Jump to content
BULWAofficial

[Odrzucone][Współpraca] BULWAofficial

Recommended Posts

• Twój nick / imię: ★BULWAofficial★ hw69.pl / 76561198202018352 / Michał
  • Rodzaj współpracy:  Mówiąc o współpracy to głównie będą to streamy na moim kanale (7/8h) w ciągu wipa, ponieważ biorąc pod uwagę wcześniejsze współprace to zawsze starałem się reklamować serwery tylko i wyłącznie na streamach ze względu na to, że po pierwsze według mnie w ten sposób łatwiej i szybciej było dotrzeć do odbiorcy i zachęcić go do zagrania na danym serwerze, po drugie filmy na kanale prawie zawsze starałem się opierać na ciekawostkach dotyczących hw a właśnie na streamach dawać kontent w formie samej rozgrywki z danego serwera, który wtedy reklamowałem. Do tego mogę publikować posty dotyczące wipa i zachęcać do rozgrywki na serwerze na karcie społecznościowej na moim kanale na yt, dodać np. jakiś baner na streamie obok kamerki dotyczący serwera, jakiś konkurs, no pomysłów jest sporo.:D 
  • Ile czasu zajmujesz powyższym: Zacznę od tego, że zrobiłem przerwę od gry jak i od nagrywania na yt, ponieważ wiadomo hw w ostatnim czasie bardzo mocno upadło, pojawiły się też inne obowiązki, którym musiałem poświęcić więcej czasu i  przez to oglądalność na kanale też mocno spadła ale oczywiście nie do 0. Na streamach było to zawsze od: 20 do 50/60 osób, wiadomo zależy też czy był jakiś konkurs czy nie, raz udało się przekroczyć próg 100 osób, na filmach były to wyświetlenia po kilka tyś. Od niedawna zacząłem grać na waszym serwerze i przyznam, jestem pod wrażeniem, że udało się zbudować taką sieć serwerów, na które chcąc wejść będzie trzeba czekać w kolejce bo myślałem, że to już nie możliwe, żeby ta gra powstała do takiego stopnia. Tydzień temu kupiłem vip'a na okres próbny, aby zobaczyć jak będzie mi się grało i jak na razie nie mam się do czego przyczepić. I tutaj wychodzę z propozycją współpracy jaką rozpisałem wyżej, proponuje 1/2 miesiące próbnej współpracy, ponieważ widzę w tym plusy dla waszego serwera w postaci nowych graczy jak i dla mnie w postaci odbudowania zasięgów na kanale.;) Myślę również, że bez problemu później będziemy mogli dogadać się o współpracę graficzną, ale to osobny temat.
  • Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak, współpracowałem w ten sposób, była to spora ilość serwerów.
  • Linki do materiałówhttps://www.youtube.com/BULWAOfficial
  • Coś o sobie: Mam na imię Michał, mam 19 lat, na co dzień uczę się w kierunku grafiki komputerowej, w wolnym czasie interesuję się motoryzacją.
  • Dlaczego Ty: A dlaczego nie ja? 😛
  • Like 1

Nie widzę żadnych ostatnio wstawionych materiałów z naszych serwerów, dwa powinny wystarczyć. Jak już je wrzucisz daj znać.

• Like 1

Brak nowych materiałów na kanale.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...