Jump to content
Eshill

s5 [Przyjęte][Helper] Eshill

Recommended Posts

• Nick na forum:  Eshill
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Eshill HW69.PL
  • SteamID:  76561198307528031
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: ESP
  • Imię:  Kacper
  • Mikrofon: Tak
  • Mutacja:  Tak
  • Znajomość regulaminu:  Znam regulamin.
  • Znajomość gry: Bardzo dobra (około 700 godzin w grze i liczba ta cały czas rośnie)
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Aktualnie praktycznie co dzień od 6 do ponad 12 godzin.
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Jeszcze nigdy nie pełniłem takiej funkcji.
  • Coś o sobie: Aktualnie uczę się w Technikum Informatycznym, przez kilka lat jezdziłem motocrossem. Aktualnie nie mam większych obowiązków a każdą wolną chwile spędzam w hurtworldzie.
  • Dlaczego Ty: Na s5 dawno nie widziałem kogoś kto dbał by o porządek, po wejściu na s1 czy s8 gołym okiem widać pracę helperów, jednak na s5 przez niekiedy panuje chaos który demotywuje przeważnie "świeżych" graczy.
Edited by Eshill
  • Like 2
  • Do not like it 1

Jak dla mnie na Tak . Przyda się aktywny helper i sprawdzając logi to nawet opanowanie jest. Plus jest taki,ze wiek się zgadza ,znajomosc regulaminu Więc na tak

• Thanks 1

Jestem na tak.

Podanie nie jest najgorsze, a na s5 zawsze się przyda helper :)

Życzę powodzenia na rekrutacji, jeżeli się dostaniesz

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By griden1324
      Nick na forum: griden1324
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marcus
      SteamID: 76561198097571144 oraz STEAM_0:0:68652708
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: RED
      Imię: Patryk    
      Mikrofon: tak
      Mutacja: tak
      Znajomość regulaminu: DUŻA
      Znajomość gry: DUŻA
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6/9h
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak przez 2 lata
      Coś o sobie: Jestem młodym zapalonym piłkarzem oraz uwielbam naprawiać stare samochody także uczeszczam na treningi kravmagi i boksu 
      Dlaczego Ty: poniewaz chciał bym się sprawdzić na waszym serwerze jako helper ponieważ bardzo dobrze mi się u was gra nigdy nie grałem na takim serwerze oraz jest tu bardzo wyskoka obecność graczy i to mi się poddoba
    • By offlinevexu
      Jak zobaczyć listę swoich ustawionych domów
    • By Elfiker
      Proponuję wcześniejszy wipe wtorek albo środa i tak nikt nie gra bo czekają na wipe temu daję taką propozycję myślę że wiele graczy będzie za pozdrawiam (stary Helper z s8 ;*)
    • By butlazgazem
      Hej, przychodze z propozycja zwiekszenia dropu nasionek chłodziwa na s5. 
      Dlaczego? - Ponieważ leci ich 1 nasionko bardzo rzadko dla graczy free to play jest bardzo trudne uzbieranie sobie duzej ilosci chlodziwa do wiercenia, nie każdego stać na kupowanie chłodziwa z itemshopu a drop nasion jest naprawde mały.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...