Jump to content
KaMyQ0007

inne [Odrzucone]Prośba o Unbana KaMyQ

Recommended Posts

• Twój Nick: KaMyQ
  • Id konta: 76561198284283348
  • Data/czas bana: ROK
  • Nick Moderatora: Matheo chyba
  • Serwery na których masz bana: Wszystkie
  • Powód bana: Cheaty
  • Uzasadnienie: Ban był słuszny jak najbardziej się do tego przyznam,lecz chciałbym pograć na waszej sieci serwerów bo szczerze mówiąc nie znam innych serwerów które są na takim wysokim poziomie. Już nie będę cheatował.
  • W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Mogę ustawić avatar, pozapraszać znajomych i poprosić kolegę żeby zrobił wam reklamę na yt bo on też tu gra.

Chyba Cię pamiętam z s5 I to było dość niedawno? Ile minęło od czasu otrzymania bana?

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By AjgorPlays
      SteamID64: 76561198966717387
      Data nadania bana/perma: Około lipiec 2018 roku.
      Nick Moderatora: Nie pamiętam z uwagi na czas jaki minął od nadania perma.
      Serwery: Perm na większości (o ile nie wszystkich).
      Powód: Przyznałem się do używania cheatów.
      Uzasadnienie: Minęło bardzo dużo czasu od nadania perma, sam zostałem zrajdowany i zabity przez cheaterów i uznałem, że bez sensu jest używanie wspomagaczy oraz będę się stosował do grania na zasadach fairplay. 
    • By Lucek7xD
      Twój nick: Kudłaty Id konta: 76561198349067672 Data nadania bana: 38 dni temu Czas jaki pozostał do końca: 52dni Nick moderatora: chyba ImxAdy nie pamiętam dokładnie  Serwery na których masz bana: s1,s5, Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Witam serdecznie chciałbym prosić o ub bo żałuje tego co zrobiłem a na s5 najlepiej mi się grało z wszystkich serwerów, Próbuje z apelacja ponieważ ImxAdy mówił żebym po miesiącu napisał apelacje to mnie sprawdzicie czy dalej mam cheaty i jak nie to będzie git. Dziękuje za wyrozumiałość, życzę miłego dnia ❤️ W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zaproponowałem zagrać na hw69 5 kolegom tylko taki problem że nie mamy jak zagrać razem bo mam bana, także mam reklame na teamspeak3 w postaci baneru ❤️
    • By Piotrek1408
      Twój nick: Piotrek1408 Id konta: 76561198273155186 Data nadania bana: 13.01.2020r. Czas jaki pozostał do końca:  89 dni Nick moderatora:  Nie wiem Serwery na których masz bana: Na wszystkich V1 Powód bana:  Cheaty Uzasadnienie: No ogólnie to nieźle bo na jednym serwie napisałem bind <<bodzio>>... A dostałem bana na wszystkich serwerach v1. Ogólnie co mogę powiedzieć.... Przepraszam nie chciałem tego pisać. ,,TO NIE BYŁY czity" Ponieważ nikogo nie zabijałem przez ścianę itp rzeczy. Jeżeli by coś takiego było proszę o dowód bo ja się do Czitowania nie przyznaje. Do pisania bodzio itp rzeczy tak przyznaje się i bardzo tego żałuje. To miało być w celach humorystycznych. Dziwnie to zabrzmi ale to miał być Troll na graczach... A wyszło jak wyszło W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  No może mało znany jestem. Ale dużo znajomych zaprosiłem do grania na hw69. Polecam serwer naprawdę bo przyjemnie sie gra nawet w duo.  Serdecznie polecam serwer.                                                                                                                                                                                                                                                                      PIOTER! 😘 
    • By Ziomeknq1231
      Witam, pobrałem dzisiaj hurtworlda po za instalowaniu włączam launcher i gdy już gra ma się odpalać pokazuje mi się ikonka na pasku i nagle mi się wyłącza próbowałem odpalać ze zgodnością win7 oraz 8 i dalej to samo miał ktoś taki problem?  
      Specyfikacje: 
      win 10 (orginalny)
      CPU: i5 8300H 
      GPU:GTX 1050
      RAM:8GB
    • By ParadoXWhite
      Twój nick: ParadoX✌White Id konta: 76561198381196143 Data nadania bana:   Czas jaki pozostał do końca: 9806 Nick moderatora:nie znam Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana: nie znam Uzasadnienie: od 2018roku nie grałem w hurtworld, nigdy nie miałem bana na żadnym serwie. Naprawde nie wiem skąd ten ban, chciałem wejść na serwer bo widzę ze graja osoby z dawnych moich ekip i chętnie znów bym pograł.  Z góry Dzięki  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Przykładowo: reklama na jakimś FanPage, Instagram, Grupa, YT (kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni), czy inna ciekawa i użyteczna praca)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...