Jump to content
  • 0
OmG

s1 Propozycja Zmiany Systemu Rajdów

Question

Witam serdecznie , Wczorajszego dnia  zaskoczyło mnie coś , mianowicie... szykowaliśmy sie dwa dni na rajd  i gdy już go zaczeliśmy  Owa ekipa przez nas rajdowana  wpuściła do swego totemu  z 4 ekipy by bronić bazy przed zrajdowaniem ..Przez takie zachowanie graczy rajdy na Online  są nie możliwe... myślę ze to nie ma sensu by rajdować kogoś na Online i czerpać zabawy z rozgrywki ,,malo tego  wycofaliśmy sie by  ponownie za atakować inna ekipę, , Tam było o wiele gorzej bo został zawołany caly serwer praktycznie,Od jednego z graczy uslyszalem ja przyszedłem bo mnie zrajdowałeś ,,To troche śmieszne wsumie.., Mam pytanie Gdzie są na tej serwerowni granice zabawy ? czy teraz każdy musi się rajdować  na tak zwanego śpiocha ? mało tego bardzo bym prosił wyłączyć opcje młotka na rajdzie  bo pierwszy raz sie spotykam od wielu lat by na rajdzie można bylo używać młotka i to jeszcze na serwerze x5.. Kiedyś serwer s1 cieszył sie  Fajna sławą lecz teraz idzie w inna stronę ,,, prekekstem ludzi na te rajdy było to ze gramy  Masowo . lecz atakowaliśmy  w 6 osób, jeśli 6 osob online jest tlokiem i masówa , to ja podziekuje z moimi chlopakami  za grę tutaj ,, Wróciliśmy z sętymentu a tu taka niespodzianka , przepraszam na chwile obecna nie Opłaca sie tu grać i czerpać  Zabawy z Rajdów. nie przyszliśmy rajdować ludzi kiedy spią ,,  dziekuje 

• Like 1
  • Awesome xd 1

Recommended Posts

• 0

Od jednego z graczy uslyszalem ja przyszedłem bo mnie zrajdowałeś

Jakbyś nas nie zraidował to mielibyśmy co innego do roboty, a jak nie mam bazy i mam do wyboru iść spać albo przeszkodzić Ci w raidzie to chyba wybór jest oczywisty. Więc nie rozumiem o co się tu pultasz.

Nie gracie w 6 tylko w wiele osób więcej i jeszcze prowadzicie rekrutacje (XD). Gracie w 20 i pytasz o granice zabawy w grze, gdzie Twój team zajmuje 1/5 serwera i jeszcze płaczesz że się grać nie da. Co ma powiedzieć pierwszy lepszy Kowalski który wchodzi sobie na serwer popykac 4fun sam bądz z 1 kolegą. Nawet jakbyście grali faktycznie w 6 to dla takiego duetu jesteście masówka. Masówka to pojęcie względne. Jeśli na serwerze jest 5 teamów 20 osobowych i jeden 30 to jest to masówka. Jak grasz na serwerze gdzie 90% graczy to solo bądz duo to 6 osobowy team jest również masówką.  W sumie to jak sobie pójdziecie z serwera to będzie dla wszystkich innych tylko lepiej, jak chcesz to moge zrobić podobny temat tylko z płaczem na was żeby zrobic serwer max 5. XD Tak samo wszyscy będą to mieć w dalekim poważaniu. Pzdr

• Like 1

• 0

"20" osób w teamie a 8/9 na totemie xD Wyzywacie nas od masówki a bronicie maina w 4 ekipy 5 z pleców XD

Dostaliście w dziurę na każdym meteorze czy czymkolwiek innym gdzie byliśmy w max 4 osoby ale masówka XDD

Tak samo było z płaczkami że na espie lecimy i żaden nie dostał bana za espa XD

pograjcie kiedyś na servie gdzie jest poziom to zobaczycie co to jest zabawa z gry a nie pikanie na offie jak pizdy xd

Nie zapomnijcie sojuszu zrobić w więcej osób bo nie dźwigniecie bambików z łukami pachołki 

jebane kurwy bez honoru haptfu

• 0

Nie wiem kto tobie takie bajki opowiada lecz na totemie bylo 8/9 osób .. Ta rekrutacja to były żarty bo co chwile dostawalismy prywatne wiadomosci od graczy z prośbą o dodanie,,, A jeśli chcesz se grać pve to idz na inny serwer i tam nie bedziesz plakać ze ciebie ktos rajduje ,, przykladowo grasz sobie z twoimi kolegami w 3/4 i zrajdujesz   gracza kt gra solo  to dla niego tez jestescie masówka.. zastanow sie co piszesz albo zrekrutuj wiecej graczy do swojego teamu zamiast płakać... to Gra Survival PvP ... jaka jest przyjemnosc z gry gdy nikt nikogo zrajdowac nie moze bo cały serwer sie zlatuje i sostaje dodany do totemu ekipu kt się broni ? widzisz jakiś sens ?  pierwsza ekipe  kt rajdowalismy bylismy w 6 osob online ,, i rajdowalismy wieksza ekipe   też jakoś 7/8 osobowa.. 2 ekipe kt rajdowalismy to byla ekipa Puls .. ich też jest sporo  a i tak zaprosili do totemu jeszcze wiecej graczy .. Tam juz nas było 5 .. Koniec tematu . Graj sobie Pve i płacz jak ktos ciebie zrajduje ,, 

Jeszcze Tylko dodam ze w tych 8/9 osobach w naszym totemie Była Moderatorka Hw Eymi i ona nie brala praktycznie udziału w rozgrywce , Szkalowaliscie nas  wyzywaliscie od cheaterów, Bylismy sprawdzeni i czyści , Nie bylismy toksyczni na Czacie. więc  o co wam biega ze  mieliscie tyle nienawiści ?  Jesteśmy ekipa kt gra z soba  wiele lat w Hurtworlda  mamy  tysiące godzin przegrane w ta gre.. Potrenuj  a potem płacz ...

pozdrawiam serdecznie ;) 

• 0
7 minut temu, OmG napisał:

przykladowo grasz sobie z twoimi kolegami w 3/4 i zrajdujesz   gracza kt gra solo  to dla niego tez jestescie masówka.

Zaczęłabym od nauki czytania ze zrozumieniem. XD

10 minut temu, Nikodemek123 napisał:

pograjcie kiedyś na servie gdzie jest poziom to zobaczycie co to jest zabawa z gry a nie pikanie na offie jak pizdy x

Grałeś kiedyś na myhurcie? Wątpię, więc co do poziomu serwerków to utkaj tam.

Jedyne osoby które płaczą to jesteście Wy wiec co Wy się tu do mnie spinacie.  Poziom generalnie macie gigamocny i mentalny i gamingowy. Jak tak bardzo chcecie sie wykazać skillem gamingowym to idzcie sobie zagrać w gierke która wymaga skilla, a nie mi tu wyjeżdzasz z jakimś PvE w gierce która to dno, a Wy ją przeżywacie jak mrówka okres.

• 0

MyHurcik wlatywał nie raz ,, Boberek też wiec ja tu nie wiem własnie o  co ten płacz ? sam/a wiesz jak tam sie gra .. wiec nie produkuj sie . temat nie polega na wyzywaniu sie tylko o poprawie rozgrywki . 

• 0
3 minuty temu, Mashaa napisał:

Zaczęłabym od nauki czytania ze zrozumieniem. XD

Grałeś kiedyś na myhurcie? Wątpię, więc co do poziomu serwerków to utkaj tam.

Jedyne osoby które płaczą to jesteście Wy wiec co Wy się tu do mnie spinacie.  Poziom generalnie macie gigamocny i mentalny i gamingowy. Jak tak bardzo chcecie sie wykazać skillem gamingowym to idzcie sobie zagrać w gierke która wymaga skilla, a nie mi tu wyjeżdzasz z jakimś PvE w gierce która to dno, a Wy ją przeżywacie jak mrówka okres.

i kim byłaś na tym myhurcie? Dropem czy może dywanem XD jak my z wolfami wygrywaliśmy serwery to nie wiedziałaś czym jest ta gierka 

• 0

Z wyzywaniem to może kolegów tam ogarnij, skoro grałeś na mywh to dobrze wiesz jak wyglądaja raidy na online i nie rozumiem płaczu. Zawsze tak było że jak był raid to 50% serwa było na plecach a drugie 50% raidowało baze raidujących.

Poprawa rozgrywki...

I co niby Dark ma zrobić? Wprowadzić zakaz obrony bazy? XDDDD

1 minutę temu, Nikodemek123 napisał:

i kim byłaś na tym myhurcie? Dropem czy może dywanem XD jak my z wolfami wygrywaliśmy serwery to nie wiedziałaś czym jest ta gierka 

Dobra weź wyjdz XD

Kiedy wchodziłeś na wipea w czwartek na 24h przed następnym? Ty pewnie z exów cnie? Oni zawsze wipea w czwartki wygrywali.

• 0
2 minuty temu, Mashaa napisał:

Z wyzywaniem to może kolegów tam ogarnij, skoro grałeś na mywh to dobrze wiesz jak wyglądaja raidy na online i nie rozumiem płaczu. Zawsze tak było że jak był raid to 50% serwa było na plecach a drugie 50% raidowało baze raidujących.

Poprawa rozgrywki...

I co niby Dark ma zrobić? Wprowadzić zakaz obrony bazy? XDDDD

Dobra weź wyjdz XD

Kiedy wchodziłeś na wipea w czwartek na 24h przed następnym? Ty pewnie z exów cnie? Oni zawsze wipea w czwartki wygrywali.

Tak się składa że nie mieliśmy żadnego oporu na meteorach czy krukach robiliśmy co chcieliśmy a ty mi mówisz że w czwartek wipe wygrywam xd

• 0

Witam serdecznie , Wczorajszego dnia  zaskoczyło mnie coś , mianowicie... szykowaliśmy sie dwa dni na rajd  i gdy już go zaczeliśmy  Owa ekipa przez nas rajdowana  wpuściła do swego totemu  z 4 ekipy by bronić bazy przed zrajdowaniem .

• 0

tak sie sklada ze tutaj piszecie ze gracie w 8 wczoraj mowiliscie ze macie 13 na totemie co bedzie jutro ? 5 was gralo czy 20 ? zdecydujcie sie i piszecie gdzie tu jest dobra zabawa jak mozna drugiej ekipe na plecy wbijac a teraz wy mi powiedzcie gdzie tu jest dobra zabawa jak wy wlasne c4 pikalicie ponad 10c4 wylecialo u was w odro bo wiedzieliscie ze je stracicie XD no beka troche 

co do myhw to ja sie zastanawiam czym WY byliscie na myhw bo waszych nickow nie znam a macie mentalnosc ludzi z non steama jak nie wiesz ze na myhw kazdy kazdemu wchodzil na plecy to ty chyba grales na serwerze myhw ale w minecraft 

• Awesome xd 1

• 0

nwm czy ty masz cos z iq ?skoro ty nie widzisz tego ze gram sobie duo z kolezanka nie mielismy ani 1 maszyny postawionej co chyba oznacza ze nie przyszlismy tutaj budowac tylko sie strzelac itp a to wy placzecie ze ktos ma przewage w obronie bazy ? co lepiej rajdowac w 10 osob 2 osoby a rajd 10v10 juz nie fajny ? juz raqe quit i c4 pikane byly ?skoro jestes taki dobry to nie jestes w stanie 10v10 wygrac rajda ? na jakis bambikow bo chyba przyznasz ze z naszym stuffem to bylo slabo nie raz z siekiery was walilismy bo nie mielismy pomp lub ammo 

• 0

rage quit ? ty widziales nasza rozmowe na Ts3 ? widziales złość ?  zabawa byla przednia , a z naszymi c4 mozemy robic co nam sie chce . wiec niech cie o to dupsztal nie piecze

• 0

skoro wy mozecie robic z waszym c4 co chcecie to JA I RESZTA ekip moze swoj czas poswiecic na wchodzenie jakims nieudacznikom na plecy podczas rajdu cos jeszcze? bo ja uwazam ze temat zamkniety ez

• Haha 1
  • Awesome xd 2

• 0

ja również się podpinam :P
i nie chodzi tu o to,że ktoś jest lepszy gorszy ale fakt faktem były płaczki za rajdy na off. Ale jak inaczej można to zrobić w momencie gdy jedna ekipa woła 4 nastepne ? to jest nie fajne i bez polotu. Zwłaszcza jak nie raz czytam,ze są najlepsi albo że Ci tamci są słabi a jak przychodzi co do czego to pomocy pomocy . Gra powinna być zabawą a nie cyrkiem na kółkach. Ja tylko mówię,żeby potem nie było znowu płaczków za rajd na off jak na on albo wołane są inne ekipy,albo klepanie schowków .

• Like 2
  • Thanks 1

• 0
6 minut temu, EymiAyame napisał:

ja również się podpinam :P
i nie chodzi tu o to,że ktoś jest lepszy gorszy ale fakt faktem były płaczki za rajdy na off. Ale jak inaczej można to zrobić w momencie gdy jedna ekipa woła 4 nastepne ? to jest nie fajne i bez polotu. Zwłaszcza jak nie raz czytam,ze są najlepsi albo że Ci tamci są słabi a jak przychodzi co do czego to pomocy pomocy . Gra powinna być zabawą a nie cyrkiem na kółkach. Ja tylko mówię,żeby potem nie było znowu płaczków za rajd na off jak na on albo wołane są inne ekipy,albo klepanie schowków .

Takie życie w grach survivalowych z pvp i niestety trzeba się z tym pogodzić. Zawsze tak było, jest i będzie, że są osoby raidujące na off, są na on i zawsze będą tacy co wejdą na plecy i na off i na on. Ostatecznie każdy jest tu po to żeby się postrzelać a nie robić sobie pve z dzikami.

Jednocześnie nikt nie chce zostać zraidowanym i broni się jak tylko może.

Edited by Mashaa
  • Thanks 1

• 0

ty cos piszesz na temat klepaniu schowkow ale wiesz ze to twoja ekipa pikala wlasne c4 czy to nie jest hipokryzja ? czy to nie nieszczy "zabawy"

• 0
Godzinę temu, Matwoj24 napisał:

nwm czy ty masz cos z iq ?skoro ty nie widzisz tego ze gram sobie duo z kolezanka nie mielismy ani 1 maszyny postawionej co chyba oznacza ze nie przyszlismy tutaj budowac tylko sie strzelac itp a to wy placzecie ze ktos ma przewage w obronie bazy ? co lepiej rajdowac w 10 osob 2 osoby a rajd 10v10 juz nie fajny ? juz raqe quit i c4 pikane byly ?skoro jestes taki dobry to nie jestes w stanie 10v10 wygrac rajda ? na jakis bambikow bo chyba przyznasz ze z naszym stuffem to bylo slabo nie raz z siekiery was walilismy bo nie mielismy pomp lub ammo 

gdyby to było 10vs10 to żadne z was nie miało by bazy xd
Było nas na rajdzie początkowo 8 później 7

W samym odro czekało 2x tyle osób ile nas było XD do tego osoby od pleców tak że niezłe 10vs10 lmao

6 minut temu, Matwoj24 napisał:

ty cos piszesz na temat klepaniu schowkow ale wiesz ze to twoja ekipa pikala wlasne c4 czy to nie jest hipokryzja ? czy to nie nieszczy "zabawy"

6 minut temu, Matwoj24 napisał:

a z jakiej racji my mamy być honorowi skoro wy nie jesteście ? Może jeszcze oddamy ci baze bo jesteście useless i nie mozecie podejsc bez 4 innych ekip ? pogrążacie się 

• 0

tylko nwm czy sie orientujesz wiec juz ci tlumacze ,mury byly otwarte przez to ze wy nie mogliscie wyjsc z odro to tylko my mielismy typow co wchodzili nam na plecy czyli wychodzi na to ze bylo +- 8vs(+-8)vs3 ale mysl sobie ze bylo nas wiecej 2x wiecej ponadto gdy no voice ktos od was gadal ze nas jest 20 to zebralismy sie obok siebie i nawet 10 typa nie bylo :)

prawdopodobnie nie pogodzisz sie z tym bo jestes ograniczony no ale moze w oczach twojego kolegi z teamu staniesz sie debilem to to mi wystarczy