Jump to content
Dada

ts3 [Odrzucone][TS3] Dada

Recommended Posts

Nick: Dada
UniqueID: 5dQ7uzyfDClnzAE6ROU1w+WFUrM=
Pierwsza Wizyta: 27.12.2019 17:50:23
Data urodzenia: 15-09-2005
Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8
Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7
Kariera na TS3: Niestety nie miałem okazji pełnić żadnej funkcji.
Dlaczego ten TS?: Ponieważ gram na tej serwerowni. Przebywam na nim od dłuższego czasu  wraz znajomymi ponieważ jest tu miła i ogarnięta atmosfera.
Rozmiar buta: 42
Kilka słów o sobie: Mam na imię Piotrek. Mam 15 lat pochodzę z woj. Dolnośląskiego. Interesuje się  motoryzacja oraz grami. W każdej wolnej chwili siedzę na ts3. Jestem spokojną osobą trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Zawsze jestem chętny do pomocy innym użytkownika 
Czas na TS: 5-14h dziennie
Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic ponieważ ten ts jest dobrze dopracowany
Co chciałbyś robić: Dbać o ład i porządek, pomagać innym użytkownikom, organizować  eventy  a także pomagać w prowadzeniu serwera.

Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera

• Like 2
  • Not sure if trolling or stupid 1

co mi się komentarz zmienia popsute to forum jakoś

edytuje na prośbę nomiego

Edited by kacper2810
prosba nomiego
  • Like 3
  • Thanks 1

Jestem na tak -

- miły

-spokojny 

-pomocny

-grzyby :D❤️ 

• Like 2
  • Thanks 1

Wszedłeś na nowej tożsamości i trollowałeś że to multi konto. Podanie odrzucam.

• Like 1
  • Awesome xd 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Yankes
      Nick: Yankes
      UniqueID:  2TUXO0Rzt9nXl3DC6OQw94RyxDA=
      Pierwsza Wizyta: 2017 początek czerwca 
      Data urodzenia: 12.03.2001
      Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8
      Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7.5
      Kariera na TS3: Byłem Helperem na s2 kilka razy i chwilę na s11 jak dobrze pamietam jeśli się mylę to przepraszam
      Dlaczego ten TS?: Ponieważ mam dla mnie w pewnym sensie znaczenie i chcę powrócić do pomocy
      Rozmiar buta: 43
      Kilka słów o sobie: Siema jestem Piotrek pochodzę z pewnej dziury pracuję jako mechanik samochodowy w wolnym czasie jeżdzę moto jak i siedzę przed komputerem. Zainteresowania: Motoryzacja, Militaria i od niedawna informatyka
      Czas na TS: w tygodniu 5-6h weekendy do 12
      Co zmieniłbyś na Serwerze: Serwer z tego co wiem jest lepszy ale postarał bym sie żeby pojawiało się coraz więcej graczy powrócić do czasów zapełnionych serwerów.
      Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać przede wszystkim graczom jak i innym administratorom w potrzebie współpracować i przede wszystkim być uczciwą osobą wobec innych
      Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...