Jump to content
Spasibaaaa

[Odrzucone][Współpraca] Spasibaa

Recommended Posts

• Twój nick / imię: Spasibaa/Mateusz
  • Rodzaj współpracy: Filmy na youtube będą pojawiać się 1/2 razy w tygodniu, w dodatku mam zamiar streamować większość czasu poświęconego na wipe
  • Ile czasu zajmujesz powyższym: Jak będą dymy będą odcinki czyli tak gdzieś 1,2 razy będą się pojawiać filmy w tygodniu .
  • Czy już w ten sposób współpracowałeś: Na tym serwerze nie ale kiedyś na innych steamowych serwerach tak .
  • Linki do materiałów: Niestety aktualnie brak będą wkrótce :)
  • Coś o sobie: No siemka jestem spasibkaa,  gram sobie w hurtworld 4fun zawsze robię jakieś dymy na serwerze pozytywne oczywiście tak jak moja osoba
  • Dlaczego Ty: No ponieważ, posiadam społeczność na youtube która napewno bardzo chętnie zobaczy coś z tej pięknej gry.
  • Like 1

Na kanale to chyba całkiem nic nie ma aktualnie? No cóż chyba pozostaje czekać na jakieś fajne materiały z naszych serwerów, najlepiej z załączonymi w opisie linkami, które też są we wzorze.

1 godzinę temu, !Dark! napisał:

Na kanale to chyba całkiem nic nie ma aktualnie? No cóż chyba pozostaje czekać na jakieś fajne materiały z naszych serwerów, najlepiej z załączonymi w opisie linkami, które też są we wzorze.

Materiały na niepubliku zeby nie było innych serwerów na kanale :)

Żadnych materiałów z naszych serwerów nadal nie widać, spróbuj ponownie jak coś nagrasz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...