Jump to content
Jarus98

s1 [Przyjęte][Helper] Jaruś

Recommended Posts

• Nick na forum: BlackDream60
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Jaruś
  • SteamID: 76561198277423612
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz:  BGR
  • Imię: Jakub
  • Mikrofon: Posiadam
  • Mutacja: Przeszedłem
  • Znajomość regulaminu: Znam cały
  • Znajomość gry: Znam w 90%
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 7h
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, na serwerze PokemonGo (Serwer od CiugLife)
  • Coś o sobie: Uwielbiam bawić się przy autach, pograć z w (miarę) normalnymi ludźmi 
  • Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą zrównoważoną. Myślę, że dam sobie radę na tym stanowisku a obecnie na serwie nie ma żadnego Helpera a widać, że jest potrzebny, gdyż na serwerze jest burdel a nie ma osoby co mogła by to ogarnąć przez co gra robi się nie smaczna. Przynajmniej postaram się żeby był ład i porządek.
  • Like 1

ja tam jestem za :)
+ponieważ jest w porządku osóbką i ładnie komunikatywną 

+ wiek jak najbardziej na plus

+ jest aktywny co jest mega plusem 

• Thanks 2

Jestem za :D

-miły kulturalny pomocny

-aktywny :D 

• Like 2

Gratulacje! Witamy w szeregach Administracji HW!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Ukasz4321
      Witam Proponowałbym wywalic deszcz z serwera ponieważ nawet jak masz cały full staff to i tak zginiesz z zimna. 2 sprawa jest taka ze fajnie by było jakby troszke zwiekszyc limit budowy i duzo osób z tego co widze jak gram na czacie pisza o ten limit budowy pozdrawiam Ukasz4321
    • By Cyprian1
      Nick na forum:  Cyprian1 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Cyprian SPZ SteamID:  76561198301558711  Klan/Ekipa w jakiej grasz:  Na ten moment nie jestem w żadnej ekipie. Imię:  Cyprian Wiek:  mam 18 lat Mikrofon:  Tak Mutacja:  Tak Znajomość regulaminu:  Zapoznałem się z regulaminem hurtworld, ts3 oraz forum i wszystkimi tabelami kar. Znajomość gry:  9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  4-5 h Dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Na stanowisku administracyjnym mam spore doświadczenie tylko, że nie w hurtworld. Byłem adminem na serwerach minecraft, mta, ts3. Wszystkie te serwery nie były małe ale wysoko rozwinięte ze średnią liczbą graczy około 500. Nigdy nie zostałem zdegradowany ani wyrzucony z administracji , zawsze odchodziłem sam. Mam doświadczenie z różnymi typami graczy i nawet z tymi najgorszymi zawsze staram się dogadać. Coś o sobie:  Mam na imię Cyprian, pochodzę z Małoposki  i mam 18 lat.  Jestem osobą otwartą na różne propozycje. Interesuję się motoryzacją i informatyką. Uczę się języków programowania i chce w przyszłości pracować jako programista. Więcej o mnie poniżej: Dlaczego Ty:  Mam spore doświadczenie w pracy w administracji. Potrafię rozwiązywać spory, tak, żeby obie strony były zadowolone a w administracji jest to bardzo przydatna umiejętność. Umiem rozmawiać z graczami i godnie reprezentować serwer. Nie robię błędów ortograficznych i umiem czytać ze zrozumieniem. Nigdy nie zostałem zbanowany na żadnym serwerze hw69. Zna mnie spora ilość osób na serwerze i u większości cieszę się dobrą opinią. Na serwerze spędzam sporą ilość czasu. Zapoznałem się z regulaminem oraz spełniam wszystkie wymagania. 
    • By Miaa
      Nick na forum:  Miaa Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  teraz gram pod nickiem Salem wcześniej: np Mia ,Mia Khalifa  SteamID: : 76561198355290799 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  SSB (tylko prawilne SSB) Imię: Michał Wiek: 20 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 8/10  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zalezy od dnia ale +/- 3h  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Tak byłem opiekunem na konkurencyjnym serwerze .  Coś o sobie:  Pracuje w firmie zajmującej się produkcja listew. Jest to praca na 3 zmiany więc różnie u mnie z wolnym czasem .Jestem osobą odpowiedzialną, oraz wyrozumiałem . Interesuje się ratownictwem medycznym , należę do jednostki OSP w mojej wsi . Staram sie pomagać graczom, lecz nie zawsze jak pomóc .interesuję sie tez grami na PC , serialami oraz sztukami walki Dlaczego Ty:  ponieważ jestem osobą odpowiedzialną , wyrozumiałą . Posiadam również doświadczenie na podobnym stanowisku  . Piszę podanie też ze względu na to iż na s1 jest chyba tylko 1 helper . Ale głównym powodem jest chęć pomocy innym oraz pilnowanie by na s1 był spokój i kultura na czacie . Byłem też na podobnym  stanowisku wiec mogę się przydać 
    • By kamilos148
      Hej, 26.09 Dostałem bana na 90dni za nie dopuszczenie do sprawdzenia przez moderacje, wtedy byłem u brata który prowadzi firmę i ma dane klientów na swoim komputerze to on zażądał abym nie dawał obcemu wejść na teamviewera gram czysto, wtedy tez grałem czysto nie mam nic do ukrycia 
      Twój nick: Cykachu Id konta: 76561198110525512 Data nadania bana: 26.09.2020 ~ 13.00 Czas jaki pozostał do końca:  90dni Nick moderatora: Wydaje mi się że Nomi  Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: ESP Uzasadnienie: Tak jak wyżej  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Reklamę na grupce polskiej hurtworlda https://www.facebook.com/groups/1712302008981644/permalink/2744696672408834/ oraz zakupię od razu pakiet S-VIP na serwer 
    • By xusik
      Twój nick:187 xus
      Id konta: 76561199037307225
      Data nadania bana: 21 listopada 
      Czas jaki pozostał do końca:89
      Nick moderatora:Nie pamiętam 
      Serwery na których masz bana: s1
      Powód bana: włączony bodzio pod bh
      Uzasadnienie:
      Żal mi jest że grałem na chetach i bardzo żałuje i jest mi bardzo wstyd i bym chciał zrobić reklame serwera na yt (t.k albo blyat)  
      chciałbym pograć na tym super serwerze. Ponieważ gram już około rok i mi sie przyjemnie grało teraz bardzo żałuje że użyłem cheta.Mam dużo super wspomnień .
      Już nie będę grał na chetach serdecznie pozdrawiam wszystkich . Prosiłbym o unbana .
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: zrealizuje wraz z kolegą nagram reklame serwera https://prnt.sc/vnc39l 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

• Create New...