Jump to content
Orbita1

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Orbita1

Recommended Posts

twój nick: Orbita

id konta: 76561199038827928

Data nadania bana : około kwietnia

czas jaki pozostał do końca: 111

nick moderatora : nwm

serwery na których masz bana: Wszystkie serwery hw69

powód bana :napisane jest za cheaty a naprawde za niewstawienie  sie na ts

uzasadnienie: myślę że juz długo czekam wiem ze za głupotę się płaci ale chciałbym zagrac na serwerach z kolegą proszę o unbana  i zagrali byśmy wipe na x5  więc zależy mi na czasie

W ramach zadośćuczynienia: zaprosiłem znajomych na serwer i jak dostane ub razem będziemy grać na serwerze

Pozdrawiam

Postanawiam wielka poprawe

Edited by Orbita1
  • Like 1

Wiadomość automatyczna:

Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.

• Like 1

W dniu 21.10.2020 o 17:55, Orbita1 napisał:

W ramach zadośćuczynienia: zaprosiłem znajomych na serwer i jak dostane ub razem będziemy grać na serwerze

Pozdrawiam

Postanawiam wielka poprawe

Postaraj się coś zrobić dostarcz nam jakiś ss cokolwiek co to potwierdza lub zrób grafikę czy reklamę. Aktualnie odrzucam, spróbuj za jakiś czas

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Skop321
      Nick na forum: Skop321 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sowa hw69.pl SteamID: 76561198151566499 Klan/Ekipa w jakiej grasz: CBS Imię: Julian Wiek: 19 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem Hurtworld , ts3 oraz Forum Hw69.pl Znajomość gry: Bardzo dobrze znam się na tej grze dużo w nią gram wyróżniam się z budowania dobrze buduje Czas jaki możesz poświecić serwerowi: No tak poświęcam około 10 czasami 11 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale w innych grach takich jak Minecraft , Unturned i inncyh Coś o sobie: Witam jestem Julian , Mam 19 lat , pochodzę z Wielkopolski niedaleko Leszna , Jestem bardzo sympatyczną osobą której nie da się nie lubić , Nie toleruje chamskiego odzywania się do młodszych osób  Dlaczego Ty:  Ponieważ chciałbym zostać helperem nie byłem jeszcze nigdy na hw69, a jestem bardzo dobrą osoba której można zaufać oraz która pomaga jeżeli coś się dzieje złego
    • By knut
      Twój nick: KNUT ︻デ═一 ▸
      Id konta: 76561198319216050
      Data nadania bana: 21.11.2020
      Czas jaki pozostał do końca: 29 dni
      Nick moderatora: nie wiem
      Serwery na których masz bana: chyba tylko s5 ale nie jestem pewien czy nie na więcej
      Powód bana: bugowanie którego nie robiłem
      Uzasadnienie: Zostałem oskarżony o bugowanie którego nie robiłem. Wszystko opisane dokładniej jest opisane przez mojego kolego z teamu IJOIJOO

• By itzAyree
      Twój nick: ItzAyree Id konta: 76561199034563975 Data nadania bana: 22.11.2020 (01:03) Czas jaki pozostał do końca: 30dni Nick moderatora: Nie Wiem Serwery na których masz bana:  s5 Powód bana: Cheaty Uzasadnienie: Dostałem, bana za uczciwą grę, ponieważ stałem sobie afk w mainie bo byłem zjeść kolacje, i dostałem kicka za afka. a następnie dostałem bana za niby cheaty. Moge nawet pokazać wam pliki że, nic nie mam. Nie wiedziałem że, jeżeli mam bana na s1 to dostanę także na s5. (Mam bana na s1) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay. Zdjęcia w ząłączniku.

• By Pelemet
      Twój nick: Pelemet Id konta:  76561197964265196 Data nadania bana: 21.11.2020 Czas jaki pozostał do końca: 29 dni Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s5 Powód bana: bugowanie którego nie robiłem Uzasadnienie:Witam, dostałem bana za to że ekipa rajdowala ekipę ESP na serwerze s5 i zostali oskarżeni o bugowanie a ja wbilem na serwer gdy się strzelaliśmy
    • By IjoIjo
      Twój nick: IJOIJO Id konta: 76561197964265196 Data nadania bana: 21 listopada Czas jaki pozostał do końca: 29 dni Nick moderatora: idk Serwery na których masz bana: s5 Powód bana: Bugowanie Uzasadnienie: Wygląda to tak, że zostaliśmy oskarżeni o bugowanie na kange do meina Esp-ów którego nie robiliśmy przyszliśmy odzyskać tylko swoje auta. Zbudowaliśmy odro i sie biliśmy z espami jak wychodzili z odro. Liczne wpisywanie kill jest spowodowane tym, że jak wracaliśmy do bazy autem wbiłem się pod skałę i nie dało się wyjechać a za każdym razem jak wsiadałem dostawałem obrażenia i ginąłem lub było zablokowane siedzenie. Dziękuje i prosiłbym o szybkie odbanowanie. Pozdrawiam wraz z ekipką BOOM  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

• Create New...