Jump to content

pavlikko

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About pavlikko

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Pavlikko
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2 miechy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. pavlikko

s5 [Odrzucone][Odwołanie] pavlikko hw69.pl

1.Może bardziej chodziło mi o to że gdy rajdowałem to się darli ze mam bana , i nagle zaraz się zjawił moderator 2. Jest bo jak wchodzisz na inne servery to masz napis w nicku i ludzie mogą wchodzić i sprawdzać co to jest
  2. Twój nick: pavlikko hw69.pl Id konta: 76561199009268553 Data nadania bana: 02.01.2020 r. Czas jaki pozostał do końca: 30 Day Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: S5 Powód bana: Cheat - (Nie zgodziłem się żeby mnie sprawdzić) Uzasadnienie: Na samym początku chciał bym przeprosić Osobę która mnie sprawdzała,ponieważ poszło parę nie miłych słów w twoim kierunku , przepraszam ale to pod wpływem emocji , nie dałem się sprawdzić bo byłem wkur*** tym że po rajdzie na kogoś bazę nagle zjawił się Moderator.Wiem ze ban jest słuszny dlatego że nie zgodziłem się na sprawdzenie mnie przez moderatora. Przez co złamałem regulamin mianowicie §6. Administracja zastrzega sobie prawo do możliwości sprawdzenia gracza, programem TeamViewer (tzw. T.V.), jeżeli zajdą jakiekolwiek podejrzenia o korzystanie ze wspomagaczy na naszych serwerach. Nie chciałem złamać regulaminu i mogłem pozwolić na sprawdzenie mnie przez TEAMVIEWER'a zrozumiałem swój błąd i chciał bym abyście dali mi jeszcze jedna szanse.Chciał bym wrócić na server jak najszybciej dlatego że gram zaraz z ekipa która zaprosiłem na wasz serwer.I Jeszcze raz przepraszam MateoGaming za to ze poleciało w twoim kierunku parę nie miłych słów za które bardzo żałuje.Mam nadzieje ze mój temat zostanie rozpatrzony pozytywnie bo chciał bym wrócić do gry. Życzę miłej i spokojniej nocy!! W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Sam nick z HW69.pl jest reklamą , ale wbiłem na grupki na steam i popisałem żeby wbijali, i zapraszam znajomych żeby grać razem na waszym serwie HW69.pl - (Wbiła moja ekipa i razem świetnie się bawimy)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...