Jump to content
  • -1
wojteksz03

s12 Propozycja s12

Question

Witam. Jestem graczem na waszym serwerze s12 itemv2 i dużo osób włącznie ze mną stwierdzają ze jest za mały drop deto na hangarach. Napisałem tutaj z prośba o zwiększenie. Czy jest to możliwe?  
Pozdrawiam.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Nie ma sensu drop jest dobry po prostu trzeba grac, zwiększenie dropu deto by było za dużym ułatwieniem.

Edited by D4W1D

• 0

Deto nie jest żadnym problemem, w godzinę przy odrobinie szczęścia z respieniem się Control Town Event'ów i dropie ze skrzynek z tego Eventu idzie zdobyć na spokojnie minimum 5 deto.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Natsu
      Nick na forum: Natsu
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Natsu♋and♋Tygrys♋hw69.pl
      SteamID: 765661198133713516
      Klan/Ekipa w jakiej grasz: Piorunki
      Imię: Damian
      Mikrofon: Posiadam
      Mutacja: Tak
      Znajomość regulaminu: 8/10 douczam się
      Znajomość gry: 10/10 v2 najlepsza
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: po szkole różnie do 5h , czasem nawet 6-8h dziennie choć zdarzy się,ze dużo więcej
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale na tą obecną chwile niestety serwer nie istnieje.
      Coś o sobie: Nazywam się Damian w wolnym czasie gram w gry najczęściej jest to Hurtworld v2. Jestem osobą z natury spokojną i ogarnięta. Zdarzy mi się wybuchnąć ale staram się trzymać swoje nerwy dla siebie nie wylewając je na innych. Jak tylko mogę i jestem w stanie staram się w jakikolwiek pomóc innym.
      Dlaczego Ty: Ponieważ na serwerze s12 gram już troszkę czasu i nie raz są sytuacje,które wymagają interwencji Helpera a go nie ma. Wiem,że zapewne mam troszkę za uszami ale uważam,iż każdy zasługuje na szansę. Chciałbym aby serwer prezentował się dobrze wliczając w to czat.
    • By antoniusz09
      Cześć, jak w temacie najprawdopodobniej zostałem zbanowany na serwerze s12 dosłownie za nic. Blokada konta jest na 20 dni za "wykorzystywanie błędów" 
      Przejde do sedna i powiem jak było, pisałem na czacie, że znam bugi jak mieć baze w wodzie i zglitchować się pod hangary, napisał do mnie sam helper Kampai z prośbą czy podam owe sposoby, ale tego nie zrobiłem, chwaliłem się także na czacie, że mam baze w wodzie a owej nie miałem i nie mam, także wychodzę z pytaniem tutaj za co dostałem blokade ?
      Nick w grze : eVr' - Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego wątku i odblokowanie dostępu na serwer, i na przyszłość zalecam dokładne sprawdzanie baz!
      pozdro 
      // edit 
      Tutaj dodaje jeszcze screen rozmowy z helperem tego serwera Kampai który tłumaczy, że chęć poznania owych sposobów to prowokacja, nie wiadomo w jakim celu, także jestem pewien, że nic nie było sprawdzane a ban poleciał od razu bezpodstawnie ; ) 

• By Filipino
      Twój nick: [最佳快照] 菲利普 hurt4u.pl/2133 🌱🌱
      Id konta: 76561198340374030
      Data nadania bana: 05.02.2020 18:40
      Czas jaki pozostał do końca: 60 Dni
      Nick moderatora Imxady
      Serwery na których masz bana:  s12
      Powód bana: Usuniete cheaty do v1.
      Uzasadnienie: Dzisiaj, oraz 01.02.2020 usuwałem wszystko z plikow gry co miala podloze cheatow do v1. Dostałem za to bana, chociaż nie mialem nic w plikach. Ban poleciał za ,,ingerencje plikow gry".  Kampai próbował mu wytlumaczyć, że to były do v1, ale on swoje.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay:  nie mam zamiaru, bo i tak ban za brak myslenia moderatora.

• By MUCHOOO
      Witam bardzo serdecznie ja wraz z kolega V3n0m otrzymalismy bana za oszukanie administracji poniewaz bylismy w gr wraz z kampaiem ale ze "dziecko" nie umie sie zachowac zaczely sie robic spiny a ze ja wraz z kolega najwiecej farmilismy z jeszcze 1 osoba natsu to po wyrzuceniu z ekipy zmienilem totemy bo nie chcemy dawac sobie na glowe wchodzic takim ludzia jak kampai ktory poszedl do kogos wyzej i sie splakal gadajac wogole zmyslone farmazony.... Pytanie zmiana totemu przez opuszczenie ekipy to jest oszukanie administracji ? plus ciekawa informacja w logach da sie sprawdzic poniewaz iz ja kupuje vipa i zmieniajac serwer licze sie z tym iz go strace na danym serwerze a gracz kampai idzie do znajomego administratora i dostaje zwrot pkt zeby kupic sobie vipa na innym serwerze cos tu nie halo. 
      dziekuje i prosze o szybkie wyjasnienie sprawy
    • By Dobek
      Witam mam problem z dołączeniem na server hurt4u.pl x5 gdyż cały czas pisze mi łaczenie z adresem ip .Mogę wbić na inne servery hurt4u czy tez inny tylko nie moge na ten bardzo prosze o szybką pomoc dodaje załącznik https://imgur.com/undefined tu jest link ze zdjęciem 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...