Jump to content
Popo

s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

Recommended Posts

• Twój Nick:
    Mati212 hw69.pl
    Id konta:76561198393682834
  • Data/czas bana: Nieznana.
  • Nick ModeratoraNieznany.
  • Powód bana: Nieznany (zostalem zbanowany z mniej mi znanych przyczyn).
  • Uzasadnienie: Niestety nawej nie jest mi znana z jakiego powodu za co i dlaczego na moje konto zostala nalozna na (s8 s6) raszta serverow bez blokady.

Perma otrzymałeś jeszcze przed wakacjami (najprawdopodobniej w kwietniu). Nicki jakie ostatnio używałeś:

• ★APoCo★ Sexi Girls hw69.pl
  • ☆๒๏г☆ Pikaczu hw69.pl
  • ☆๒๏г☆ Mati hw69.pl
  • Mati hw69.pl
  • ★APOCO★ Mati hw69.pl
  • Crejzollek hw69.pl
  • Mati212 hw69.pl

Może ktoś skojarzy za co masz bana, jednak jeśli nikt nie pamięta nie znaczy to, że perm jest `za darmo` ;) i że magicznie powinien zostać zdjęty ;)

8 minut temu, Popo napisał:

a to pamiętam  ale to było bugowanie  gry a nie serwera i nawt jak to był ban to chyba nie prem 

XD. Ty to tak na serio napisałeś?

Co by nie było według mojego uznania, tego typu zachowania dyskryminują Cie do dalszej gry na naszych serwerach. Pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By MateoGaming
      Nick na forum: MaciejewskyPL Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: było ich dużo,obecnie MateoGaming SteamID: 76561198827293203 Klan/Ekipa w jakiej grasz: brak Ekipy Imię: Mateusz Wiek: 22 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 90% Znajomość gry: 100% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4-10h dziennie  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Nazywam się Mateusz jestem miłą osobą jeśli się mnie lepiej pozna, w gry poświęcam dużo czasu zwłaszcza w Hurtworld jestem szczerą osobą i zdarzają mi się wulgarzymy i nie ukrywam bo tego każdy działa pod wpływem  emocji.
        Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? nie miałem okazji zostać Helperem na jakimś serwerze,chciałbym w końcu zmienić coś na tym serwerze bardzo często bywam na tym serwerze i widzę dużo nienawiści,wulgaryzmu, i brak szacunku. A administracja nie zawsze ma czas żeby wchodzić na każdy serwer i sprawdzać czy jest porządek i czy jest przestrzegany regulamin. 
    • By boniek
      Twój Nick: Boniek Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3)76561198865158538 Data/czas bana: 28-08-2019 Nick Moderatora: incognito Powód bana: za cheaty byla jakas skarga i dostalem bana Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny)bo to jest glupota ze dostalem bana za to ze byla jakas skarga W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)zareklamowalem serwer na fb i zaprosilem kumpli na strone
    • By Kacpush
      Fajnie jakbyście powiekszyli troche drop deto bo jak na x15 to troche smieszny ten drop
    • By grochowka
      Twój Nick:  Grochówka w bidonie hw69.pl Id konta: 76561197963357279 Data/czas bana: 28.08.2019,364 dni Nick Moderatora:  matheo (chyba) Powód bana: Zostałem wezwany na serwerowego teamspeaka w celu sprawdzenia czy nie mam cheatów Uzasadnienie: Na jakiej podstawie może mnie ktoś osadzać o cheaty gdy stoje u siebe na chacie . Admin chciał żebym mu udostępnił komputer do sprawdzenia gdzie pierwszy raz słyszę o takim sprawdzaniu, odmówiłem ban poleciał. Jeśli nie ma żadnego demka gdzie widać że mam cheaty proszę o unbana. Dziękuje pozdrawiam Mordeczko rozumiem jakbym strzelał po ścianach do kogoś to wtedy demko i ban jest,a tak na prawdę dostałem bana za nic gdzie tracicie ludzi na serwerach nie widzę sensu
    • By MyNameIsKaio
      Twój Nick: Kaio hw69.pl Id konta: 76561198362772118 Data/czas bana:22.08.2019/99 dni Nick Moderatora:Nie Wiem,Nie byłem na serwie Powód bana:Korzystanie z Bodzia,Używanie spam bota od niego Uzasadnienie: Grałem sobie spokojnie z kolegami no i rozmawialiśmy na platformie Team Speak 3 no i założyliśmy sobie team [HAX] wpadłem na pomysł z moim kolegą,który stosunkowo niedawno dostał bana bo grał na Bodziu i Chinolu,że napisze komende ze spam bota Bodzia no i wyrwałem przez moją głupotę samym napisaniem na czacie bana.Prosiłbym szanownych Adminów o UnBana.   W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:Brak.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...