Jump to content
Matrix1234554

s11 Odwołanie od bana

Recommended Posts

• Twój Nick: ###KOT hw69.pl
  • Id konta76561198333307821
  • Data/czas bana: 28.06.2019 Ban permanentny 
  • Nick Moderatora: DAWID
  • Powód bana: Za cheaty 
  • Uzasadnienie: Witam dostałem bana za cheaty których nie posiadam można nawet mnie sprawdzić.  

Typie jak masz cheaty na v2 to jesteś kozakiem ja nie posiadam  a moderator DAWID mówi że posiadam cheaty od bodzia.

Edited by Matrix1234554

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By BeJo25
      Nick na forum: BeJo25 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  BeJo25 :3 ヅ  SteamID: 76561198279118336 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ( na razie solo ) Imię: Adrian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 3h dziennie w górę Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na s12 Coś o sobie: Nazywam się Adrian, mam 18 lat i chodzę do technikum. W hurtworld gram już dużo czasu lecz na głównym koncie mam ok. 500h. Jestem spokojny, opanowany, kulturalny, jestem też poważny lecz czasami lubię się pośmiać. Jak zachodzi potrzeba chętnie pomagam. Pełniłem kiedyś funkcję helpera i chciał bym znowu pomagać graczom. Jeżdżę na enduro i pochodzę z województwa podkarpackiego. Dlaczego Ty: Ponieważ bardzo lubię pomagać ludziom i jestem kulturalnym człowiekiem. Chcę pomóc w zachowaniu porządku na serwerze ponieważ jak gram dużo osób przesadza na czacie. Dużo nowych graczy potrzebuje pomocy w zaczęciu rozgrywki i podpowiadam co mogą zrobić aby dobrze i szybko zacząć grę. Odszedłem z funkcji helpera z s12 ponieważ nie miałem czasu na grę z powodów prywatnych. Nie dawno wróciłem na serwer i myślę że dalej będę poświęcał tyle czasu na niego jak kiedyś. Myślę że będę dobrym helperem na serwerze s11. Serdecznie pozdrawiam Adrian.
    • By NNiko
      Nick na forum: NNiko Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: hurt4u.pl NNiko SteamID: 76561198159976585 Klan/Ekipa w jakiej grasz: JD Imię: Nikolas Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Po mutacji Znajomość regulaminu: Jest Znajomość gry: Jest Czas jaki możesz poświecić serwerowi: jestem codziennie po 13h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Pierwszy raz na hurtwordzie Coś o sobie: Jestem Nikolas mam 18 lat, jestem w technikum informatycznym na rozszerzeniu esportowym. Posiadałem kilka teamspeaków jako właściciel, osobiście byłem wielokrotnie adminem na wielu serwerach ma różnych grach w hurtwordzie to będzie mój pierwszy raz, ponieważ chciałbym się nauczyć czegoś nowego. Interesuję się esportem, DJ'ką, motoryzacją i trochę informatyką. Dużo czasu spędzam przy komputerze w czasie wolnym od szkoły (około 15h), a jeśli chodzi o czas szkoły to około 5h. Jeśli chodzi o mnie to jestem uczciwą osobą. Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Ponieważ od początku gry zacząłem grać na waszym serwerze, ponieważ bardzo nam się spodobał z ekipą, mamy dużo znajomości okazało się na serwerze staramy pomagać sobie wzajemnie. Wszystkie godziny przegrane w tą grę są na tym serwerze. Nasz klan jest aktualnie w top1 w rankingu klanowym (JD). Staram się pomagać jeśli ktoś ma jakieś zapytanie na czacie i staram udzielić odpowiedzi różnym osobą. Nie jestem zakłamany więc jeśli chodzi o wymiany na serwerze nikogo nie zabijam ani nie przeklinam. Będę starać się pilnować porządku na serwerze by nikt się nie wyzywał ani żadnych rodziców drugiej osoby. Jestem otwarty na różne propozycję dotyczące serwera bo interesuję mnie bardzo on i chciałbym na nim osiągnąć dużo. Jeśli dostał bym szansę będę aktywną osobą na serwerze ponieważ staram się o to i będę chciał wprowadzić porządek na serwerze.
    • By Fragerxd
      czy da sie przeniesć range evipa z jednego konta na drugie ???/
    • By Kampai
      Nick na forum:  Kampai Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  [ϟ] Kampai | hw69.pl SteamID: (preferowany steamID64, na serwerze komenda /steamid) 76561198218572865 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Pioruny Imię: Kacper Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Też jest Znajomość regulaminu:  9/10 Znajomość gry: 10/10 oczywiście V2  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Z czasem jest różnie, mogę kilka godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Możliwe, że tak Coś o sobie:  Tak jak napisałem wyżej, nazywam się Kacper, pochodzę z województwa Mazowieckiego. Interesuję się elektromechaniką samochodową oraz grami video. Jestem dosyć spokojną, pomocną osobą, która lubi poznawać nowych ludzi.  Dlaczego Ty:  Myślę, że jestem dość spokojną i pomocną osobą oraz brakuje osoby na v2 
    • By Pablos26
      witam jest możliwość przydłużenia wipa na s 11?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...