Jump to content
Mr.Krecior

s8 [Przyjęte][Helper] Mr. Krecior | HW69.PL

Recommended Posts

• Nick na forum: minalolek
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Mr. Krecior | HW69.PL, Kolega Stonogi | HW69.PL, Ale Fajnie UHUUU | HW69.PL
  • SteamID: 76561198374980058
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: Gram z kolegami (Nie mamy tagu)
  • Imię: Marek
  • Mikrofon: Tak
  • Mutacja: Tak
  • Znajomość regulaminu: dobra
  • Znajomość gry: dobra
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: różnie 4-12h (Przeważnie jestem w nocy.)
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie w tej grze.
  • Coś o sobie: Jestem włascicielem jednego z największych serwerów rpg w minecraft, prowadzę go już ponad rok. Posiadam przezwisko Krecik od skina w grze. Interesuję się programowaniem oraz grami komputerowymi. Uwielbiam grać w hurtworlda.
  • Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym pomóc w banowaniu cheaterów, których jest dosyć dużo oraz posiadam duże doświadczenie w pomaganiu graczą. 

23 godziny temu, minalolek napisał:

Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym pomóc w banowaniu cheaterów, których jest dosyć dużo oraz posiadam duże doświadczenie w pomaganiu graczą

Od Banowania jest administracja wyższa,Helperzy mają możliwość tylko mutowania więc nie wiem skąd masz taką informacje że Helperzy banują.

• Like 1

Jako helper nie będziesz miał możliwości banowania cheaterów,lecz zgłaszanie takie osoby moderatorom. 

• Like 1

Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji HW!

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Bartox
      Pisałem już do was tydzień temu i odpisaliscie że zapomniałem dodać swoja odpowiedź, o co z tym chodziło? skoro nigdzie nie pisało abym dodał swoja odpowiedź. Czekam na odp xd
    • By EymiAyame
      Nick na forum: EymiAyame Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ♋♥♥♥ EyMiŚ ♥♥♥♋ SteamID:  76561198362042958 Imię: Amanda Wiek:  27 Mikrofon:  Tak Mutacja:  Tak Znajomość regulaminu:  dobra Znajomość gry:  dobra Czas jaki możesz poświecić serwerowi: różnie 3-6h dziennie..czasem może i więcej Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: oczywiście byłam tu helperka na serwerze s1,s6 i s9 Coś o sobie:  Hm... lubię rysować,śpiewać... uwielbiam przyrodę,słońce,plaże i oczywiście piec ciasta ciasteczka itp xD. W wolnym czasie gram sobie w gierki np. Hurtworld,Zula Europe i BusinessTour lub oglądam filmy (komedie,horrory ❤️ ) Dlaczego Ty:  Spędzam na grze dość dużo czasu. Byłam helperką więc regulamin znam i wiem co należy do obowiązków helpera. Może i kiedyś zbyt brałam sobie wiele do siebie ale to się zmieniło (tak myślę ). Poza tym myślę,że dam radę i pomogę w utrzymaniu serwera w porządku a zdaję sobie sprawę z tego,ze czasem jest to ciężkie. I kto wie może w jakiś sposób ożywimy atmosfere i serwerownie tak z czasem Pozdrawiam
    • By Pizm2K
      Twój nick: Dzban hw69.pl Id konta: 76561198307957871 Data nadania bana: 26.06.2020 Czas jaki pozostał do końca: 86 dni Nick moderatora: nie pamiętam nicku moderatora Serwery na których masz bana: na wszystkich nie wiem czemu Powód bana: Nie legalne wspomaganie Uzasadnienie: Ban jest jak najbardziej zasłużony ponieważ głupio używałem wspomagaczy lecz chciałbym zagrać na tym wipe s8 z kolegami chciałem sie pobawić szybko dostałem bana to było nie mądre zachowanie chciałbym dostać unbana ponieważ bardzo tego żałuję już nigdy nie bede używał wspomagaczy. To był mój pierwszy raz jak tego użyłem zresztą możecie zobaczyć że to mój 1 ban  i jak już mówiłem 1 i ostatni chce pograc normalnie z kolegami więc jak to możliwe to proszę o unbana W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  screen jest w załączniku. Post na grupę na której znajduję sie ponad 1k osób mam nadzieję że wystarczy
    • By KrisuMorisu
      Nick: Krystian hw69.pl
      id:76561198185985691
      data:24.05.2020
      czas do konca:58 dni
      Moderator: Nie wiem
      serwer s8
      Powód: SPRAWDZANIE
      Uzasadnienie : Sytuacja wygląda nastepująco jedna osooba od nas dostała bana za sprawdzanie i oto ja mądry jako że dziś nie grałem pozyczylem konto dla tego ziomka i z tego co sie dowiedziałem jego ban przelozyl sie na moje konto PROSZE  o rozpatrzenie bana DZIEKUJE 
    • By subzyna
      Twój nick: subzyna Id konta: (w zależności SteamId64 dla Hurtworld, albo UniqueId dla Teamspeak) Data nadania bana: 23.06.2020  Czas jaki pozostał do końca: 179 dni Nick moderatora: nomi Serwery na których masz bana: s8 x15Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że powinniśmy uznać te odwołanie)  grałem na czitach ale juz nie gram odrazu dostałem na 180 dni  Powód bana: cheater W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Przykładowo: reklama na jakimś FanPage, Instagram, Grupa, YT (kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni), czy inna ciekawa i użyteczna praca. Za frazę w nicku masz przywileje na serwerze, nie wstawiasz jej z własnej i także się nie liczy. Gotowe materiały których możesz użyć: https://forum.hw69.pl/reklamuj-nas-f10/ )
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...