Jump to content
reQ1111

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] reQ

Recommended Posts

• Twój nick:Boski reQ
  • Id konta: (76561198375693916)
  • Data nadania bana: (05.09.2019)
  • Czas jaki pozostał do końca: przekroczył już 10 dni
  • Nick moderatora: !Dark
  • Serwery na których masz bana: S1
  • Powód bana: współudział z zbanowanym spam bodzio
  • Uzasadnienie: (mój ban powinien minąc 9 dni temu a jak wchodze to mam do końca 26)
  • W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: sprowadziłem dużo znajomych na serwer PS. Pozdro Krzysiu
Edited by reQ1111
  • Like 1

Uważam że kolega odczekał swoje i żałuje swoich czynów , każdy zasługuje na drugą szanse znam go z serwera miły pozytywny Człowiek ;)

Jestem na tak ! pozdrawiam Pana Krzysia :D

Teraz, cykablyat napisał:

Uważam że kolega odczekał swoje i żałuje swoich czynów , każdy zasługuje na drugą szanse znam go z serwera miły pozytywny Człowiek ;)

Jestem na tak ! pozdrawiam Pana Krzysia :D

Ta aż przeczekałem Pozdro Krzysiu

• Like 1

tak jestem miłym graczem zdaży mi się obrazić kogoś ale to każdemu się przytrafia mam nadzieje panie Krzysztofie że rozpatrzy pan moje odwołanie Pozdrawiam z rodzinką reQ

• Sad 1

Myślę że doczekał swoją karę i powinien otrzymać 2 szansę. Mialem okazję go poznać gralem z nim w ekipie przez jakiś czas.  Zdażylo mu się kogoś obrazić, ale gracz jest sympatyczny i miły. 😉

Edited by Adrianek

Z tego co widzę ban został nadany na początku listopada na 3miesiace, nie za współpracę z cheaterem, a cheaty. Przypominasz coś sobie? 

nomi sprawdzał w logach ban został nadany 05.09.2019 za spam bodzio king i granie z cheterem bana dostałem na 90 dni czyli 3 miesiące czas bana minął 9 dni temu a jak wchodzę to jest napisane że pozostało 26 dni

12 godzin temu, reQ1111 napisał:

mój ban powinien minąc 9 dni

Lepsze pytanie to o którym banie mowa? :D

Widocznie nałożyły się bany z innych serwerów/multikont rozpropagowane na pozostałe. Ostatniego bana miałeś nałożonego w listopadzie na 3 miesiące i ten aktualnie obowiązuje, za cheaty, notoryczne ukrywanie cheatera i multikonta.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Majdaneek
      Witam i pytam czy była by opcja żeby przenieść vipa na inne steamid aktualnie gram na nonsteamie dzisiaj zakupiłem sobie konto steam i chciałbym przenieść na inne steam id
    • By mafio1711
      Twój nick: MaFisTa Id konta: 76561198892723857 Data nadania bana: 1 rok Czas jaki pozostał do końca: Perm Nick moderatora:  Najprawdopodnie Stalker ale nie jestem pewny Serwery na których masz bana: Wszystkie ale konkretnie wyrwałem na s1 Powód bana: Wspomagacze do gry Uzasadnienie: Wracam do gierki po sporym okresie czasu ale starych błędów nie cofnę dlatego zwracam sie do szanownej administracji serwerowej w sprawie unbana ,rozumiem swój błąd i chce się poprawić i zacząć wszystko od nowa tylko stoi mi na drodze ban . Mam nadzieje na danie mi szansy i dziękuje za poświęcony czas z wyrazami szacunku MaFisTa  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Zrobiłem reklame serwera  :} oraz również na własnym profilu na steam :   
    • By kmxkmx
      Twój nick: KMX / Banan hw69.pl
      Id konta: 76561198185592042 / 76561199013624041
      Data nadania bana: dziś
      Czas jaki pozostał do końca: 30 dni
      Nick moderatorki/kierowniczki: mateogaming 
      Serwery na których masz bana: s1
      Powód bana: nie wiem
      Uzasadnienie: Mam dwa konta ja gram na kmx mój młodszy brat na drugim. Dostałem bana na ip za to że oszukuję ich bo mój brat wbił na cp   
      Po co mam oszukiwać skoro na swoim 1'szym koncie nie mam bana i jakie to mulciaki XD W dodatku mam zakupioną rangę vip na swoim koncie.
      I nie pozdrawiam mateo który nie umiał sprecyzować za co mam bana i pyta mnie o gwoździe w totemie. XD
    • By SzYmczOOk
      Kupiłem wczoraj svipa na s1 chciał bym go przełozyc na s5 albo chociaż monety zwrocić.
    • By xGrubaseQx
      Twój nick: ★♋★ GrubaseQ #RekruOn
      Id konta: 76561198797528106/GrubaseeQ
      Data nadania bana: Lipiec - Nie pamiętam dnia
      Czas jaki pozostał do końca: 191 dni
      Nick moderatorki/kierowniczki: eN
      Serwery na których masz bana: s1
      Powód bana: Cheaty
      Uzasadnienie: Chciałbym wrócić na serwer bo są ferie a wiadomo jak są ferie jest więcej czasu. :d
       Moim zdaniem odczekałem już troszeczkę i moglibyście się już nade mną zlitować 
      i dać tego unbana obiecuje że już nigdy tego nie odpalę na waszej serwerowni przysięgam.Może jakiś vipek by wleciał albo i coś więcej

W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: reklamę na grupie hurtworlda oraz na moim profilu steam :d

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...