Jump to content
kaczka123

s1 Odwołanie od bana

Recommended Posts

• Twój nickCzEsIoxxxシ
  • Id konta76561198215113017
  • Data nadania bana: 26.06.2020
  • Czas jaki pozostał do końca: 90 dni
  • Nick moderatoraMateoGaming
  • Serwery na których masz bana: s1
  • Powód bana: niby wyjście podczas sprawdzania / cheaty
  • Uzasadnienie: Co do wyjścia podczas gdy mnie sprawdzał była aktualnie u mnie burza i niefortunnie wyłączyło mi prąd nic nie mogłem na to poradzić  poza tym wszystkie pliki zostały sprawdzone .
  • A co do cheatów byłem sprawdzany w plikach nic nie było ani na hw po naciśnięciu f5 i home nic nie wyszło tylko w koszu znalazł niedziałającego no recoila.

• Awesome xd 1

W dniu 26.06.2020 o 20:32, kaczka123 napisał:

gdy mnie sprawdzał była aktualnie u mnie burza i niefortunnie wyłączyło mi prąd nic nie mogłem na to poradzić

Masz jakikolwiek Dowód ? 

• Like 1
  • Not sure if trolling or stupid 1

Jak widzę to nie każdy błyszczy tutaj inteligencją.

7 godzin temu, MateoGaming napisał:

Masz jakikolwiek Dowód ? 

Chyba nie ma jakiegoś większego problemu na sprawdzenie pogody jaka była 4 dni temu. Jeżeli takowy masz to mogę Ci dać linka. -.-

32 minuty temu, Staalinowsky napisał:

U mnie dzisiaj miało padać, ale cały dzień słońce prażyło. 

Wątpie, że kogoś obchodzi jaka jest u Ciebie pogoda, a tym bardziej nabijanie sobie postów przez takiego głupie pisanie.

• Do not like it 1

5 minut temu, Kanibal napisał:

Jak widzę to nie każdy błyszczy tutaj inteligencją.

Chyba nie ma jakiegoś większego problemu na sprawdzenie pogody jaka była 4 dni temu. Jeżeli takowy masz to mogę Ci dać linka. -.-

Wątpie, że kogoś obchodzi jaka jest u Ciebie pogoda, a tym bardziej nabijanie sobie postów przez takiego głupie pisanie.

Oj chyba kolega sie tutaj denerwuje, moze i nie kazdy blyszczy tutaj inteligencja ale tak naprawde nie wiadomo po jaką cholere to napisałeś to raz, dwa napisałem jaka jest/była u mnie pogoda gdyż jest to jedna z kolejnych wymówek, a także trzy Ty równie dobrze też nie musiałeś komentować tego postu ;) 

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Bartekaczu
      Twój nick: Fat Glejak Son Id konta: 76561198377484559 Data nadania bana: 21.06.2020 Czas jaki pozostał do końca: 80  Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana:  s1 Powód bana: Przyznanie się Uzasadnienie: Była to niedziela około 11 z tego co pamiętam moderator chciał mnie sprawdzić a ja musiałem iść do kościółka bo tata nie lubi jak nie chodzę i powiedziałem, że nie mam czasu na pobieranie team viewera i sprawdzanie, dołączam nagrania z shadowplaya nvidii w różnych okresach czasowych nagrane obsem z datami filmików nie tylko z hw69. Nie mam nagrania z tego dnia ponieważ było rano i nic nie zapisywałem bo po prostu nic się nie działo.
    • By NoWay
      Nick na forum: NoWay Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✯TWT✯NoWay hw69.pl SteamID:76561198803832664 Imię: Alan Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mam bardzo dużo wolnego czasu, w weekendy gram przewaznie całą noc a w tygodniu po 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie, ale mam nadzieje ze teraz bede mial taka okazje  Coś o sobie: Z reguły jestem przyjaznym czlowiekiem dla otoczenia a zarazem konsekwentnym.Pochodze z województwa Lubelskiego.Moim hobby jest granie w gry komputerowe. Dlaczego Ty: Mysle ze swoje spedzilem na tym serwerze i widze co sie dzieje na czacie gdy nie ma helpera wiec chetnie temu zaradze .
    • By XeO0000
      Nick na forum: XeO0000 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: XeO  SteamID: 76561198971945742 Klan/Ekipa w jakiej grasz: clan Imię: Szymon Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: 800+ hdo 1000h łacznie moze być  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas dla serwera który bym poświęcał jest mniej wiecej po powrocie z pracy czyli od godziny 17:00 +/- do tej 23 a w weekendy to od popołudnia nawet całą noc żalezy od zmęczenia  czy siedzę długo czy nie . Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, counter strike global offensive byłem administratorem na 2 serverach na jednym arenki 1vs1 i 2 olny mirage .. oraz byłem moderatorem servera counter strike global offensive Coś o sobie: Cześć, mam na imię Szymon .Pochodzę z Bydgoszczy , ukonczone 18 lat .Iinteresuje się E-sportem,głownie w counter strike global offensive ale w hurtworlda tez pogrywam ,Pasje od 4 lat mam do sztuk walki w szczególności MMA i brazylijskie jiu jitsu ale głownie ćwiczę  MMA . Aktualnie w czasie pandemi chodzę do pracy związana z moim zawodem .Moj zawód to monter instalacji sanitarnych. Pracuje głownie od 7:00 do godziny 16:00 czasami zdaży się być dłużej w pracy .. Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym  pomóc administracji oraz właścicielą w sumie moderacji całej zeby nie mieli tyle spraw na głowie i w sumie teraz duzo gram w hurtworlda to stwierdziłem ze spróbuje swoich sił .  Ps XeO
    • By szymcio24
      Nick na forum: szymcio24 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Chuck hw69.pl SteamID: 76561198835573591 Klan/Ekipa w jakiej grasz:★STAL★ (★ѕтαℓ★) Imię: Szymon Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dni w tygodniu do godziny 17:00 pracuję . Reszta to wolny czas , chyba że coś wypadnie niezapowiedzianego. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie:Pracuje na wulkanizacji zajmuje się też mechaniką. Interesuje się motoryzacją ,piłką nożną, komputerami i zarazem grami. Jestem miły , uczciwy  honorowy nigdy nie używałem wspomagaczy do gry/gier . Pomagałem ludziom na serwerze ostatnim razem udało się złapać chettera i zgłosiłem to do odpowiedniej osoby. Mieszkam w województwie Małopolskim . Również wspomagałem serwer pieniężnie (vipy , kanały ts ). Dlaczego Ty: Ostatnio zauważyłem duży brak na serwerach np s1 helperów chciał bym wspomóc serwerownie . Tak jak wspomniałem jestem uczciwy gracz  pomocny wiec bym się nadał :D.  
    • By Kostuch
      Nick na forum: Kostuch Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kostuch, Jezus,  SteamID: 76561198944888837 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie żadnej ale mam w planach zrobić reaktywacje swojej ekipy ToX Imię: Tomasz Wiek: 15 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Przeszedłem Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Minimalnie 5h dziennie  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie  Coś o sobie: Mam na imię Tomasz mieszkam w województwie Małopolskim. Lubie spędzać czas grając w gry. W Hurtworlda gram około 3 lat i mam ponad 2000 godzin. Znam się dobrze na systemie banów i wiem jak zlokalizować programy wspomagające oraz rozpoznać osoby używające owych programów.  Dlaczego Ty:  Jestem osobą znającą się na grze, miłą, pomocną oraz szybko się uczę. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...