Jump to content
xlem0n

s1 [Odrzucone][Odwołanie] xLeM0n

Recommended Posts

• Twój nick: xLeM0n
  • Id konta: 76561198276651234
  • Data nadania bana:  31 sierpień lub 1 września 
  • Czas jaki pozostał do końca:  około 20dni nie sprawdzałem 
  • Nick moderatora: Dark
  • Serwery na których masz bana:  s1
  • Powód bana: Cheat
  • Uzasadnienie: Dostalem bana za wyslanie na chacie "NAWERON DAUN, BODZIO KING!" 2. Wiem ban jest słuszny złamałem punkt w regulaminie i bardzo przepraszam za to i obiecuję że nigdy się to nie powtórzy. 
  • W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Od wczoraj na bannerze mojego discorda ponad 9k os widnieje napis hw69.pl

unknown-7.png

• Do not like it 1

Niestety ale u nas cheaty są surowo karane jeśli wiedziałeś że to jest zakazane to dlaczego to zrobiłeś? za 2 tyg kończy ci się ban odczekaj tą kare Odrzucam.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By kolbi
      Nick na forum: Kolbi
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kolbi
      SteamID: 76561198188809806
      Klan/Ekipa w jakiej grasz:BTWG
      Imię: Piotr
      Mikrofon: tak mam samson c1u pro
      Mutacja: tak mam
      Znajomość regulaminu: przeczytany
      Znajomość gry: jest tak na 8/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zależy od dnia staram się być co dziennie 
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie 
      Coś o sobie: Cześć mam na imię piotrek pseudonim kolbi lobie grac w tą gierkę bo sprawia mi dużo przyjemności . Uczę  się w szkole mechanicznej.CO tu dużo mówić chciałbym się dostać do administracji.Ponieważ już trochę przesiedziałem na tym serwerze i w sumie spróbował bym czegoś nowego.
      Zzekam na odpowiedz z góry dzięki może tym razem się w końcu uda
      Dlaczego Ty: ponieważ wydaje mi się ze dam rady spełnić wymagania helpera i zrobić co w mojej mocy żeby na serwerze był porządek .Patrząc na ten chat trzeba w końcu zrobić jakiś porządek bo aż oczy bolą 
    • By ParaCarry
      Twój nick: ParaCarry Hw69.pl Id konta: 76561198976310762 Data nadania bana: Około Rok Temu Czas jaki pozostał do końca: 100986 Nick moderatora: Nie Pamiętam Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Nie Jest Podany Uzasadnienie: Rok Nie Mogłem Pograc Nawet Na innym Steam W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  
    • By kolbi
      Nick na forum: Kolbi
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Kolbi
      SteamID: 76561198188809806
      Klan/Ekipa w jakiej grasz:BTWG
      Imię: Piotr
      Mikrofon: tak mam samson c1u pro
      Mutacja: tak mam
      Znajomość regulaminu: przeczytany
      Znajomość gry: jest tak na 8/10
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zależy od dnia staram się być co dziennie 
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie 
      Coś o sobie: Cześć mam na imię piotrek pseudonim kolbi lobie grac w tą gierkę bo sprawia mi dużo przyjemności . Uczę  się w szkole mechanicznej.CO tu dużo mówić chciałbym się dostać do administracji.Ponieważ już trochę przesiedziałem na tym serwerze i w sumie spróbował bym czegoś nowego.
      Zzekam na odpowiedz z góry dzięki może tym razem się w końcu uda
      Dlaczego Ty: ponieważ wydaje mi się ze dam rady spełnić wymagania helpera i zrobić co w mojej mocy żeby na serwerze był porządek 
    • By Kapi__
      Nick na forum:  Kapi__ Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Tedzik SteamID: 76561198999521347 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BTWG Imię:  Kacper Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  mysle, ze okolo 10-20h tygodniowo. Nawet moze i wiecej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: U was nie, ale helperem bylem nie raz. Coś o sobie: Czesc! Jestem Kacper. Mam 18 lat, Chodze do zawodowki na profilu mechanik pojazdow samochodowych. Interesuje sie samochodami, jak sam profil wskazuje ale tez Jazda na desce oraz komputerami. Mam duzo czasu na gre.  Dlaczego Ty: Poniewaz, lubie pomagac graczom. Jestem w miare pomocny. Mam duzo czasu na gre. Mysle, ze sie nadaje.Gram tutaj juz troche czasu, wiec czemu by nie sprobowac. Dzieki! Milego dnia!
    • By kolbi
      nie mogłem znaleść gdzie to wstawić
      Nick na forum: kolbi Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: kolbi SteamID: 76561198188809806 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BTWG Imię: Piotr Wiek: 18 Mikrofon: Jest samson c1u pro Mutacja: jest Znajomość regulaminu: jest Znajomość gry: jest Czas jaki możesz poświecić serwerowi: pon,wt 5,6godz |sroda 4godz | czwartek 5,6 | piątek nie określoną  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: nie Coś o sobie: jestem kolbi mam 18 lat lubię grać w rożne gry miły przyjazny itp Dlaczego Ty: BO trzeba zrobić jakiś porządek 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...