Jump to content
reQ1111

s1 [Odrzucone][ODWOŁANIE] reQ

Recommended Posts

• Twój nick:Boski reQ
  • Id konta: (76561198375693916)
  • Data nadania bana: (05.09.2019)
  • Czas jaki pozostał do końca: przekroczył już 10 dni
  • Nick moderatora: !Dark
  • Serwery na których masz bana: S1
  • Powód bana: współudział z zbanowanym spam bodzio
  • Uzasadnienie: (mój ban powinien minąc 9 dni temu a jak wchodze to mam do końca 26)
  • W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: sprowadziłem dużo znajomych na serwer PS. Pozdro Krzysiu
Edited by reQ1111
  • Like 1

Uważam że kolega odczekał swoje i żałuje swoich czynów , każdy zasługuje na drugą szanse znam go z serwera miły pozytywny Człowiek ;)

Jestem na tak ! pozdrawiam Pana Krzysia :D

Teraz, cykablyat napisał:

Uważam że kolega odczekał swoje i żałuje swoich czynów , każdy zasługuje na drugą szanse znam go z serwera miły pozytywny Człowiek ;)

Jestem na tak ! pozdrawiam Pana Krzysia :D

Ta aż przeczekałem Pozdro Krzysiu

• Like 1

tak jestem miłym graczem zdaży mi się obrazić kogoś ale to każdemu się przytrafia mam nadzieje panie Krzysztofie że rozpatrzy pan moje odwołanie Pozdrawiam z rodzinką reQ

• Sad 1

Myślę że doczekał swoją karę i powinien otrzymać 2 szansę. Mialem okazję go poznać gralem z nim w ekipie przez jakiś czas.  Zdażylo mu się kogoś obrazić, ale gracz jest sympatyczny i miły. 😉

Edited by Adrianek

Z tego co widzę ban został nadany na początku listopada na 3miesiace, nie za współpracę z cheaterem, a cheaty. Przypominasz coś sobie? 

nomi sprawdzał w logach ban został nadany 05.09.2019 za spam bodzio king i granie z cheterem bana dostałem na 90 dni czyli 3 miesiące czas bana minął 9 dni temu a jak wchodzę to jest napisane że pozostało 26 dni

12 godzin temu, reQ1111 napisał:

mój ban powinien minąc 9 dni

Lepsze pytanie to o którym banie mowa? :D

Widocznie nałożyły się bany z innych serwerów/multikont rozpropagowane na pozostałe. Ostatniego bana miałeś nałożonego w listopadzie na 3 miesiące i ten aktualnie obowiązuje, za cheaty, notoryczne ukrywanie cheatera i multikonta.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Sito
      Twój nick: Josh Id konta: 76561198087351929 Data nadania bana: Sierpień 2019 Czas jaki pozostał do końca: 198 Dni Nick moderatora: Joint (Prawdopodobnie) Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Cheaty lecz zostało to sprawdzone i ban został zdjęty ale powrócił nie wiem sam jak. Uzasadnienie: Ponieważ gdy zostałem zbanowany przyszedłem na ts wyjaśnić całą sytuacje, pogadać z administracją o tym zajściu.Po 20 min rozmowy wszystko zostało sprawdzone i ban został zdjęty lecz wrócił gdy zapomniałem ze jestem na innym koncie (kolegi gdzie był ban) i nie przelogowywując się wszedłem na hurta zobaczyłem że jest ban więc po chwili namysłu zobaczyłem ze jestm nie na tym koncie wiec loguje sie juz na moje konto wchodzę do gry wpisuje Connect w konsoli a tu nagle ban więc wchodzę na ts administracji a oni mnie odsyłają na forum. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: nic
    • By Lipa
      Twój nick: >($騙子LiPa什麼$™)< Id konta: 76561198831863366 Data nadania bana: 20.01.2020 Czas jaki pozostał do końca: 88dni Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Multi konto Uzasadnienie: Ja osobiście nie łamie regulaminu na serwerze a dostalem bana za nic.... I prosze mnie nie obwiniać za coś czego nie zrobiłem Prosze to szybko rozwiązać 😘 W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay: ..
    • By Loczek
      Twój nick: Loczek Id konta: 76561198159270311 Data nadania bana: 18.01.2020 13:00 Czas jaki pozostał do końca: 90dni Nick moderatora: Dark Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Cheaty Uzasadnienie:  Nie wiem o co chodzi z tą serwerownią najpierw kolega dostaje bana za mulciaka nawet to mulciakiem nie można nazwać bo konta zostały stworzone tego samego dnia a niby ten wasz mulciak dostał bana 1 rok temu a kolega dostał teraz kiedy napisaniu ub i akurat po zakupieniu rang dziwne tak jak parę lat temu.A teraz ja dostaje bana gdy niema mnie na serwerze że niby mam edytowane pliki hurtworlda a to nie prawda bo wszystkie pliki są tego samego dnia edytowane bo instalowałem hurta odnowa a reszta ekipa ma inne dni.I jeszcze byłem sprawdzany i wyszło że wszystko jest spoko jak reszta ekipy. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Jak rudy donosiłem na innych a wy mi bana dajecie. Potwierdzenie

• By AdidaS
      Twój nick: ADD'ek Id konta: 76561198352779702 Data nadania bana: 18.01.2020 koło 13 Czas jaki pozostał do końca: 90dni Nick moderatora: Dark Serwery na których masz bana: s1 Powód bana: Cheaty Uzasadnienie:  Witam dostałem bana za cheaty których nie miałem (edytowany plik ) dostały bana za to 3 osoby od nas z ekipy. Lecz nie wiem dlaczego ponieważ plik był edytowany/utworzony gdy instalowałem hurtworlda, potwierdzenie znajduje się na zdjęciu. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania  Można sprawdzić (teamviewer) xxx W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: 
    • By papieszu
      Nick na forum: papieszu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Aktualnie Papierzak, inne nicki to min: Joker, D3mon, Starszy Simba SteamID: 76561198982966876 Klan/Ekipa w jakiej grasz: 420 Imię: Damian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak, posiadam około 4.5k godzin Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dość sporo gdyż uczę się w weekendy, od tego wipe mam w aktualnej chwili chyba 26 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem te funkcję z tego co pamiętam prawdopodobnie na którymś z waszych serwerów, ewentualnie była to inna serwerownia Coś o sobie: Mam na imię Damian, gram w hurtworlda od ponad 4lat. Interesuję się e-sportem, motoryzacją oraz edytowaniem zdjęć/muzyk w różnych programach. Z charakteru raczej zazwyczaj spokojny. Na serwerowni hw69 gram już dość sporo oczywiście też ze sporą przerwą ponad jak się nie mylę 6-9miech, kiedyś też posprzeczaliśmy się z jednym z administratorów z tego została nałożona kara oraz pkt ostrzeżenia. Dlaczego Ty:  Myślę, że ja ponieważ pełniłem taką funkcję już nie jednokrotnie w wszelakich grach typu mc, cs 1.6, cs:go itp. Oraz na serwerze nie wliczając el_patrona to nie widać praktycznie nikogo późniejszymi wieczorami.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...