Jump to content
  • 3

[Przyjęte][Ankieta] Zakaz budowania baz ze sklejanych ścian

!Dark!

Kilka pytań w ankiecie dotyczących zakazu budowania baz ze sklejanych ścian.  

80 members have voted

1. 1. Zakazać budowania ze sklejanych ścian?

2. 2. Jaka egzekwować budowanie ze sklejanych ścian?

• Ban na WIPE / max tydzień
    • Ban na dzień
    • Upomnienie i usunięcie bazy
    • Inne (propozycja w komentarzu)
    • Nie wiem

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 04/08/2020 at 07:00 PM

Question

• Właściciel

Kilka pytań w ankiecie dotyczących zakazu budowania baz ze sklejanych ścian.

-- Edit

Wstępnie bany na pewno byłyby poprzedzane upomnieniem i szansą na przebudowę.

Link do poprzedniej dyskusji na podstawie której powstała ankieta: 

• Like 1
  • Haha 1

Recommended Posts

• 0

Na v2 uporali się z tym bugiem i gra się o wiele lepiej jak nie ma mainów na minimum 100 c4. Nie zbierasz całego wipe'a na maina w którym nic nie będzie.

@eN. Ja wiem tylko stwierdzam, że gra bez sklejaków jest lepsza :)

Edited by Maisteros
  • Like 2
  • 0

Jestem na tak na serwerze s1 z dropem X5 bazy budowane na sklejkę nie są do zrjadowania przynajmniej dla ekipy 2-4 osobowej gdzie nie ma vipow.  Wątpię żeby te osoby uzbierały 150 c4 na  zrajdowanie jednej bazy . Bazy budowane na sklejkę psują rozrywkę gry, podsumowując drop deto z hangarów przy 100 graczach na serwerze powinniscie zakazac budowania takich baz  + dodając drop burka na złożenie c4 to katastrofa..... 

• 0
W dniu 3.04.2020 o 09:32, Maisteros napisał:

Na v2 uporali się z tym bugiem i gra się o wiele lepiej jak nie ma mainów na minimum 100 c4. Nie zbierasz całego wipe'a na maina w którym nic nie będzie.

@eN. Ja wiem tylko stwierdzam, że gra bez sklejaków jest lepsza :)

Z jakim bugiem się dokładnie uporali? Z sklejakami? Jeżeli o tym mówisz to się mylisz, sklejaki są nadal do zrobienia i są nadal używane na bynajmniej serwerze s12.

• 0
8 godzin temu, ciprok napisał:

wszyscy mogą się nauczyć budować sklejaki i jest to nawet dość łatwe tylko czeba chcieć  To jak by zakazać  odwracania c4 podczas rajdu bo szybciej wchodzisz do bazy pikanego 

Nikt tu nie mówi o tym, że są za mocne, bo mało kto je potrafi tylko są za mocne, bo KAŻDY je potrafi budować i przez ekonomia w grze została zniszczona, bo drop deto był taki jak wcześniej gdy mało kto/prawie nikt ich nie potrafił zrobić, a vipy dają z kitów praktycznie tyle co 4 osobowa ekipa mogła zrobić w 10 godzin gry co było niezbyt uczciwe i zbalansowane oraz powstawało zjawisko p2w.

• 0

drużyna 3 osobowy   potrafi  dużo zrobić.Wiem bo sam grałem w takiej drużynie i nieraz wygrywaliśmy wipe a żaden nie miał  z nas vipa tylko że ta gra opiera się na trajhardzie  a jak nie wiesz jak budować to cię nauczę i zobaczymy czy będziesz się tą wiedzą dzielił  na serwerze lub czy  nie podzielisz się  żeby być w drużynie ważną osoba bo potrafisz budować   meina.  bo sam byłem jak ty LightKasaro poświęciłem dużo czasu  bo prawie 1000h żeby się nauczyć  budować a i tak nie opanowałem to dobrze a po za tym jakoś wcześniej nie było narzekania że inne drużyny potrafiły  budować  tylko każdy  przeglądał strony  z tematyką hw żeby dorównać  doświadczonym graczom w hurtworld a poza tym  oni poświęcili dużo czasu na naukę i nie chcą się dzielić wiedzą bo poświęcili trochę życia na naukę . gdzie  ten czas mogli wykorzystać  całkiem inaczej .

Edited by ciprok
  • 0
29 minut temu, ciprok napisał:

drużyna 3 osobowy   potrafi  dużo zrobić.Wiem bo sam grałem w takiej drużynie i nieraz wygrywaliśmy wipe a żaden nie miał  z nas vipa tylko że ta gra opiera się na trajhardzie  a jak nie wiesz jak budować to cię nauczę i zobaczymy czy będziesz się tą wiedzą dzielił  na serwerze lub czy  nie podzielisz się  żeby być w drużynie ważną osoba bo potrafisz budować   meina.  bo sam byłem jak ty LightKasaro poświęciłem dużo czasu  bo prawie 1000h żeby się nauczyć  budować a i tak nie opanowałem to dobrze a po za tym jakoś wcześniej nie było narzekania że inne drużyny potrafiły  budować  tylko każdy  przeglądał strony  z tematyką hw żeby dorównać  doświadczonym graczom w hurtworld a poza tym  oni poświęcili dużo czasu na naukę i nie chcą się dzielić wiedzą bo poświęcili trochę życia na naukę . gdzie  ten czas mogli wykorzystać  całkiem inaczej .

X5? Tryhard? Umiem budować, bo buduję w tej grze od prawie jej początków :) Wiem też jak wyglądała zanim były sklejaki i jak wygląda teraz, wtedy na koniec wipe zostawał 1 main - najlepszej ekipy, a teraz? Wszystkie stoją, bo są na 100 c4.... Zmiany, które wprowadzono obecnie mam nadzieję, że naprawią ten problem, niestety ten wipe musiałem odpuścić i nie sprawdzę tego osobiście.

• 0
11 godzin temu, LightKasaro napisał:

X5? Tryhard? Umiem budować, bo buduję w tej grze od prawie jej początków :) Wiem też jak wyglądała zanim były sklejaki i jak wygląda teraz, wtedy na koniec wipe zostawał 1 main - najlepszej ekipy, a teraz? Wszystkie stoją, bo są na 100 c4.... Zmiany, które wprowadzono obecnie mam nadzieję, że naprawią ten problem, niestety ten wipe musiałem odpuścić i nie sprawdzę tego osobiście.

wszyscy się rozwijają i budują lepsze bazy więc jest to naturalne że więcej jest baz nie pikanych 

• 0
19 godzin temu, Gjanko23 napisał:

Kurwa nie myślałem że kiedyś to napisze ale chłop ma racje 

Ale czy kiedykolwiek w11 czy 997 czy mieliście problem pikac meina na 400 600 a nawet 800 cek no nie. Jak sie dobrze dropilo to na x15 średnio 100-150 deto dziennie bylo...a teraz nowe pokolenie ma problem zebrać 30 deto.

• Like 3
  • 0
36 minut temu, Dracarys napisał:

Ale czy kiedykolwiek w11 czy 997 czy mieliście problem pikac meina na 400 600 a nawet 800 cek no nie. Jak sie dobrze dropilo to na x15 średnio 100-150 deto dziennie bylo...a teraz nowe pokolenie ma problem zebrać 30 deto.

i właśnie o tym mówie, to nie sklejaki są problemem, tylko lenistwo, napisałam, że nie chce się dropić ;)

• Like 2
  • Thanks 1
  • 0

To nie jest problem szukania deto i sklejania c4 z tego bo to się da ogarnąć tylko jak ktoś dobrze pomyśli postawi w 1 dzień wipe 20 maszyn i ma z tego 2-3 schowki żelaza i do tego zrobi maina z jakis zjeb**ych sklejakow to jest nie do raidu. Trzeba pamiętac o tym że drop deto na x5 jest x1. Ale to się da ominąć wystarczy kupić przedrostki przed nickiem EVIP i SVIP i elegancko można grać ale to wtedy nie jest gra tylko jakiś syf bo pieniądze Ci zabierają cała frajdę z zbierania rzeczy i robienia ich samemu p2w i tyle. Ja nigdy się nie bawiłem w żadne "LEPSZE ŚCIANKI" main ma być do zraidowania i do sprawienia frajdy rajdujacym bo to żeby zrobić 250 c4 i piknac może jakiś fake to już nie jest gra dlatego zawsze robię zwykle ściany na X żeby ten main był do rajdu :)

• Like 2
  • 0
9 godzin temu, eN. napisał:

i właśnie o tym mówie, to nie sklejaki są problemem, tylko lenistwo, napisałam, że nie chce się dropić ;)

Nie wiem czy takie lenistwo. Grając z kolegą średnio po 8h dziennie sami mieliśmy problem z ogarnięciem c4, koło 25 C4 mieliśmy w 3 dni, ale to juz naprawdę tryhard szedł spory (chodzi o grę ), więc jak ktoś robi bazę na 150 c4, to rozumiem, że aby takową bazę zrajdować mam siedzieć po 24h na dobę? 🤣

#edit Dochodziło do tego tez walka na hangarach czy meteorach o drop. Chciałbym zobaczyć jak ktoś z was stara się ogarnąć tyle c4 i uprzedzam pisanie mi o tym, ze wystarczy spędzić jeden dzień na hangarach aby ogarnąć deto to możecie sobie darować 😉

Przecież zawsze zostaje opcja kupienia za pieniążki najlepszego vipa i odbierania 5 deto xD

Edited by Zoom
  • Like 2
  • 0
5 minut temu, Zoom napisał:

Nie wiem czy takie lenistwo. Grając z kolegą średnio po 8h dziennie sami mieliśmy problem z ogarnięciem c4, koło 15 C4 mieliśmy w 3 dni, ale to juz naprawdę tryhard szedł spory (chodzi o grę ), więc jak ktoś robi bazę na 150 c4, to rozumiem, że aby takową bazę zrajdować mam siedzieć po 24h na dobę? 🤣

#edit Dochodziło do tego tez walka na hangarach czy meteorach o drop. Chciałbym zobaczyć jak ktoś z was stara się ogarnąć tyle c4 i uprzedzam pisanie mi o tym, ze wystarczy spędzić jeden dzień na hangarach aby ogarnąć deto to możecie sobie darować 😉

Co druga skrzynka na hangarach to deto po tym jak dark zwiększył drop :)

• 0
9 minut temu, Dada napisał:

Co druga skrzynka na hangarach to deto po tym jak dark zwiększył drop :)

Pisałem jak było na początku, jak teraz leci to nie mam pojęcia. Odniosłem się do tego co jest napisane na samym początku w temacie. Poza tym gra nie opiera się na siedzeniu 24h na hangarach.

1 minutę temu, eN. napisał:

Jak znikną sklejaki to i drop wróci na poprzednie ustawienia, więc się zastanówcie :)

To niech wróci i wtedy okaże się kto jest "leniwy" ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...