Jump to content
 • Similar Content

  • By Ukasz4321
   Twój nick: Ukasz4321
   Unique ID: +lHkN9/M3Ooy4GcKMZkGHbHTGtc=
   Data nadania blokady: Ponad 2/3miesiące
   Nick moderatora: Nie pamiętam/nie wiem
   Powód blokady:Reklama
  • By Dada
   Nick: Dada
   UniqueID: 5dQ7uzyfDClnzAE6ROU1w+WFUrM=
   Pierwsza Wizyta: 27.12.2019 17:50:23
   Data urodzenia: 15-09-2005
   Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8
   Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7
   Kariera na TS3: Niestety nie miałem okazji pełnić żadnej funkcji.
   Dlaczego ten TS?: Ponieważ gram na tej serwerowni. Przebywam na nim od dłuższego czasu  wraz znajomymi ponieważ jest tu miła i ogarnięta atmosfera.
   Rozmiar buta: 42
   Kilka słów o sobie: Mam na imię Piotrek. Mam 15 lat pochodzę z woj. Dolnośląskiego. Interesuje się  motoryzacja oraz grami. W każdej wolnej chwili siedzę na ts3. Jestem spokojną osobą trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Zawsze jestem chętny do pomocy innym użytkownika 
   Czas na TS: 5-14h dziennie
   Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic ponieważ ten ts jest dobrze dopracowany
   Co chciałbyś robić: Dbać o ład i porządek, pomagać innym użytkownikom, organizować  eventy  a także pomagać w prowadzeniu serwera.
    
   Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  • By SuSaNa
   Nick: ღSuSaNaღ UniqueID: bPEv7bZc8vrT8ZZND4SVYGUKFzw= Pierwsza Wizyta: Było to jakoś 2017, niestety nie pamiętam dokładnej daty, ponieważ mam inny sprzęt  Data urodzenia: 05.03.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera 7 Wiedza o TS3 od strony Admina  6 Kariera na TS3 Niestety nie mam doświadczenia w tej karierze, więc bardzo chciałabym spróbować swoich sił  Dlaczego ten TS?: Ponieważ uważam, że jest bardzo rozbudowany oraz uwielbiam przebywać na nim.  Rozmiar buta:  38/39 Kilka słów o sobie: Cześć, mam na imię Zuza mam 19 lat.Skończyłam liceum ogólnokształcące o profilu makijaż, wizaż i styl. Moje hobby to makijaż, charakteryzacja oraz gry komputerowe.   Uwielbiam przebywać ze znajomymi, gdy tylko znajdę chwile biegnę aby umilić im  czas. Lubię pomagać ludziom, nawet pełniłam służbę jako wolontariuszka. Jestem pomocna, miła i przyjacielska dla tego sporo osób lubi ze mną gadać. Mam do siebie duży dystans co prowadzi do tego, że ze mną idzie się pośmiać jak i porozmawiać na poważne tematy.  Czas na TS:  Mogłabym w tygodniu spędzić tu od 6 do 15 godzin, a wy weekend całe dnie  Co zmieniłbyś na Serwerze: Myślę, że na tym serwerze team speak nie ma co zmieniać, ponieważ jest bardzo dobrze dopracowany Co chciałbyś robić: Chciałabym umilać czas użytkownikom różnymi eventami. Pomagać w dalszym rozwijaniu się serwera oraz pomagać w prowadzeniu. Zapoznałam się z regulaminem działu i regulaminem Serwera  
  • By Chuck
   Nick: Chuck UniqueID: 7l1xaWt7uRdFYj7LYIu3IAKIjfQ= Pierwsza Wizyta: 6.01.2020 00:19:29 Data urodzenia: 29.07.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera 9/10 Wiedza o TS3 od strony Admina 7/10 Kariera na TS3: byłem kiedyś adminem z jednych z ts ale wypadło coś ważnego i musiałem zniknąć. Dlaczego ten TS?: Ponieważ spędzam czas na tym teamspeak ,jestem aktywny codziennie  Rozmiar buta: 40 Kilka słów o sobie: Mam na imię Szymon , 19 lat , mieszkam w województwie małopolskim dokładnie Brzesko , jestem pracowity , uczciwy i cierpliwy . Czas na TS: od 17 do późnej nocy Co zmieniłbyś na Serwerze: Myślę że nie ma nic do zmieniania , organizacja więcej eventów   Co chciałbyś robić: chciał bym pomóc na ts bo widzę jakiś malutki brak do admina starszego będzie daleko a nawet się na niego nie kuszę .
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...