Skocz do zawartości
piotrowsky6969

ts3 [Odrzucone]ts3 podanie admin

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick: piotrek
  • UniqueID: piotrek
  • Pierwsza Wizyta: w 2016
  • Data urodzenia: 03.05.2002
  • Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9
  • Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5 jestem bardzo dobry i się szybko nauczę najwyżej
  • Kariera na TS3: admin na ts3 kanapeczkowy.eu to było dawno temu ale byłem bardzo dobrym i sympatycznym admine
  • Dlaczego ten TS?: Ponieważ przebywam na nim już bardzo długo no około 2lat więc myślę że bym się nadał.
  • Rozmiar buta: 42,5 lub 43
  • Kilka słów o sobie: Cześć jestem Piotrek mam 16 lat jestem miłym i sympatycznym nastolatkiem.Jestem bardzo pomocny i uczciwy.Nie jestem osobą która się szybko denerwuje wszystko traktuje z dużym dystansem.Nie ma u mnie żadnych taryf ulgowych wszystkich traktuje tak samo.Polecam się będę napewno dobrym adminem.
  • Czas na TS: W tygodniu od 3 do 5 godzin w weeekendy od 5-11 godzin
  • Co zmieniłbyś na Serwerze: Na ts3 hw69.pl bym zmienił np.Dodał więcej rang 4fun by się napewno przydało zrobić więcej kanałów max 2 bo jest ich bardzo mało
  • Co chciałbyś robić: Chciał bym pomagać w centurm pomocy administracji innym którzy czegoś będą potrzebowali.Myślę że nadam się na to stanowisko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez D4W1D
      Nick:  Daw1d11262 UniqueID: BFRmAyD1a5Z1QtHYMNuk/7Ja8BU= Pierwsza Wizyta: W 2017 roku daty nie pamiętam. Data urodzenia: 07.05.2002  Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9 Kariera na TS3: Posiadałem własne serwery ts3, ale upadały bo brak graczy itp. Dlaczego ten TS?: Wybrałem tego teamspeak'a ponieważ gralem na serwerze hurtworld i gram tutaj w inne gry takie jak np fortnite. Rozmiar buta:  44 Kilka słów o sobie:  Nazywam się Dawid. Mieszkam w Anglii. Spędzam wolnym czasie na komputerze. Jestem osobą kulturalną i miła.   Czas na TS:  Do 5h w tygodniu ponad 10h w weekend Co zmieniłbyś na Serwerze:  Nic bo wszystko wygląda ok. Co chciałbyś robić: Pomagać Osobą
    • Przez BLYATMAN2002
      Nick: BLYAT UniqueID: nyuF//jFFTU51fBk+ejk4WKTbf8= Pierwsza Wizyta: 10.02.18 Data urodzenia: 22.05.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5/10 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery): nie pełniłem żadnych funkcji na serwerach  Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) : Bo lubimy prześadywać na tym ts z kolegami, ponieważ administracja na tym serwerze jest bardzo miła. Dlatego chciałbym zostać pomocnikiem ts3 Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) -jestem pomocny -lubię zawierć nowe znajomość  -Lubie grać w CS:GO -Moją ulubioną potrawą jest pizza -gram w siatkówkę Czas na TS: W tygodni 2h. W weekend 4-5h Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic bo wszystko jest w porządku  Co chciałbyś robić: Pomagać innym np: tworzyć kanały , dawać rangi , kontrolować datę na kanałach .
    • Przez Kampai
      Nick:  Kampai UniqueID: r5kKfETRCbI2PM/DBQXWePHxiWY= Pierwsza Wizyta: W 2016 ROKU ALE DOKŁADNIE NIE PAMIĘTAM. Data urodzenia: 28.09.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Posiadałem własne serwery ts3, a na innych serwerach nie pełniłem żadnej funkcji pomocniczej na teamspeaku. Dlaczego ten TS?: Wybrałem tego teamspeak'a ponieważ, posiadam tutaj helpera i używam go żeby móc rozmawiać ze znajomymi i lubię pomagać ludziom i chce to robić. Rozmiar buta:  41 Kilka słów o sobie:  Nazywam się Kacper. Mieszkam w województwie Mazowieckim w okolicach Radomia. Spędzam w wolnym czasie na komputerze oraz jazdą na rowerze. Jestem osobą kulturalną i cichą.  Spotkasz mnie tylko na ItemV2 [S11]. Czas na TS:  Od 2-6h, nie raz nawet więcej. Co zmieniłbyś na Serwerze:  Nic bym nie zmienił ponieważ według mnie jest wszytko dobrze. Co chciałbyś robić: Dalej pomagać.I nie nadużywać swojej posady Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
    • Przez duszek
      Twój Nick: dusz3k Data/czas bana: nie pamiętam Nick Moderatora: sebo Powód bana: obraza administracji  Uzasadnienie: Ponieważ przeprosiłem neysta za to co zrobiłem i przyjął przeprosiny.Mozecie sie zapytać. Juz nie bd takich akcji z mojej strony to była pierwsza i ostatnia.I chce przeprosić te osoby które obraziłem w jakiś sposób.😀
    • Przez Kleju
      Witam Państwa bardzo serdecznie!

Piszę tą propozycję, ponieważ chciałbym zaproponować odświeżenie naszego serwera TS3. Chodzi mi konkretnie o nazwę. Moją propozycją jest nazwa " karpiowisko69.pl ". Bardzo ucieszyłbym się gdyby ktoś rozpatrzył moją propozycję możliwie jak najszybciej.

Pozdrawiam
      Wierny użytkownik TS3
      Kleju <3 (#12)
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK