Jump to content
lysy31242

s8 Podanie na Helpera s8

Recommended Posts

Nick na forum: Marek
Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Marek hw69.pl
SteamID: 76561199002322321
Klan/Ekipa w jakiej grasz: DARO
Imię: Marek
Wiek: 18
Mikrofon: Posiadam 
Mutacja: Tak
Znajomość regulaminu: 9/10
Znajomość gry: 9/10 (3100h)
Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu 6-11h, weekendy zaleza od pracy
Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Nie ale bardzo szybko się uczę i chciałbym spróbować 
Coś o sobie: Mam na Imię Marek . Interesuje się wszystkim po trochu. Jestem w technikum na kierunku mechatronik, pracuje w gastronomii i uczęszczałem do szkoły muzycznej, wolnymi chwilami czesto gram w hurtworlda ze znajmomymi.
Dlaczego Ty: Od półtora roku gram z ekipa na S8 i widze ,że gracze wobec siebie są bardzo wulgarni i potrzebuja osoby ,która ich trochę przypilnuje, zawsze jestem pierwszy badź drugi w rankingu online więc nie bedzię problemu z godzinami na serwerze.
 

Share this post


Link to post

Polecam, fajny użytkownik. Według mnie nadaje się na tą rolę, to prawda, że potrafi utrzymać porządek i nada się na tą rolę.

Share this post


Link to post

Jeśli chodzi o czas który poświecasz na granie to duży +  ale niestety twoje słownicto, obryzy itp pozostawiają wiele do życzenia, kilkukrotnie dostałeś ode mnie muta za niestosowne slowa na czacie. 

Share this post


Link to post
7 minut temu, Macuk napisał:

Jeśli chodzi o czas który poświecasz na granie to duży +  ale niestety twoje słownicto, obryzy itp pozostawiają wiele do życzenia, kilkukrotnie dostałeś ode mnie muta za niestosowne slowa na czacie. 

Chodzilo o jedna sytuacje gdy pikany main był tak owo zbugowany wiem i jeszcze raz przepraszam ( nie wiem czy byles afk ale pisalem przeprosiny)

Share this post


Link to post

Czasowo gra sporo 

Słownictwo którego używa nie stosowne 

Widzę że macuk napisał podobnie i odpowiedziales że podczas rajdu. Nie tylko wtedy w twoich ust leciały w naszym kierunku słowa nie odpowiednie na przyszłego helpera 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By Macuk
   Nick na forum: Macuk Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Macuk hw69.pl SteamID: 76561198284069957 Klan/Ekipa w jakiej grasz: AMG Imię: Krystian Wiek: 20 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 (2600h) Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Głównie to w godzinach popołudniowych i wieczornych, około 3 do 6 h dziennie czasem więcej  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Oczywiście że tak i to przez dłuższy okres czasu na tej serwerowni Coś o sobie: Mam na Imię Krystian. Interesuje się motoryzacją oraz grami komputerowymi. Skończyłem właśnie szkołę o kierunku Mechanika samochodowego, w wolnym czasie gram lub spędzam czas ze znajomymi.
   Dlaczego Ty: Od dłuższego czasu poświęcam sporo czasu na granie na HW69 na różnych serwerach i postanowiłem że ,,ośedle'' się na S8, zauważyłem że sporo graczy tutaj się wyzywa i często padają pytania na cazcie dotyczące gry i rzadko kiedy te osoby dostają rozsądną osobę, więc chciał bym pomagać graczom na serwerze i nie tylko, między innymi Centrum pomocy jak i Forum. Drugim możliwe acz kolwiek nie wiem istotnym powodem jest to że iż już pełniłem tę funkcję i sądzę że radziłem sobie dość dobrze.
  • By Epandas_3rico
   Mam jakiś problem z połączeniem do serwera chodzi o jakąś autoryzacje.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...