Jump to content
TrixusHD

s8 [Odrzucone][Odwołanie] TrixusHD

Recommended Posts

Twój nick:  TrixusHD hw69.pl

Id konta:  76561198262541950

Data nadania bana:  16.11.2020

Czas jaki pozostał do końca:  82 dni

Nick moderatora:  Pisze tylko wyrzucony z serwera a przez kogo to nie ma.

Serwery na których masz bana: s8

Powód bana: CHEAT

Uzasadnienie: Wszedłem do gry po pszerwie i odpaliłem na chwile esp na s6 i po paru minutach wyszedłem z serwera i odinstalowałem espa ponieważ nie chciałem psuć graczom rozgrywki na innych serwerach to odinstalowałem espa z kompa bo wiedziałem ze mogę dostać bana a bardzo mi zależy żeby grać na innych serwerach typu s5,s8. Dostałem bana następnego dnia na s6 . Za parę dni chcę wejśc na s8 i też mam bana gdyż nie używałem esp na s8 tylko na s6.Bardzo żałuję że włączyłem espa w gierce . Chciałbym tylko prosić o unbana na s8 gdzie na s8 nie miałem włączonego espa.

 

Edited by TrixusHD
 • Awesome xd 1
 • Do not like it 1

Share this post


Link to post

Używałeś cheatów, wchodziłeś na nowych kontach. Odwołanie odrzucam.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By dawidvdka
   Nick na forum: dawidvdka Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: (ツ) ひっくり返らない : , ごきげんよう hw69.pl SteamID: 76561198831208866 Klan/Ekipa w jakiej grasz: żadnej Imię: Dawid Wiek: 14 Mikrofon: Bardzo dobry Mutacja: prawie zerowa Znajomość regulaminu: bardzo dobra Znajomość gry: 7/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-7 h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak Coś o sobie: Nazywam się Dawid mieszkam w Wielkopolsce.Moje zainsteresowania to : informatyka, sporty ,offroad . Od dawna chciałem zostać helperem lecz nie wiem czy uda mi się przez mój wiek. Dlaczego Ty: Ponieważ byłem helperem na dużo serwerach i bardzo się dobrze sprawowałem
  • By dawidvdka
   Witam! Mam pytanie ,ponieważ chciałbym wiedzieć czy jest wolne miejsce na helpera s8 a jeżeli jest to prosiłbym o wzór.
  • By szymus970
   witam dało by rado zwiększyć drom ammo z hangarów?
   Nieraz biegam po hangarach po 1h i ledwo wypadnie stak ammo do pompy lub emki 
  • By szymus970
   Nick na forum: szymus970 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [4FUN]Szymus970 SteamID: 76561198362172528 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  4FUN Imię: Szymon Wiek: 23 Mikrofon: Tak, posiadam BEHRINGER C1 Mutacja: Głos po mutacji Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas jaki mogę poświęcić na opiekę serwera, to od 3 do 7 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: TAK byłem tu juz helperem na S3 i s6 Coś o sobie: Jestem szymon mam 23 lat, interesuję się motoryzacją i wędkarstwem, ale lubię też często grać na waszych serwerach. Dlaczego Ty: Ponieważ nie widziałem od dłuższego czasu helpera na s8 a jest, tu dość toksyczna atmosfera i myślę, że jednak przydałby się spokojny i ogarnięty helper na s8.
  • By klin
   Twój nick: Klin Id konta: 76561198294212770 Data nadania bana: 10.02.2021 Czas jaki pozostał do końca: ~7 h  Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s8  Powód bana: "cheats" Uzasadnienie: włączyłem zwykłego hw z włączonym cheatsengine do zmiany fova na 50 dla beki i zapomniałem i wchodzę na serwis i mnie wywaliło za cheats wiec xd  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: zaprosiłem 5 kolegów na serwer mielismy miło graćale nie wyszło może teraz sie uda to zaprosze na wiecej  czyli musze czekac jeszcze ??
   czyli musze czekac jeszcze ?? 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...