Jump to content
Venom123456789

s8 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Recommended Posts

Siema chciałem se zagrać na  s8.hw69.pl tym serwie i niestety nie moge bo mam bana nwm kiedy i za co prosze o pomoc id64         76561198389824321 

♛Venom    pozdrawiam i czekam na rozwiązanie sprawy z góry dziękuje elo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban nadany przed wakacjami, najprawdopodobniej za cheaty. Nicki konta 76561198389824321 na jakich wtedy u nas grałeś:

 • ☂PARAGON☂Venom
 • ☂PN☂Venom HW69.pl
 • Venom

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By ODBUTA
   Twój nick:OD BUTA ANALNA KASIA  Id konta: 76561198841760582 Data nadania bana: 17 luty  Czas jaki pozostał do końca: 87 Nick moderatora:  Serwery na których masz bana: x15 Powód bana: cheaty  Uzasadnienie: BYł tylko plik bKING inni dostali bana na 30 dni a ja na 89 dni i gdzie tu jest sprawiedliwość  
  • By Wojtek2099
   Nick na forum: Wojtek2099 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Aktualny mój nick to: Alladyn SteamID: 76561198290998095 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Powiem tak to nie jest jakaś wiela ekipa czy klan. Po prostu gramy sobie w parę osób bez żadnej nazwy ekipy Imię: Wojtek Wiek: 21 Mikrofon: TAK Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Tak  Znajomość gry: Znajomość gry mam duża mam w Hurtworlda przegrane około 4 tysięcy godzin Steam i około 400 godzin nosteam. Czas jaki możesz poświecić serwerowi:Dziennie mogę poświęcić około 4-6 godzin. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, pełniłem taka funkcję, a dokładnie byłem jednym z właściciel-ów serwera x5 steam Coś o sobie: Mam na imię Wojtek i mam 21 lat. Z wykształcenia jestem mechanikiem oraz motoryzacja to moje jedno z paru hobby i nie powiem mam na punkcie motoryzacji nie małego bzika, jeśli mogę tak to ująć. Drugim moim hobby są gry komputerowe, gry to jest taki mój mały zabójca czasu . Jak już wspominałem wyżej byłem jednym z właściciel-ów serwera x5 steam. Z charakteru jestem wybuchowy nie będę ukrywał, ale też jestem osobą miłą jak i uprzejmą i lubię pomagać ludziom w rozwiązaniu jakiegoś problemu związanego z gra i nie tylko.  Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Na waszej serwerowni mam przegrane około 700-800 godzin. Jestem osoba bezstronna, zawsze popieram tą stronę która ma racje. Będę się starał jak najbardziej pomagać wam w rozwoju serwera, żeby było jak najmniej cheater-ów bo to tylko psuje rozgrywkę innym. Jeśli dostanę od was taką szanse zobaczycie że nie podjęliście złej decyzji przyjmując mnie w wasze szeregi.   
  • By czerwinn
   Twój nick: ✪ Cz3rw!N Id konta: 76561198086258080 Data nadania bana: 05.02.2020 Czas jaki pozostał do końca: 59 dni Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s8 Powód bana: Zabiliśmy z kolegą ekipe która rajdowała jakąś baze ,po czym napisali ,że jesteśmy cheaterami i nas zgłosili do moderatów/helperów(nwm gdzie dokładnie).Mod/help napisał ,że mamy 5 minut żeby się zgłosić na ts ,a jak nie to perm ban.Zaczeliśmy rajdować baze obok c4 którymi zdobyliśmy i później poszedłem na chwile zw ,bo musiałem coś ważnego zrobić (komputer nie jest całym światem) i jak wróciłem to miałem na ekranie gry ,że mam bana na 59 dni (nie wyłączałem hurta jak poszedłem tylko stałem chwile afk).Na ts wszedłem zamiast po 5 min to po 8 min i jakże ,,przesympatyczni" mody/helperzy powiedzieli mi ,że to nie ich problem miałem czas 5 min i ich to nie obchodzi ,że musiałem odejść od komputera i coś ważnego zrobić i jak chce unbana żebym sobie napisał na forum.  Uzasadnienie: Chciałbym unbana ponieważ normalnie ich zabiliśmy beż żadnych cheatów ,a na ts zjawiłem się jak już wyżej pisałem po 8 min jak dostałem już bana z opisem (sprawdzenie).Zrozumcie ,że musiałem w tej chwili coś ważnego w domu zrobić, nie każdy stawia komputer ponad wszystko a 3 min spóźnienia to nie koniec świata.Dodam jeszcze raz ,że w tym czasie nie wyszedłem z hurtworlda tylko stałem w miejscu (bo nie było mnie chwile przy komputerze).
  • By Matthev
   Twój nick: Mattheuszeqqq
   Id konta: 76561198315350920
   Data nadania bana: Dziś
   Czas jaki został do końca: 88
   Nick moderatora: Nie wiem
   Serwery na których masz bana: S8
   Powód bana: Cheaty oraz obraza
   Uzasadnienie: Byłem sprawdzany przez moderatora ImxAdy i nic nie było
  • By Adrianek
   Twój nick: (Bubuś)
   Id konta: (76561198844459545)
   Data nadania bana: (Prawdopodobnie dzisiaj )
   Czas jaki pozostał do końca: 29 dni
   Nick moderatora: Nie wiem 
   Serwery na których masz bana: S8
   Powód bana: Udostępnianie danych os
   Uzasadnienie: (Poniewaz, osoba która miala kiedys taki nick na hw to sie teraz spróla o dane os)
   W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: (Zareklamowałem serwerownie na serwerze RP)
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...