Jump to content
L4K1_Gaming

Poszukuje ekipy!

Recommended Posts

Witam wszystkich graczy Hurtworld!

Szukam ekipy!

O mnie;

- 15 lat

- 700h Steam / +400 Non-Steam

- Czas na grę - Weekend + parę dni w tygodniu (2/3 zdarza się że nawet 4)

- Gram zazwyczaj na x3/x5

Na resztę pytań odpowiem chętnie na priv.

Oczekiwania;

- Miła atmosfera

- Wiek +14 (chociaż aby była mutacja)

- Ogarnięta ekipa

Link do profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198347975351/

Pozdrawiam.

Cześć nie dawno zacząłem grę w hurt world. Za 1 miesiąc kończę 14 i według kilku osób z którymi grałem jestem ogarniętym człowiekiem. Szukam ekipy ponieważ samemu jest ciężko grać i coś osiągnąć.

Czekam na odpowiedź.

Miłego dnia :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Ramsio332
      Witajcie od nie dawna postanowiłem że zacznę sobie nagrywać i montować Filmy z Hurtworld'a zapraszam i zachęcam do oglądania myślę że w weekend uda mi się nagrać dużo więcej aktualnie praca i brak czasu nie pozwalają.
      A myślę że dużo osób uda się załapać na film postaram się jak najwięcej pvp oraz raidów.
      Dopiero zaczynam ale myślę że tragedii nie ma 😁
      Link do kanału : https://www.youtube.com/channel/UCjBWr1t1Gs8SBHXf4zQHn6Q?view_as=subscriber
      Wybaczcie za parę "Kur*..." rzucanych w filmikach postaram się następnym razem wycinać ale sami wiecie jak to jest podczas presji ^^

• By Wicio22
      Proszę o pomoc.
      Gdy włączam grę V1 (Zagraj w Legacy), po uruchomieniu gry od razu wyskakuje mi: EAC ERROR: GAME CLIENT VIOLATION: EAC INDEX NOT FOUND.  
      Próbowałem wszystkiego co mi znane. Spójność plików, reinstall gry, zabawa w ,,Usługi'', zabawa w Pliki programów (x86) na dysku C , zabawa w uruchamianie jako administrator,  próba zainstalowania w EasyAntyCheat_Setup mojej wersji sytemu. Nic nie pomaga. Dodam tylko, że mam system Windows 7.
      Proszę o propozycje naprawienia błędu. Z góry dziękuję ;)

• By NajManek
      Witam, mam pewien problem od 2 dni otóż nie mogę połączyć się z waszymi serwerami tzn. wyskakuję mi "Połączenie Nieudane!" jest jakiś sposób żeby to naprawić? Na pewien rosyjski serwer moge bez problemu wbić a na wasze nie. [ przepraszam za kategorię.]
    • By joshua
      Siema. Chciał bym zapytać czy jest możliwość jakoś stworzyć serwer żeby przetestować sobie bronię auta itp. Chodzi mi o to żeby stworzyć prywatna sesje tylko dla mnie a nie dla innych. 
    • By Lemonowsky
      Witam. Kiedy włączam hurtworld.exe zaczyna się wczytywanie po czym nagle znika, nie ma żadnej informacji o jakimś błędzie ani nawet procesu w tle. Hurtworld Client działa ale nie można wejść na serwer bo nie ma anty cheata. Jak to naprawić?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...