Jump to content
spenderr

s6 [Odrzucone][Odwołanie] SpEnDeRr

Recommended Posts

Twój NickSpEnDerR hw69.pl

Id konta:  76561198988212253

Data/czas bana: 10.09.2019 / na 365dni

Nick Moderatora: nie znam 

Powód bana: nie jest mi znany 

Uzasadnienie: Wchodzę dziś na HW i patrze mam bana. Byłem na centrum pomocy  i kazali mi napisz podanie o ubana.  Więc uważam ze ban dostał nadany bez podstawy. Proszę bardzo o ubana ponieważ lubię grac w hurtworlda. 

W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:

Edited by spenderr

1 godzinę temu, spenderr napisał:

kazali mi napisz podanie o ubana.  Więc uważam ze ban dostał nadany bez podstawy

Nic podobnego, w jaki sposób wysnułeś takie wnioski?

Steam id jest błędne.

Bana dostałeś za 'multi', po czym próbowałeś wchodzić na kolejnych kliku multikontach.

nie wchodziłem na żadnych innych kontach 

to moje nowe konto bo stare mi ukradli. zrobiłem se nowe konto i kolega mnie namówił na granie w hw 

Wczoraj dostałeś bana od @Incognito za 'multi' i z tego powodu dzisiaj jak to napisałeś zacytuję:

9 minut temu, spenderr napisał:

stare mi ukradli. zrobiłem se nowe konto i kolega mnie namówił na granie w hw

huehuehue :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By XennoX
      * XennoX
      * XennoXI csgo.net
      * 76561198333045989
      * /
      * Klaudiusz
      * 18
      * Jest
      * Jest
      * Jest
      * 5/10
      * W tygodniu w godzinach popołudniowych.
      * Tak 
      * Siema jestem Klaudiusz.
      Interesuje się sportami, militariami, grami i wieloma jeszcze innymi rzeczami.
      Mieszkam w Gdańsku i uczęszczam do liceum mudurowego.
      Co mogę więcej o sobie powiedzieć ? Lubie melanże
      * Dlaczego ja? Chce pomóc serwerowi w skutecznej walce z cheaterami oraz pomóc w rozwijaniu go.
      Sam Incognito zaproponował mi jak i zachęcił do złożenia podania twierdząc że się nadaje :).
    • By Ciemuga
      Nick na forum: Ciemuga  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Ciemuga hw69.pl SteamID: 76561198989671097 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BACK Imię: Szymon Wiek: 18 Mikrofon: nie, ;c ale to chyba nie jest duży problem ;P Mutacja: yes Znajomość regulaminu: 100% Znajomość gry: 200% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały weekend i podczas tygodnia z 6h minimum #Nolife heh Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale oglądałem pare  Coś o sobie: Nazywam sie szymon lubie,szybkie auta,grac w kompa I nie lubie pracy ani szkoly heh jak każdy albo i nie? :) Dlaczego Ty: Incognito mi podpowiedział,że mogę pomagać Don Vito czy tam jakoś tak to działa więc czm nie spróbować swoich sił? :)
    • By dmk123456
      Twój Nick: DMK hw69.pl Id konta: 76561198845171403 Data/czas bana: Nie wiem na ile bo jest za multi Nick Moderatora: - Powód bana: Multi Uzasadnienie:  Dzielę komputer z bratem i on ma bana,ban był za cheaty ,Przepraszam za niego i Prosze od UB W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca
    • By Puber6060
      Nick na forum: Puber6060 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: dycha/grałem pod elosiema i puber6060 SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963125964/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: PTK Imię: Martin Wiek:18  Mikrofon: Posiadany  Mutacja: Posiadana Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od pon/pt 6h w sob i nz 24 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Lubie grać w hurtworld. Nie lubie gości na espie . Jestem ogarniety nie taki co chleje i cpa  Dlaczego Ty: jak nie ja to kto ma byc jestem dzień w dzień na hw   
    • By janusz221
      Twój Nick: Good7uck Id konta: 765611984017914493 Data/czas bana: nie wiem Nick Moderatora: również nie wiem Powód bana: tak samo nie znany Uzasadnienie:  Gralem wczoraj z kolegą normalnie na s6 i wyszlismy z gry jakos o 3 w nocy bo nie bylo co robic,po czym chce wbic jakos 30min temu i pisze ze mam bana W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Jak bym cos zrobil na bana to bym cos wrzucił teraz to jest zbędne   
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...