Jump to content
Orbita1

s5 [Odrzucone][Odwołanie] Orbita

Recommended Posts

Wiadomość automatyczna:

Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.

Co by nie było nie dostaniesz UB w takim wypadku, gdzie powodem jest używanie zabronionego oprogramowania wspomagającego, a jedyne na co cię stać to copy/paste na jakiejś grupie na FB.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By gornowicz
      Twój nick: Gorno
      Id konta: 76561199053030082
      Data nadania bana: przed chwilą / 26.02.2021
      Czas jaki pozostał do końca: 85 dni
      Nick moderatora: Nie przez moderatora
      Serwery na których masz bana: s5 na pewno a reszta nie wiem bo nie sprawdzałem
      Powód bana: cheaty
      Uzasadnienie: Gram z bratem na jednym komputerze ale na dwóch osobnych kontach i on dostał ostatnio bana, jakoś 3 dni temu i ja dzisiaj wszedłem na serwer i też mam bana a bardzo mi zależy na tym koncie oraz serwerze ponieważ mam evipa i svipa i jeszcze dziś kupiłem 20k monet. Niby te monety nie przepadną ale nie wiem czy wtedy jeszcze będę w ogóle grał i czy będę miał z kim grać dlatego bardzo chciałbym dostać ub bo moim zdaniem jest on nie słuszny.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Reklamę na ts3 

• By KLM
      Twój nick: audi a4
      Id konta: 76561198193678055
      Data nadania bana: nie znam
      Czas jaki pozostał do końca: perm
      Nick moderatora: nie znam
       Serwery na których masz bana: wszystkie
       Powód bana: strzelanie
      Uzasadnienie: Mam to konto po bracie chciałem sobie pograć ale mam bany wszedzie.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: nie pisałem tego punktu bo to nie ja psułem rozgrywke innym graczom, ale moge jakiegoś vipka sobie kupić jak ub dostane
    • By klin
      Twój nick: Klin Id konta: 76561198294212770 Data nadania bana: 10.02.2021 Czas jaki pozostał do końca: najpierw 7 dni pozniej perm Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s5 Powód bana: "cheats" Uzasadnienie: włączyłem zwykłego hw z włączonym cheatsengine do zmiany fova na 50 dla beki i zapomniałem i wchodzę na serwis i mnie wywaliło za cheats wiec mi smutno i chciałem oszukać system i zrobić nowe konto ale to jeszcze pogorszyło i dostałem perma niestety mi jest bardzo smutno i chcialem sobie pograć ale nie moge 😞 postanowiłem nawet dodać na fb reklame i koledzy się ze mnie śmieją ze i tak mnie nie odbanują ale ja wierze że tak  W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: 
    • By KrzysiuTV
      Twój nick: Blyat Id konta: 76561198247206466 Data nadania bana: 84 dni Czas jaki pozostał do końca: 6dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana:  Wszystkie Powód bana: Ukrywanie Cheatera  Uzasadnienie: (Moim skromnym zdaniem odczekałem swoją kare bardzo żałuje i zrobie wszystko w ramach poprawy serwera) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Reklame na Youtube kanał T.K   oraz reklamy na facebooku https://www.facebook.com/groups/polskihurtworldv\        https://www.facebook.com/hurtworld     https://www.facebook.com/hwpolska   Bardzo prosze o rozpatrzenie Dziękuje miłego dnia 
    • By Eckko
      Twój nick: Eckko Id konta: 76561198799966546 Data nadania bana: 15.02.2021 Czas jaki pozostał do końca: 14 dni Nick moderatora: Nie znany Serwery na których masz bana: s5 Powód bana: Cheatowanie Uzasadnienie: Pod wpływem emocji po straceniu pierwszej swojej bazy, na którą poświęciłem ostatnie 3 dni (pierwsze dni w HW ogólnie) próbowałem pobrać nielegalne oprogramowanie które miało mi pomóc w "odkuciu się". Okazało się że jedyne co pobrałem to jakiegoś wirusa a cheaty i tak nie działały, lecz ban (słuszny bo słuszny) został wymierzony. Rozumiem swój błąd i komputer został odrazu po tym wyczyszczony z "wspomagaczy" a raczej czegoś co miało je imitować.   W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Stworzenie panelu do waszej Strony pod moim twitchem (prawie 400 follow, średnio ok 10 widzów) . Reklama na moim twiterze prawie 130 follow. Mam nadzieję że udało mi sie w ten sposób odkupić swoje winy i będę mógł jak najszybciej wrócić do giereczki ponieważ złapałem na nią mega zajawke odkąd moi znajomi mi ją pokazali i obiecuje że nie będę już uzywal zadnych wspomagaczy.  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...