Jump to content
Querqu

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Querquツ✓

Recommended Posts

Witam.

Dzisiaj rano jak zawsze chciałem odwiedzić moją bazę na cudownym serwerze s1.hw69.pl. Lecz moim oczom ukazał się napis:

"Wyrzucony z serwera you have been tempbanned for 29 days [Bugowanie]. Chciałbym zaznaczyć że od samego startu wipe tylko i wyłącznie dropiłem i od czasu do czasu się z kimś strzelałem. Myślę że mogła nastać pomyłka co do tego kto bugował. Liczę na szybką odpowiedź administratorów serwera. Mój nick to:Querquツ✓ hw69.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Querqu

Przeniosłem  ci temat do odpowiedniego działu (odwołanie od bana)  i zastosuj się do wzoru.

Brak zainteresowania odwołaniem. Następnym razem zastosuj się do wzoru. Odwołanie odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By POROBIONY121
      Twój nick: ZIELUI
      Id konta: 76561198368032696
      Data nadania bana: 19.02.2021
      Czas jaki pozostał do końca: 4 dni
      Nick moderatora: nie ma
      Serwery na których masz bana: s1
      Powód bana: Wszedlem na kolegi koncie na ktorym byl ban i mi sie przenioslo na konto na ktorym gram na s1
      Uzasadnienie: Jestem niewinny POZDRO
    • By Sebalol
      Nick na forum: sebalol Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sebeq1337 SteamID: 76561199112766488 Klan/Ekipa w jakiej grasz: DFL Imię: Sebastian Wiek: 16 Mikrofon: mam Mutacja: jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: zelezy ile bedzie trzeba a tak to 7-10h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: w hurtword nie , w innych grach tak. Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać); Mam na imie Sebastian, pochodzę z województwa Podkarpackiego, interesuje sie informatyką , lubie grać w hurtworld, jestem administratorem serwera mta od paru miesięcy i dobrze pełnie funkcje.  Potrafię współpracować w grupie, jestem dosyć miłym graczem, nie wyzywam. Lubię pomagać innym. Dlaczego Ty: aktywnosc + pomoc
    • By EzBanWidzowie
      Nick na forum: EzBanWidzowie
          Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: EzBanWidzowie
          SteamID: 76561198194144717
          Klan/Ekipa w jakiej grasz: Days
          Imię: Wiktoria
          Mikrofon: Tak
          Znajomość regulaminu: 10/10
          Znajomość gry: 10/10
          Czas jaki możesz poświecić serwerowi: +5h dziennie
          Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak
          Coś o sobie/Dlaczego Ty: W Hurtworlda mam ok 5kh. Zawodowo gram w gry, w wolnym czasie studiuję, oprócz tego uczę się języka chińskiego i gram w szachy na kurniku. Nie lubie toksyczności na czacie i bardzo jej unikam. W ekipie mam paru takich gagatków i z wielką chęcią będę ich mutować. Od długiego czasu interesuje się poczynaniami serwera i bardzo chętnie poświęcę się opiece serwera i jej użytkownikom.
    • By Matwoj24
      Nick na forum: Matwoj24 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ﮞMatwojﮞ hw69.pl SteamID:76561198154569581 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Days Imię: Patryk Wiek: 22 Mikrofon: jest  Mutacja: jest  Znajomość regulaminu: 10/10  Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  weekendy 16h w tygodniu 5h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak   Coś o sobie:  Nazywam się  Patryk i mam 22 lata. Kocham hurtworlda i poświęciłem mu 6000h.Mam chłopaka z którym jestem już 2 lata, lubię sport i uwielbiam kuchnie wietnamską. Dlaczego Ty: Od bardzo długiego czasu biorę udział w rozwoju serwerowni, mam kreatywne pomysły (eventy,itp). Jestem także czynnym użytkownikiem czatu (nic mnie nie ominie).
      Lubię pomagać ludziom i się z nimi dzielić swoim doświadczeniem. Wielokrotnie walczyłem o sprawiedliwość i broniłem społeczności i jej praw niczym Niezależny Samorządny Związek Hurtworldowy „Solidarność” w 1989 roku. Jestem tu przede wszystkim dla graczy a nie dla siebie. Ps: proszę nie zwracać uwagi na moją aktywność bo wróciłem po przerwie  proszę brać pod uwagę moja aktywność gdy grałem aktywnie,doczego zamierzam wrocic od next wipa
    • By Adrianek
      Twój nick: Adrianek  Id konta: 76561198844459545 Data nadania bana: Wczoraj  Czas jaki pozostał do końca: 331 dni  Nick moderatora: Nieznany Serwery na których masz bana: all  Powód bana: Bugowanie  Uzasadnienie: Ban z innego konta przenióśł się na moje główne konto. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: zareklamowałem na grupie na steamie  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...