Jump to content

Pizm2K

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Pizm2K

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Dzban
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Pizm2K

s8 [Odrzucone][Odwołanie] Dzban hw69.pl

Nie sądzę żebym to był ja to 1 a 2 nie jesteś z administracji więc nie interesuję mnie twoja wypowiedź.
  2. Twój nick: Dzban hw69.pl Id konta: 76561198307957871 Data nadania bana: 26.06.2020 Czas jaki pozostał do końca: 86 dni Nick moderatora: nie pamiętam nicku moderatora Serwery na których masz bana: na wszystkich nie wiem czemu Powód bana: Nie legalne wspomaganie Uzasadnienie: Ban jest jak najbardziej zasłużony ponieważ głupio używałem wspomagaczy lecz chciałbym zagrać na tym wipe s8 z kolegami chciałem sie pobawić szybko dostałem bana to było nie mądre zachowanie chciałbym dostać unbana ponieważ bardzo tego żałuję już nigdy nie bede używał wspomagaczy. To był mój pierwszy raz jak tego użyłem zresztą możecie zobaczyć że to mój 1 ban i jak już mówiłem 1 i ostatni chce pograc normalnie z kolegami więc jak to możliwe to proszę o unbana W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: screen jest w załączniku. Post na grupę na której znajduję sie ponad 1k osób mam nadzieję że wystarczy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...