Jump to content
KAPITANEK

s8 [Odrzucone]odwołanie od bana

Recommended Posts

Twój nick:(5) Armia P*Q❤Małyyy Id konta:76561198360690506  Data nadania bana:  7dni temu          Czas jaki pozostał do końca:23 dni Nick moderatora: MateoGaming           Serwery na których masz bana:  S8  V1   Powód bana: napisalem ze mam bodzia i chciałem zeby to mod sprawdził a nie sprawdził wczoraj pan nomi sprawdzał i nic nie mam więc chciałem sobie tam jeszcze popykać Uzasadnienie: moze ban i był by dobry jak bym tego bodzia miał 

Nikt nie będzie cię sprawdzał skoro sam przyznajesz się na czacie publicznym do używania cheatów. Zabraniam czegoś takiego. Odrzucam.

wypowiem się tu krótko jeśli moge pomimo że zostało odrzucone jesteś świetny w kłamaniu i to dość dobrze Nomi cie sprawdzał miałeś podmienione pliki od cheatów dostałeś bana a na następny dzień wchodzisz na multi koncie i wczoraj cię zbanowałem więc prosze cie nie okłamuj mnie a tym bardziej Darka 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By bazylofficial
      Twój nick:bazylofficiall
      Id konta:76561198883925576
      Data nadania bana:17.09.2020
      Czas jaki pozostał do końca: 89
      Nick moderatora: chuck
      Serwery na których masz bana: s1,s8
      Powód bana: multikonto
      Uzasadnienie: ponieważ dostaje bana za to iż kolega uzywał tego samego nicku a że zmieniają mi okablowanie w mieszkaniu to musiałem pożyczyć od niego ruter przenośny i ip jest to samo na którym on grał wcześniej lecz po sprawdzeniu ip komputera można zauważyć że jest inne uprzedzając nie nie używam vpn od roku nie grałem w hurtworlda komputer leżał ponieważ miałem przerwę po tym okresie pograłem sobie parę dni z kumplem i ban za darmo chyba nie bo to wydawałem 90zł ?  proszę o ub a nie że ja  dostaję bany przez to że ktoś się za mnie podaję  czekam na szybkie i pozytywne rozpatrzenie pozdrawiam

• By KeNMySz
      Dlaczego s8 jest zepsute drop jest po 6 i nie ma kitów? 
      Już nie ważne sorki
    • By KeNMySz
      a o której około bedzie serwer ?
      i czy bedzie dzisiaj wogole?

• By KeNMySz
      Dlaczego Serwer Nie działa??
      I czy wiadomo kiedy Bedzie on?
      Pytam bo bardzo chcem pograc

• By Rmati
      Twój nick:Rmati
      Id konta:76561198404074505  
      Data nadania bana:Ponad 2 miesiące temu
      Czas jaki pozostał do końca: 20 dni 
      Nick moderatora: Chyba Nomi
      Serwery na których masz bana:Tylko x15
      Powód bana: Sprawdzanie
      Uzasadnienie: Dostałem bana, ponieważ brat miał iść na sprawdzanie, ale wywaliło mu hurtworld'a,  a zarazem bana brata ja tez dostałem bana. Drugi powód dlaczego powinniście mnie odbanować to, że byłem sprawdzany przez MateoGaming po około miesiącu na x5 i byłem czysty.
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...