Esp"ik
   SteamID: 76561198951721401
   Klan/Ekipa w jakiej grasz:  666
   Imię: Sebastian
   Wiek:  15
   Mikrofon: tak posiadam
   Mutacja:  Posiadam
   Znajomość regulaminu: Tak
   Znajomość gry: wszystko znam
   Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6 godzin
   Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie byłem
   Coś o sobie lubię bardzo matematyke i informatyke i gram w gry /oglądać
   Dlaczego Ty: Bo gram na waszym serwerze  i Mam czas Na to żeby być
  • By HACKERsztynks
   Witam, postanowiłem napisać propozycję zwiększenia szansy na znalezienie detonatorów  na hangarach. Gram już sporo wipe  na serwerze s8 i coraz więcej ludzi skarży się na czacie że w ogóle nie znajdują deto i ja również  mam problem z znalezieniem. Zdarza się że przez kilka godzin nie jestem wstanie znaleźć żadnego deto a gdy znajdę to x1. Wczoraj biegałem równe dwie godziny po airfield,crossroad,boonies,forest,ship i skrzynek znajdowałem mnóstwo lecz w żadnej nie znalazłem deto. Piszę propozycję o zwiększenie % na drop detonatorów nie tylko w swoim imieniu ale także w imieniu aktywnych i stałych graczy z którymi dyskutowaliśmy na czacie wiele razy o tym żeby dodać post na forum. Myślę że niejeden gracz się pod tym podpisze.  Na serwerze jest ogrom baz na sporo c4  i większość robi bazy pod skałami z przyklejanych ścianek gdzie potrzeba nawet po 60/70 c4. Nawet jeśli uda Ci się nazbierać te c4 to w rajdowanej bazie nic nie będzie bo nikomu się nie chce szukać na serwerze x15 przez kilka godzin deto po hangarach. Oczywiście dzień czy dwa dni po wipe jak na serwerze jest po +50 graczy online i większość szuka po hangarach  to  detonatory się respią częściej bo jest większa rotacja skrzynek na hangarach ale resztę wipe jak zostaje 20 graczy online to jedynie gdzie znajdziemy deto to meteoryt. Nie chodzi o powiększenie dropu deto na x3 czy x5...zależy nam jedynie na  troszkę zwiększony % respienia sie detonatorów w skrzynkach. 
  • By situs
   Dzień Dobry przychodzę z propozycją poprawienia dropu zielonego,bo z jednej skałki  dropi 50 zielonego,a z niebieskiego około 15,przychodzę rownież propozycją zeby powiekszyc drop meteoru,ponieważ na x15 jest mozliwość robienia sklejaków i jak ktoś zrobi sklejaka to nie ma mozliwośći tego zrajdować grajac w ekipie około 8 osób przez calego wipe.Jeszcze bym powiekszył drop z burka,bo na x5 wiecej leci niz na x15 z skałek.Pozdrawiam.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...