Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
K4M1XS

s1 [Odrzucone][Odwołanie] KAMIXS

Polecane posty

• Twój Nick: KAMIXS
  • Data/czas bana: 17-12-2017r.
  • Nick Moderatora: -???-
  • Powód bana: Nadmiernie nie stosowanie się do regulaminu.
  • Uzasadnienie: Chciałbym dostać unbana ponieważ myślę że co ma czat do gry i zostałem nie słusznie zbanowany. Ale moje zachowanie też nie należało do najlepszych.Poprawiłem się.

Czat ma dużo do gry, urozmaica ją, pozwala się kontaktować z innymi ludźmi, pozwala Ci wpisywać komendy wymieniać dalej? 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Rumcajs #Plebania
      Nick na forum: Rumcajs #Plebania Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Rumcajs #Plebania SteamID: 76561198097658710 Imię: Sebastian Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Po mutacji Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6-10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem taką funkcję na s5 Coś o sobie: Cześć nazywam się Sebastian chodzę do technikum samochodowego. Interesuje się motoryzacją i komputerami (naprawa,składanie,ogółem) W wolnym czasie gram ze starą ekipą w Hurta Dlaczego Ty: Dlatego iż posiadam czas na granie w HW, pełniłem funkcję helpera, nigdy nie było skarg na mnie, chęć pomagania graczom i nadzorowanie czatu
    • Przez moU
      Piszę ten post z prośbą o przedłużenie wipe na s1 z powodu dużego zainteresowania graczy tym serwerem. Wielu graczy z którymi miałem okazję grać narzeka ciągle, że nie mogą wybudować zamku z krainy lodu itd. w skrócie popisać się przed innymi graczami. Oraz podczas grania na obecnym wipe z kolegą mamy straszny "ból dupy" o to że nie możemy sobie pograć, pobudować, porajdować itp. Moim zdaniem wipe powinny trwać od 10 dni do 12 ponieważ jest to optymalny czas na zbudowanie wszystkich budowli. Obecny czas (7 dni) jest jak dla mnie oraz dla wielu innych graczy za krótki aby sobie pograć, jak taki przeciętny "bambol" wbije na serwer 2 dni po wipe, to uzna że nie opłaca się tam grać ponieważ jest w stanie przewidzieć że jak tylko wejdzie na hangary, dostanie strzała z pompy od jakiegoś typa który już ma redke i od zasrania deto. Moim zdaniem zwiększenie czasu wipe o te 3 - 5 dni wiele by zmieniło dla większych ekip, które zostaną na serwerze póki ich nie zrajduje jakaś inna, rywalizująca ekipa.

Z pozdrowieniami dla administracji, moU ;*
    • Przez LightKasaro
      Witam!
      W ostatnich dniach na s1 prawie nic się nie dzieje, już walone są bazy na siłę, a ilość graczy spadła drastycznie. Uważam, że już ten wipe nie ma sensu (zwłaszcza, że ludzie się tak nudzą i raidują puste bazy na 2 betony) i można ożywić serwer w tym dniu wolnym
      EDIT: Dodaję ankietę w celu zachęcenia do głosowania przez graczy

• Przez OmG
      Witam chciałbym prosic o szybszego wipe na serwerze s1 w wzgledu braku aktywnosci oraz baz do rajdowania czolowe ekipy przestały grac i poprostu jest nuda.
    • Przez Riossaka
      Niby s1 i  s4 taki sam drop ale jak zerknąć na sklep a mianowicie vipy to na s4 są z 4xmocniejsze.
      Moze bug moze pozostałosci po dawnym dropie.
      Dziś wipe głupio tak aby vip na starcie miał tak #łatwo:D
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK