Jump to content
Plague

s6 [Odrzucone][Odwołanie] Plague #GetRaid

Recommended Posts

• Twój Nick: Plague #GetRaid | hw69.pl
  • Id konta: 76561198864865192
  • Data/czas bana:  15.04.19
  • Nick Moderatora:  Stalker hurt4u.pl
  • Powód banaBan za oprogramowanie wspomagające, obraza administracji
  • Uzasadnienie: Myślę że ban był bezpodstawny gdyż przed nałożeniem bana nie zostałem sprawdzony oraz nigdy nie używałem żadnych wspomagaczy. A co obrazy administracji przyznaję się lecz to było pod wpływem bardzo dużych emocji, i teraz wiem że mogłem tego nie robić gdyż straciłem przez to szansę na unbana. Jeżeli mógłbym to proszę o danie mi ostatniej szansy.
  • W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem sieć w niżej wymienionych miejscach: Niestety ale aktualnie jestem w stanie przeprosić stalkera za moje wyzwiska, a jak to nie będzie starczyć to coś napewno jeszczę wymyślę ale tak jak mówiłem nie mogę niczego innego aktualnie zrobić.
  • Do not like it 1

GOŚCIU BYLO NAGRANE JAK NAWALACIE  PRZEZ ŚCIANY JAK DLA MNIE TO KAŻDY POWINIEN DOSTAĆ BANA OD WAS BO TO SIĘ NAZYWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ   ZBIOROWA BO KAŻDY OD WAS Z EKIPY NIE ROBIŁ SB NIC Z TEGO ZE MACIE ODPALONYCH GRACZY W EKIPIE

• Awesome xd 1

@LysyZbs zamilcz bo do piet  nam nie dorastasz kolega przeprosił p prosi o 1 szanse wiec powinien dostać a wy z ekipy THT potraficie tylko płakac ze odpaleni itp itd poprostu lepsi jestesmy  od was dzisiaj sie spłakaliscie ze viper ma espa  i co i lipa bo sprawdził go DAWID  i my gramy czysto człowieku wiec zamilcz  

• Do not like it 1

1 minutę temu, rafal10333 napisał:

@LysyZbs zamilcz bo do piet  nam nie dorastasz kolega przeprosił p prosi o 1 szanse wiec powinien dostać a wy z ekipy THT potraficie tylko płakac ze odpaleni itp itd poprostu lepsi jestesmy  od was dzisiaj sie spłakaliscie ze viper ma espa  i co i lipa bo sprawdził go DAWID  i my gramy czysto człowieku wiec zamilcz  

No dobra to zaczniemy tak :

Po 1 to weź wyjdź i naucz się pisać.

Po 2 jeśli uważasz ze jesteś lepszy to czemu zawołałeś caly serwer do pomocy i jeszcze na espie cisnęliście??.

Po 3 jak na swój wiek jesteś na poziomie podstawówki  oczywiście nie obrażając ich    

lepsi jestesmy i to was boli płaczki macie helperow w ekipie i to wykorzystujecie płaczecie ze mamy  espa itp zal mi was  grany czysto  człowieku  wiec zamilcz i idz sie spłacz w ramiona 

• Do not like it 1

Dobra skończmy to już bo to robi się bez sensu ,jeśli myślisz ze jesteś lepszy to po co był ten espik co??

ja mam espa  co nie powiesz smiesznys nikomu nie udowodnili  bo nikt nie ma człowieku płaczecie jak dzieci a po 2 podczas tego rajdu mnie nie było był viper ktory był sprawdzany xx diablo tez był sprawdzany wiec nie szukaj dzióry w całym bo nie znajdziesz 

• Do not like it 1

Z tego co wiem nie zostałeś sprawdzony z powodu wyjścia z serwera , lub multi konta bany u nas nie są nakładane za nic i bez dowodów. A więc jeśli chodzi o tą sytuację odpocznij sobie jeszcze trochę , zrób coś dla serwerowni by otrzymać unbana :) . Pozdrawiam wesołych świąt . 

• Not sure if trolling or stupid 1

nie zostałem sprawdzony gdyż bana nałożyli mi odrazu bez sprawdzenia

Oj plaga.... widzisz twoja ekipa sobie juz gra na serwerze ale Ty nie dostaniesz ub za te wyzwiska na cp. Mogles sie ugrysc w jezyk a nie wyzywac moderatorow helperow i caly nasz serwer.

Miałes sobie odpoczac i napsiac ub dopiero poczatkiem maja a ty co....tylko zasmiecasz forum.

• Not sure if trolling or stupid 1
  • Do not like it 1

STALKER daj mu szanse nie bądz taki zimny drań   kazdy w nerwach mówi rózne rzeczy a jesli chodzi o ścisłość to wyzywał na ts a nie w grze ani na czacie głosowym wiec ban powiniwn by na ts na 7 dni a nie na gre kolego mój drogi  nie łączmy gry z ts  i nie mow ze cie strasznie uraził  okazał skruchę i co jeszcze od niego oczekujesz ???

• Do not like it 1

Cytat

Oj plaga.... widzisz twoja ekipa sobie juz gra na serwerze ale Ty nie dostaniesz ub za te wyzwiska na cp. Mogles sie ugrysc w jezyk a nie wyzywac moderatorow helperow i caly nasz serwer.

Miałes sobie odpoczac i napsiac ub dopiero poczatkiem maja a ty co....tylko zasmiecasz forum.

Tylko ty nic nie mówiłeś ani nie pisałeś kiedy mam napisać odwołanie, mi przekazali że mówiłeś że będę mógł się starać o ub jeżeli wyrażę skruchę i przeproszę cię za te wyzwiska.

Edited by Plague

Dobra to przeproś jeszcze wszystkich modów...potem helperów a i jescze Darka a jak skonczysz to caly serwer i wtedy pogadamy pozdro.

• Do not like it 1

EEE chyba sobie jaja robisz nikt z ekipy 4FUN nie zniży  się do twojego poziomu i nie bedzie przepraszał kogos komu nic nie zrobił a jezeli cie to jara to do szkoły i niech cie dzieci przepraszaja a nie on teraz to przeginasz pałe piszesz jak bys był wielkim moderatorem a jesteś tylko podwładnym DARKA i nie  jaraj sie że to twoja serwerownia bo tak nie jest   napisał bym ci cos ale po co jak do ciebie mówić to jak do skały  jest takie przysłowie  ale nie bede go pisał bo po co jak taka prawda

Edited by rafal10333
  • Like 2
  • Do not like it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By XennoX
      * XennoX
      * XennoXI csgo.net
      * 76561198333045989
      * /
      * Klaudiusz
      * 18
      * Jest
      * Jest
      * Jest
      * 5/10
      * W tygodniu w godzinach popołudniowych.
      * Tak 
      * Siema jestem Klaudiusz.
      Interesuje się sportami, militariami, grami i wieloma jeszcze innymi rzeczami.
      Mieszkam w Gdańsku i uczęszczam do liceum mudurowego.
      Co mogę więcej o sobie powiedzieć ? Lubie melanże
      * Dlaczego ja? Chce pomóc serwerowi w skutecznej walce z cheaterami oraz pomóc w rozwijaniu go.
      Sam Incognito zaproponował mi jak i zachęcił do złożenia podania twierdząc że się nadaje :).
    • By spenderr
      Twój Nick: SpEnDerR hw69.pl
      Id konta:  76561198988212253
      Data/czas bana: 10.09.2019 / na 365dni
      Nick Moderatora: nie znam 
      Powód bana: nie jest mi znany 
      Uzasadnienie: Wchodzę dziś na HW i patrze mam bana. Byłem na centrum pomocy  i kazali mi napisz podanie o ubana.  Więc uważam ze ban dostał nadany bez podstawy. Proszę bardzo o ubana ponieważ lubię grac w hurtworlda. 
      W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
    • By Ciemuga
      Nick na forum: Ciemuga  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Ciemuga hw69.pl SteamID: 76561198989671097 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BACK Imię: Szymon Wiek: 18 Mikrofon: nie, ;c ale to chyba nie jest duży problem ;P Mutacja: yes Znajomość regulaminu: 100% Znajomość gry: 200% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały weekend i podczas tygodnia z 6h minimum #Nolife heh Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale oglądałem pare  Coś o sobie: Nazywam sie szymon lubie,szybkie auta,grac w kompa I nie lubie pracy ani szkoly heh jak każdy albo i nie? :) Dlaczego Ty: Incognito mi podpowiedział,że mogę pomagać Don Vito czy tam jakoś tak to działa więc czm nie spróbować swoich sił? :)
    • By dmk123456
      Twój Nick: DMK hw69.pl Id konta: 76561198845171403 Data/czas bana: Nie wiem na ile bo jest za multi Nick Moderatora: - Powód bana: Multi Uzasadnienie:  Dzielę komputer z bratem i on ma bana,ban był za cheaty ,Przepraszam za niego i Prosze od UB W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca
    • By Puber6060
      Nick na forum: Puber6060 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: dycha/grałem pod elosiema i puber6060 SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198963125964/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: PTK Imię: Martin Wiek:18  Mikrofon: Posiadany  Mutacja: Posiadana Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od pon/pt 6h w sob i nz 24 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak Coś o sobie: Lubie grać w hurtworld. Nie lubie gości na espie . Jestem ogarniety nie taki co chleje i cpa  Dlaczego Ty: jak nie ja to kto ma byc jestem dzień w dzień na hw   
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...