Jump to content
OjciecVanish

s6 [Odrzucone][ODWOŁANIE] Ojciec Vanish

Recommended Posts

• Nick: Ojciec Vanish
  • Id konta: 76561198196340128
  • Data nadania bana: 14.01.2020r.
  • Czas jaki pozostał do końca: 29 ; 89
  • Nick moderatora: Nie było na serwerze nikogo z moderatorów
  • Serwery na których masz bana: s6, s8, s1, s5,
  • Powód bana: Nieznane
  • Uzasadnienie: Przy strzelaninie ban znikąd 
Edited by OjciecVanish

Jaja jak berety tez dostalem  jutro pisze odwolanie i wyjasnie te cale nieporozumienie Pozdrawiam 

Edited by Madman
  • Like 1

12 godzin temu, OjciecVanish napisał:

Powód bana: Nieznane

tak ? bana dostałeś za przyznanie się do cheatów publicznie i po logach widać że jesteś mega toksyczny :) 

Publiczne przyznanie się do używania cheatów (tzw. samopodjebka), co jest banowane z autoamtu bez konieczności sprawdzania.

SteamID konta: ✪TEAM✪ Ojciec Vanish HW69.PL(76561198196340128)

Dawno nie widziałem takiej głupoty, za przyznanie się do czegoś tam na czat od razu ban. Zamiast zajęciem się w wyższym stopniu tymi co grają odpaleni i nie używają czatu lepiej żeby automat banował głąbów co z głupoty piszą jakieś pierdoły.  Banowanie głupich czystych graczy a sprytni odpaleni niech się bawią.  Śmiech na sali. 

• Like 3

17 godzin temu, Madman napisał:

tez dostalem

Kolega to samo: ✪TEAM✪ MADMAN hw69.pl(76561198812875983)

Odwołanie możecie próbować pisać najwcześniej za miesiąc.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Sufix24
      Twój nick: SuFiX™ hw69.pl Id konta: 76561198374629643 Data nadania bana: 17.02.2020 Czas jaki pozostał do końca: 29dni Nick moderatora: Mateo gaming Serwery na których masz bana: chyba wszystkie Powód bana: nie wstawienie sie na sprawdzenie Uzasadnienie: Brat gral na komputerze i byl wezwany do sprawdzenia ale ma 7lat i wyszedl z serwera bo sie wystraszyl. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: na facebooku wrzucilem screena    xxxxx

• By KODI
      Twój nick:  |G★K| ★KODI★ Id konta:  76561198404253138 Data nadania bana: 2lata temu? Nie pamiętam dokładnie Czas jaki pozostał do końca: około rok? nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie Nick moderatora: Nie pamiętam :< Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana:  esp Uzasadnienie: Kiedyś w tą grę grałem tryhard'em,dropiłem,robiłem nocki,teraz nie zależy mi na tym żeby zabić kogoś na ''espie'' i wręcz przeciwnie uważam,że jest to wręcz głupie niszczyć komuś grę.Przypominam,że jestem po prawie 2letniej przerwie od hurtworlda i przez ten czas bardzo mocno się zmieniłem jak i ta gra czyli jednym slowem przeszedłem Pozytywną resocjalizację.Propo jakiś,,MultiKont'' To L0rd jest to konto kolegi z którym trzymam do dziś,a reszta jak również ze szkołą się zmieniła ;D Na tych kontach może pokazywać moje ip bo graliśmy na 1ip w 1domu.(odsiedziałem prawie 70% bana) W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Napewno pojawiłyby się jakieś odcinki z serwera w pozytywnym sensie, oczywiście wiem,że liczy się co zrobiłem a nie co zrobiłbym więc np zrobiłem reklamę na discordzie gdzie jest 300osób(screenshot poniżej przepraszam,że takie wycięte ale nie chcę pokazywać wiadomosci innych graczy)

Pozdrawiam  (z góry autoryzuję,że może mi jakiś admin sprawdzić komputer i mnie sprawdzać po ub)
      Dodam jeszcze,że często pomagałem graczom nowym np jak prosili żeby im auto obrócić albo jakąś pierwszą baze zbudować  piszę o tym bo to działanie na lepszą korzyść serwera tak naprawdę,więcej graczy zostanie
    • By KODI
      Twój nick:  |G★K| ★KODI★ Id konta:  76561198404253138 Data nadania bana: 2lata temu? Nie pamiętam dokładnie Czas jaki pozostał do końca: około rok? nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie Nick moderatora: Nie pamiętam :< Serwery na których masz bana: wszystkie Powód bana:  esp Uzasadnienie: Kiedyś w tą grę grałem tryhard'em,dropiłem,robiłem nocki,teraz nie zależy mi na tym żeby zabić kogoś na ''espie'' i wręcz przeciwnie uważam,że jest to wręcz głupie niszczyć komuś grę. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Napewno pojawiłyby się jakieś odcinki z serwera w pozytywnym sensie, oczywiście wiem,że liczy się co zrobiłem a nie co zrobiłbym więc np zrobiłem reklamę na discordzie gdzie jest 300osób(screenshot poniżej przepraszam,że takie wycięte ale nie chcę pokazywać wiadomosci innych graczy)
    • By Adrianek
      Twój nick: adrianek hw69.pl Bubuś hw69.pl
      Id konta:   76561198844459545
      Data nadania bana: Nie wiem
      Czas jaki pozostał do końca: 4 dni
      Nick moderatora: Nie znam
      Serwery na których masz bana: S1 s6
      Powód bana:  (cheaty) ban na s1 mi się skończył za cheaty teraz mam na 60 dni za multi konto.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  Zareklamowałem na serverze RP
    • By nieznajomy
      Twój nick:  nieznajomy hw69.pl Id konta: 76561198847471991 Data nadania bana: 23 .09.2019  Czas jaki pozostał do końca:  (oldperm)  Nick moderatora: Matheo0192 Serwery na których masz bana: s6 Powód bana: wylogowanie się podczas sprawdzania bo mi windows się mi wysypał i dysk był do wyrzucenia   Uzasadnienie: Podczas sprawdzania system mi się skraszował i musiałem zanieść do naprawy komputer a nigdy nie grałem na spomagaczach a koszt naprawy był bardzo wysoki  W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:nie miałem jak zareklamować serwera 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...